Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Advanced Warfare - zawartość dodatku Reckoning zaprezentowana w nowym zwiastunie

15 postów w tym temacie

To serio jest jeszcze cod? Brakuje mi czegoś jak pierwsze Modern Warfare :''(
Jedyne co można zrobić to zaśpiewać: "..I nie wróci więcej.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Cod można nazwać moder warfare 2 reszta to kicha i nie wypały ..
Co osoba to widzę inną część nazywa "Cod". Kicha, żenada i dno dna to są wasze komentarze. Gra jest przyzwoicie zrobiona, kod sieciowy bardzo dobrze działa a gra się bardzo przyjemnie. No ale przecież to "Cod" i te chytre Activision co bezczelnie sprzedaje map-packi.
Niektórym się nie dogodzi, coś co podtrzymuje tradycje z poprzedniej części jest złe, no bo przecież "to już było". Jeśli wychodzi coś nowego, jakieś odświeżenie w serii to też źle- "to już nie Cod".
Eh, cóż. I tak w sumie osoby tak zaciekle wylewające kwasy są zaledwie garstką w porównaniu do społeczności Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Cod można nazwać moder warfare 2 reszta to kicha i nie wypały ..
> Co osoba to widzę inną część nazywa "Cod". Kicha, żenada i dno dna to są wasze komentarze.
> Gra jest przyzwoicie zrobiona, kod sieciowy bardzo dobrze działa a gra się bardzo przyjemnie.
> No ale przecież to "Cod" i te chytre Activision co bezczelnie sprzedaje map-packi.
> Niektórym się nie dogodzi, coś co podtrzymuje tradycje z poprzedniej części jest złe,
> no bo przecież "to już było". Jeśli wychodzi coś nowego, jakieś odświeżenie w serii to
> też źle- "to już nie Cod".
> Eh, cóż. I tak w sumie osoby tak zaciekle wylewające kwasy są zaledwie garstką w porównaniu
> do społeczności Call of Duty.
Może po prostu CoD zaczyna przypominać Titanfall i dlatego to nie jest ten sam CoD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Titanfalla nie grałem, ale z filmików wnioskuję że chodzi o egzoszkielet? Bo tytanów w Advanced Warfare nie uświadczysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam za przeproszeniem [m-I]. Oczywiście, jeżeli chodzi o zmagania "esportowe" to CoD skończyło się na części IV - Modern Warfare. World at War to był niewypał a każda następna część to z kolei matchmaking, brak dedyków i esportowa śmierć serii.

Jednakże spoglądając przez pryzmat samej rozgrywki to każda kolejna część była naprawdę solidna, grało się przyjemnie, czerpało mnóstwo frajdy, itp. Oczywiście boli wciskanie co roku kitu, że będą dedyki, itp. - bo to bzdury ale gra sama w sobie ciągle jest jedną z lepszych sieciowych strzelanin (chociaż ogólnie nie ma w czym wybierać - i błagam, nie wspominajcie mi o jakichś pseudo darmowych klonach cs-a xD).

To, że seria kieruje się w stronę "MODERN" a wręcz "Future" jest uwarunkowane tylko i wyłącznie preferencjami rynku - tzn. większości graczy, którzy wykładają na gry pieniądze a prawda jest taka, że tego właśnie ludzie chcą - robotów, fajnych futurystycznych spluw, wybuchów, akcji - i to właśnie dostajemy w każdej kolejnej odsłonie CoD.

Nie ma co się oszukiwać - u zatwardziałych fanów CoD 1/2 też było słychać negatywne opinie nt. CoD 4 MW "bo za nowoczesne"...

Reasumując, CoD dalej daje kupę frajdy - ale tylko ludziom, którzy nastawiają się na typowo casualową rozgrywkę a tych jest przecież najwięcej. Acti na pewno wróci do czasów WW I / WW II - kwestia kiedy będzie tego chciała większość (: No chyba nie sądzicie, że grupka malkontentów przekona Acti do zmiany polityki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Acti na pewno wróci do czasów
> WW I / WW II - kwestia kiedy będzie tego chciała większość (: No chyba nie sądzicie,
> że grupka malkontentów przekona Acti do zmiany polityki xD
Zgadzam się ze wszystkim, poza tym przed-ostatnim. Moim zdaniem właśnie o politykę tu chodzi. IIWŚ to wiadomo - albo Niemcy, albo Japończycy to ci źli. A to teraz - w realu - ważni sojusznicy, z którymi lepiej nie zadrażniać. W zamian mamy klimaty bliskowschodnie - jak najbardziej na czasie.
Skoro już nawet Polska woli świętować rocznicę zakończenia IIwś wraz z całą wschodnioeuropejską koalicją sojuszników państw Osi...
Nie, na CoD w klimatach IIwś to sobie jeszcze poczekamy, niezależnie od zdania graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 07:20, bonbon napisał:

Skoro już nawet Polska woli świętować rocznicę zakończenia IIwś wraz z całą wschodnioeuropejską
koalicją sojuszników państw Osi...

DAFUQ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2015 o 00:38, jellybe4r napisał:

(CoD) ciągle jest jedną
z lepszych sieciowych strzelanin (chociaż ogólnie nie ma w czym wybierać - i błagam,
nie wspominajcie mi o jakichś pseudo darmowych klonach cs-a xD).


:D

CS:GO, TF2, Arma 3, Payday 2, L4D2, Dirty Bomb, RO2/RS, Insurgency. Zapomniany BL:R robił to co CoD, tylko znacznie lepiej. To już lepiej grać w BF''a, przynajmniej są normalne serwery (chociaż lagi i tak występują :/). Wybór jest i to niemały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 00:38, jellybe4r napisał:

A tam za przeproszeniem [m-I]. [...]


Ostrzeżenie za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> :D
>
> CS:GO, TF2, Arma 3, Payday 2, L4D2, Dirty Bomb, RO2/RS, Insurgency. Zapomniany BL:R robił
> to co CoD, tylko znacznie lepiej. To już lepiej grać w BF''a, przynajmniej są normalne
> serwery (chociaż lagi i tak występują :/). Wybór jest i to niemały.

No i żeś powymieniał gry xD CS GO - mega specyficzna gra z mechaniką, która mnóstwo ludzi odpycha na starcie. TF2 - typowy darmowy shooter na 20 minut parę razy w tygodniu 4fun. Arma 3 - śmiem twierdzić, że mechanika tej gry potrafi zniechęcić jeszcze więcej ludzi niż CS GO xD L4D2 - zupełnie inny rodzaj rozgrywki MP. Dirty Bomb - no proszę cię, mega kwestia gustu. RO2/RS - mimo ocen nie przyciągnęła do siebie ludzi. Insurgency - csopodobny fps, który nie zagrzeje za długo miejsca w rozgrywkach sieciowych.

Jeżeli chodzi o to o czym pisałem - czyli dynamikę, akcję, rozbudowanie (perki, srerki, duperelki, naloty, itp.) to żadna z w/w nie daje casualowemu graczowi tego co każde kolejne CoD. Patrz na te tytuły obiektywnie bo twój wpis jest mega subiektywny, wskazujący na twoją niechęć do serii CoD.

Osobiście w CoDa przestałem mocno grać po wyjściu MW2 bo mnie casualowe strzelanie na dłuższą metę nie bawi. Oczywiście, po premierze nowych części CoD od MW2 w górę grałem jakieś 80-130h w każdą z nich ale porównując to z ponad 2000h w CoD 4 czy ponad 500h (narazie, gram od niedawna) w CS GO to są to wartości, które jawnie pokazują to czym każda kolejna część CoD''a jest - fajną niezobowiązującą rozwałką na parę tygodni, bez spiny, itp. Typowy "odstresowywacz" albo zabawa dla casuali. A gry, które wymieniłeś (a na pewno część z nich) skierowane są do wąskiego grona odbiorców. No pokaż mi casuala grającego w RO czy ARMA xD

> > A tam za przeproszeniem [m-I]. [...]
>
> Ostrzeżenie za słownictwo.
>
>
A to ciekawe bo przecież nie przekląłem - napisałem "pier" później wstawiłem "****" a na końcu "cie" - tak więc mogło to znaczyć cokolwiek. Nie zadziałał tu żaden system autokorekty czy cenzury - sam zakryłem co trzeba tak więc to ostrzeżenie to jakiś żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2015 o 15:00, jellybe4r napisał:

No i żeś powymieniał gry xD CS GO - mega specyficzna gra z mechaniką, która mnóstwo ludzi
odpycha na starcie.


Pewnie dlatego w danej chwili gra w to pół miliona ludzi. Mnie osobiście mechanika nie przypadłą do gustu, ale nie ulega wątpliwości, że jest to jeden z najlepszych FPSów, do tego bardzo popularny.

Dnia 29.07.2015 o 15:00, jellybe4r napisał:

TF2 - typowy darmowy shooter na 20 minut parę razy w tygodniu 4fun.


Typowy w jakim sensie? Oczywiście można wbić na serwer i się powygłupiać (co jest odpowiednie dla casuali), ale gra na poziomie jest bardzo wymagająca i trzeba mieć niezłego skilla. TF2 to w zasadzie najlepszy zespołowy FPS.

Dnia 29.07.2015 o 15:00, jellybe4r napisał:

Arma 3 - śmiem twierdzić, że mechanika tej gry potrafi zniechęcić jeszcze więcej ludzi
niż CS GO xD


Owszem, mimo to gra w to więcej ludzi niż BO2, MW3, MW2, AW i WaW razem wziętych.

Dnia 29.07.2015 o 15:00, jellybe4r napisał:

Dirty Bomb - no proszę cię, mega kwestia gustu


Co to za argument? Bardzo dobra gra zorientowana na wykonywaniu celów z wieloetapowymi mapami. W tej chwili bardziej popularny niż jakiekolwiek CoD.

Dnia 29.07.2015 o 15:00, jellybe4r napisał:

RO2/RS - mimo ocen nie przyciągnęła do siebie ludzi.


Gra z gatunku realistycznych. IMHO najlepiej oddane wrażenia wojenne. Nie ma problemu ze znalezieniem pełnego serweru.

Dnia 29.07.2015 o 15:00, jellybe4r napisał:

Insurgency - csopodobny fps, który nie zagrzeje za długo miejsca w rozgrywkach sieciowych.


Tylko pozornie podobny do CSa, gra się w to inaczej. Gra ma ponad rok, zrobiło ją kilku kolesi, a mimo to ma tylu graczy co ostatnie CoD.

Dnia 29.07.2015 o 15:00, jellybe4r napisał:

Jeżeli chodzi o to o czym pisałem - czyli dynamikę, akcję, rozbudowanie (perki, srerki,
duperelki, naloty, itp.) to żadna z w/w nie daje casualowemu graczowi tego co każde kolejne
CoD. Patrz na te tytuły obiektywnie bo twój wpis jest mega subiektywny, wskazujący na
twoją niechęć do serii CoD.


No tak, odblokowywanie tego samego 50 razy, killstreaki i potworne lagi. Faktycznie ciężko znaleźć konkurenta. CoD to tytuł konsolowy, tam się sprawdza (zresztą tam faktycznie wybór jest ograniczony). Na PC niespecjalnie, chyba, że ktoś chce ponaparzać 2 godzinki w weekend, ale IMHO lepiej już pograć w BFa, który nie jest tak fundamentalnie popsuty. Oferuje więcej i jest zwyczajnie lepszy. CoD były bardzo fajny, gdyby dali dedykowane serwery, tak żeby dało się w to normalnie grać. Wtedy bym się nie czepiał, bo sam pomysł na grę jest fajny. Tylko jak już mówiłem, BL:R robił to znacznie lepiej, szkoda że umarł. Ponadto po ponad 150 godzinach w MW3 doszedłem do wniosku, że tzw. społeczność CoD to najbardziej sfrustrowana (i nieprzyjemna) grupa graczy z jaką się spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować