Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hulk Hogan wylatuje z WWE. Ale nie martwcie się, w WWE 2K16 będziemy mogli zagrać Terminatorem

8 postów w tym temacie

Szkoda.Z tego co wiem to rasistowskie komentarze padły z ust Hogana jakieś 8 lat temu,a teraz dopiero ujrzały światło dzienne.Legenda WWE ,a potraktowany jakby nie istniał.Jak dla mie to z karą przesadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzili. Hogan jako osoba publiczna powinien pilnować tego co mówi, a WWE (TNA zresztą też) ratuje tylko wizerunek firmy. Ciężko mi sobie wyobrazić jaki w Stanach musi być szok i niesmak, skoro ludzie sami zwracają uwagę na istniejące materiały z HH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie przesadzili. Hogan jako osoba publiczna powinien pilnować tego co mówi, a WWE (TNA
> zresztą też) ratuje tylko wizerunek firmy. Ciężko mi sobie wyobrazić jaki w Stanach musi
> być szok i niesmak, skoro ludzie sami zwracają uwagę na istniejące materiały z HH.

Problem w tym, że z tego co się orientuje to nie nagranie publicznej wypowiedzi tylko tego co sobie mówił prywatnie i został nagrany bez swojej wiedzy. Druga rzecz, przeprosił oficjalnie. Trzecia, dzisiaj jak ktoś zgwałcił czy zamordował to trąbią we wszystkich mediach, robią niemal celebrytę z takiej osoby. Hogan ledwo powiedział N-word i jeszcze brakuje tylko, żeby uznali wszystkie jego osiągnięcia za nieważne i najlepiej wygrali z kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 17:20, Diverso napisał:

Nie przesadzili. Hogan jako osoba publiczna powinien pilnować tego co mówi

Dlatego potem mamy te piękne telewizyjne pokazy hipokryzji i aktorstwa...

Tak samo jak kiedyś na przerwie w robocie jedna jędza, zaczęła o Durczoku.
"Ale ten ch**, to cham i kur** prostak, no widzieliscie jak się kur**, ch** zachowywał? No widzieiliście?"
Ja tak zacząłem się zastanawiać, czy sama siebie słucha, ale inna koleżanku ją przytemperowała.

Jakoś wolałbym oglądać w telewizji, te wszystkie ch**e, k***y i burżuje. Ale, przynajmniej byłoby w tym więcej sensu. A tak to aniołki wszyscy zgrywają, a tymczasem ściema, za ściemą. No, jak tak można robić, ale jednak wszyscy robią.

Albo dzisiaj na jakiejś grupie z Rydzykiem i bulem, że "nie można pozwolić na to, by banda idiotów, mogła obrażać, osobę, która zatwierdziła ustawę o in vitro".

Może jestem jakiś dziwny, ale zrozumieć tego nie potrafię. I nawet nie wiem czy chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hogana chcieli udupić bo brał astonomiczne kwoty za występy. Po drugie najwiekszym zródłem kasy dla tej całej federacji sa wlasnie czarni . Po 3 John scena jest teraz takim Hoganem więc chcieli sie skupic na jego promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować