Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cudze chwalicie, a T-Bull nie znacie - niezależne wrocławskie studio i ich mobilny sukces

8 postów w tym temacie

Ja rozumiem, że to gra mobilna, ale dla mnie to wygląda bardzo biednie. Jak przeczytałem o milioner złotych jaki na to podszedł, to pomyślałem, że może sporo z tego kosztowały licencje, ale później jak przeczytałem, że poza Warszawą nie ma nic, to teraz już nie mam pojęcia na co oni tyle wydali i czemu zajęło im to rok. Możliwe jednak, że kompletnie się nie znam na grach mobilnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc, twórcy chcą zrobić coś "wyjątkowego". Meanwhile, to co szykują to kolejny klon CSR Racing.

Serio, jeśli miałbym chwalić to studio, to niech przygotuje coś w stylu Asphalta - brakuje ściganek tego typu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja rozumiem, że to gra mobilna, ale dla mnie to wygląda bardzo biednie. Jak przeczytałem
> o milioner złotych jaki na to podszedł, to pomyślałem, że może sporo z tego kosztowały
> licencje, ale później jak przeczytałem, że poza Warszawą nie ma nic, to teraz już nie
> mam pojęcia na co oni tyle wydali i czemu zajęło im to rok. Możliwe jednak, że kompletnie
> się nie znam na grach mobilnych.

Na reklame. W gram.pl się pojawili jak widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ja rozumiem, że to gra mobilna, ale dla mnie to wygląda bardzo biednie. Jak przeczytałem
>
> > o milioner złotych jaki na to podszedł, to pomyślałem, że może sporo z tego kosztowały
>
> > licencje, ale później jak przeczytałem, że poza Warszawą nie ma nic, to teraz już
> nie
> > mam pojęcia na co oni tyle wydali i czemu zajęło im to rok. Możliwe jednak, że kompletnie
>
> > się nie znam na grach mobilnych.
>
> Na reklame. W gram.pl się pojawili jak widzisz.

Mówisz? A ja to widzę inaczej. Jeśli masz chociaż 20 osób, które pracują nad jakąś grą, to przy wydatkach 3 tys na osobę za miesiąc rok ich pracy kosztuje bagatela 720k zł. Co do reklamy, to tekst nie jest sponsorowany, choć oczywiście organizacja takich eventów jak ten jakiś tam budżet za sobą pociąga, ale to raczej marketingowy niż produkcyjny, więc pewnie nie wlicza się do tego miliona złotych o których mowa w tekście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować