• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
WarriorRMI

GTA V jak usunąć wirusa robaka trojan lub jakiego kolwiek wirusa z oryginalnej gry

Pytanie

24 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 28.07.2015 o 21:13, WarriorRMI napisał:

podczas patchowania gry wykryło mi dwa razy wirusa i nie bardzo wiem jak go usunąć


Przenoszę do działu pomoc techniczna.

A skanowałeś system antywirusem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wina antywirusa, który wykrywa fałszywy alarm. Zwyczajnie go wyłącz i daj się spaczować grze.
Mi na przykład po instalacji Ghost Recon Future Soldier antywirus wykrywał wirusa(z oryginalnej płyty!) i automatycznie go blokował uniemożliwiając jej uruchomienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.07.2015 o 21:47, Isildur napisał:

> podczas patchowania gry wykryło mi dwa razy wirusa i nie bardzo wiem jak go usunąć


Przenoszę do działu pomoc techniczna.

A skanowałeś system antywirusem?

tak ale go nie wykrył a wiem że mam wirus bo czarny ekran pod czas włączania pc i origin mi w raz z komputerem wariuje
a piąty raz mi się instalować od nowa windowsa nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.07.2015 o 21:57, Kirabaxior napisał:

Wina antywirusa, który wykrywa fałszywy alarm. Zwyczajnie go wyłącz i daj się spaczować
grze.
Mi na przykład po instalacji Ghost Recon Future Soldier antywirus wykrywał wirusa(z oryginalnej
płyty!) i automatycznie go blokował uniemożliwiając jej uruchomienie.

tylko jak wyjaśnisz mi to że pc mi wariuje !? z originem i czarnym ekranem podczas włączania pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeżeli antywirus szaleje, to tak jak radzili wcześniej wyłącz go na czas instalacji gry, oraz dodaj do wyjątków jej folder lub problematyczne pliki. Jeżeli już masz wirusa, który po prostu infekuje dane pliki podczas instalacji, to bez pozbycia się infekcji z kompa nic nie zdziałasz. Format.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.07.2015 o 16:43, Kirabaxior napisał:

Hmm... PC z reguły jak się uruchamia to jest czarny ekran :)

tak wiem ale czarny ekran razem z kółkiem niebieskim !? to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.07.2015 o 17:24, Narmo napisał:

Jeżeli antywirus szaleje, to tak jak radzili wcześniej wyłącz go na czas instalacji gry,
oraz dodaj do wyjątków jej folder lub problematyczne pliki. Jeżeli już masz wirusa, który
po prostu infekuje dane pliki podczas instalacji, to bez pozbycia się infekcji z kompa
nic nie zdziałasz. Format.

tylko czemu mi origin z pc szaleje !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.07.2015 o 21:57, WarriorRMI napisał:

tak ale go nie wykrył a wiem że mam wirus bo czarny ekran pod czas włączania pc i origin
mi w raz z komputerem wariuje
a piąty raz mi się instalować od nowa windowsa nie chce

Wyjaśnij bardzo dokładnie o co ci chodzi. Bo w tej chwili jest to coś w stylu, że dzwonisz do mechanika, żeby ci pomógł bo ci samochód nie odpala. Bez szczegółów nikt ci nie pomoże, a na pewno nikt się do ciebie nie pofatyguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.07.2015 o 17:02, Karanthir666 napisał:

Wyjaśnij bardzo dokładnie o co ci chodzi.


Chodzi o to, że WarriorRMI pobrał sobie piracką wersję GTA V, która ma w sobie wirusa i teraz chce, żebyście pomogli mu się tego wirusa pozbyć. O to właśnie chodzi :D A bajki z "szalejącym Originem" są tak głupie, że aż śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.07.2015 o 17:02, Karanthir666 napisał:

> tak ale go nie wykrył a wiem że mam wirus bo czarny ekran pod czas włączania pc
i origin
> mi w raz z komputerem wariuje
> a piąty raz mi się instalować od nowa windowsa nie chce
Wyjaśnij bardzo dokładnie o co ci chodzi. Bo w tej chwili jest to coś w stylu, że dzwonisz
do mechanika, żeby ci pomógł bo ci samochód nie odpala. Bez szczegółów nikt ci nie pomoże,
a na pewno nikt się do ciebie nie pofatyguje.

chodzi o to że podczas automatycznego pacza przez tą aplikacje anty wir wykrył wirus a potem mi komputer za czoł szaleć i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.07.2015 o 00:20, SplitGrave napisał:

> Wyjaśnij bardzo dokładnie o co ci chodzi.

Chodzi o to, że WarriorRMI pobrał sobie piracką wersję GTA V, która ma w sobie wirusa
i teraz chce, żebyście pomogli mu się tego wirusa pozbyć. O to właśnie chodzi :D A bajki
z "szalejącym Originem" są tak głupie, że aż śmieszne.

jak chcesz wiedzieć nie ściągam gier z neta a to że pisałem o orginie to że po ruszam dwa inne tematy i tyle a w sumie może i trzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.07.2015 o 05:01, WarriorRMI napisał:

chodzi o to że podczas automatycznego pacza przez tą aplikacje anty wir wykrył wirus
a potem mi komputer za czoł szaleć i tyle

Konkrety. Co to znaczy zaczął szaleć? I czy aby na pewno oryginał? Bo jakoś nikt nie miał problemów. Poprśzę o jakis dowód, że gra nie jest piracka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.07.2015 o 10:21, Karanthir666 napisał:

> chodzi o to że podczas automatycznego pacza przez tą aplikacje anty wir wykrył wirus

> a potem mi komputer za czoł szaleć i tyle
Konkrety. Co to znaczy zaczął szaleć? I czy aby na pewno oryginał? Bo jakoś nikt nie
miał problemów. Poprśzę o jakis dowód, że gra nie jest piracka.

podczas otwierania listy znajomych i zamknięcia jej sama mi się lista znajomych otwierała a jak wszedłem w konto i prywatność to mi się otworzyło okno do cd kay w orginie potem jak chciałem kliknąć na prawy przycisk myszy to mi się zamiast tego kliknęło lewy przycisk myszy a w nocy wczoraj skolei jak wyszedłem z gry na uplay pokazało mi się że nie mam gier w uplay i jak chciałem wyjść z uplay to wyskoczył napis żeby przerwać ten proces bo gra mi chyba nie do końca wyszła
a co do gta 5 to jaki dowód chodzi ci o zdjęcie pudełka z płytami czy okładka z gry !? czy jedno i drugie !?
a pozatym na tej stornie https://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/204474398-Najnowsz%C4%85-aktualizacj%C4%99-antywirus-usuwa-mi-twierdz%C4%85c-%C5%BCe-to-wirus?locale=pl czyli od suportu rocstara ktoś napisał też że jest wirus w tej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.07.2015 o 17:48, WarriorRMI napisał:


Człowieku, interpunkcja. Tego się nie da czytać. Co do oryginalości, to zrób zdjęcie pudełka na tle tego tematu. Co do problemu. To występuje tylko na tych dwóch platformach czy cały komp tak się zachowuje? Jeśli reinstall windowsa nie pomoże, to musisz formatować cały dysk. CAŁY. Nie jedną partycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.07.2015 o 18:23, Karanthir666 napisał:

>
Człowieku, interpunkcja. Tego się nie da czytać. Co do oryginalości, to zrób zdjęcie
pudełka na tle tego tematu. Co do problemu. To występuje tylko na tych dwóch platformach
czy cały komp tak się zachowuje? Jeśli reinstall windowsa nie pomoże, to musisz formatować
cały dysk. CAŁY. Nie jedną partycję.

a o to zdjęcie , co do dysku to cały zawsze formatuje ale i tak zawsze po instalacji gta 5 pc mi tak działa a jak nie instaluje gta 5 to chodzi normalnie ;)

20150731183438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.07.2015 o 18:35, WarriorRMI napisał:

a o to zdjęcie , co do dysku to cały zawsze formatuje ale i tak zawsze po instalacji
gta 5 pc mi tak działa a jak nie instaluje gta 5 to chodzi normalnie ;)

Dzięki :) Czyli ewidentnie wina gry. Ponieważ to oeyginał, opcja, że masz zawirusowaną wersję piracką odpada. Jak masz możliwość to sprawdź na innym kompe czy to samo się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.07.2015 o 18:53, Karanthir666 napisał:

> a o to zdjęcie , co do dysku to cały zawsze formatuje ale i tak zawsze po instalacji

> gta 5 pc mi tak działa a jak nie instaluje gta 5 to chodzi normalnie ;)
Dzięki :) Czyli ewidentnie wina gry. Ponieważ to oeyginał, opcja, że masz zawirusowaną
wersję piracką odpada. Jak masz możliwość to sprawdź na innym kompe czy to samo się dzieje.

nie bardzo mam jak to sprawdzić na innym komputerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.07.2015 o 19:13, WarriorRMI napisał:

nie bardzo mam jak to sprawdzić na innym komputerze

To źle. Tak to by było wiadomo czy to gra jest zepsuta czy coś nie tak z kompem, że tak reaguje na GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować