Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Falloucie 4 nie trzeba być nader brutalnym

35 postów w tym temacie

Z każdym kolejnym newsem o Falloucie 4, ta gra wydaje mi się coraz gorsza.
Pierwszy trailer na E3 to głównie pokaz rozpierduchy i przeciętnej grafiki(gra wcale nie wygląda brzydko). Później doszły informacje o nieśmiertelnym psie i budowaniu bazy(Akurat w Heartstone wyszło to nieźle, choć wszystkie budynki wewnątrz były niemal identyczne). Na Quakeconie potwierdzono wywalenie skillów i oparto system levelowania oparty na punktach SPECIAL i swoistym drzewku rozwoju, co śmierdzi Skyrimem na kilometr. A wszystko to od "mistrzów" fabuły i dialogów z Bethesdy. Wybaczcie moje narzekanie, ale jak dla mnie szykuje się zawód roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z każdym kolejnym newsem o Falloucie 4, ta gra wydaje mi się coraz gorsza.
> Pierwszy trailer na E3 to głównie pokaz rozpierduchy i przeciętnej grafiki(gra wcale
> nie wygląda brzydko). Później doszły informacje o nieśmiertelnym psie i budowaniu bazy(Akurat
> w Heartstone wyszło to nieźle, choć wszystkie budynki wewnątrz były niemal identyczne).
> Na Quakeconie potwierdzono wywalenie skillów i oparto system levelowania oparty na punktach
> SPECIAL i swoistym drzewku rozwoju, co śmierdzi Skyrimem na kilometr. A wszystko to od
> "mistrzów" fabuły i dialogów z Bethesdy. Wybaczcie moje narzekanie, ale jak dla mnie
> szykuje się zawód roku.

Dlatego właśnie najpierw ogram d.e.m.o dopiero później zadecyduję czy nabyć pełniaka. Taktykę tę stosuję od totalnych porażek jakimi okazały się FC3 i BF4 zakupione przedpremierowo.
Po BF4 obiecałem sobie że NIGDY więcej nie dam się w ten sposób (specjalnie montowane i dopicowane przedpremierowe gameplaye, hiperoptymistyczne zapowiedzi, relacje z pokazów zamkniętych przekazywane przez przepłaconych redaktorczyków, recenzje "graliśmy przed premierą" i inne pochodne tego ściemy) omamić (czyt: "w.y.d.y.m.a.ć") żadnemu producentowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 11:44, szczupi26 napisał:

Dlatego właśnie najpierw ogram d.e.m.o dopiero później zadecyduję czy nabyć pełniaka.
Taktykę tę stosuję od totalnych porażek jakimi okazały się FC3 i BF4 zakupione przedpremierowo.
Po BF4 obiecałem sobie że NIGDY więcej nie dam się w ten lub podobny sposób omamić (czyt:
"w.y.d.y.m.a.ć") żadnemu producentowi.

A skąd to demo niby weźmiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od f.i.r.m niezależnych zajmujących się udostępnianiem wersji testowych.
Wracając do tematu (co by wpis kosza uniknął) dla mnie granie w Fallout-a bez wybierania rozwiązań brutalnych (zdecydowanie częściej niż rzadziej) mija się z celem. To tak jakbym przepuszczał na pasach osławioną staruszkę w Carmageddon-ie machając na pożegnanie chusteczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallouta 4 Bethesda nie udostępni do testowania :P
Nie potrzebują dodatkowej reklamy wystarczy, ze jest hype na tę grę, więc się sprzeda, bez reklamy. Tak samo z Half-Life 3 jeśli powstanie reklamy nie będzie potrzebował, a sprzeda się jak ciepłe bułeczki :P

To już nie te czasy by udostępniali demka., zwłaszcza tak duże firmy jak Bethesda, Blizzard czy inne EA ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 11:56, szczupi26 napisał:

Od f.i.r.m niezależnych zajmujących się udostępnianiem wersji testowych.

Czyli?

Czyżbyś chciał nielegalnie pobrać grę z The Pirate Bay lub innych warezów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 12:00, Isildur napisał:

Fallouta 4 Bethesda nie udostępni do testowania :P
Nie potrzebują dodatkowej reklamy wystarczy, ze jest hype na tę grę, więc się sprzeda,
bez reklamy. Tak samo z Half-Life 3 jeśli powstanie reklamy nie będzie potrzebował, a
sprzeda się jak ciepłe bułeczki :P

To już nie te czasy by udostępniali demka., zwłaszcza tak duże firmy jak Bethesda, Blizzard
czy inne EA ;]


To świadczy tylko o coraz większym zaniku zdolności samodzielnego i krytycznego myślenia w myśl którego nie wszystko co serwują nam producenci warte jest swojej ceny. Ba częściej dostajemy marne beta ochłapy zamiast produktów na które warto wyłożyć ciężko zarobione pieniądze.
Btw, Blizz jako jeden z niewielu daje możliwość zagrania w wersje testowe swoich gier (vide D3, SC2 i inne pozycje)

Co do braku d.e.m.a firmy niezależne twierdzą zupełnie inaczej ;)

Dnia 29.07.2015 o 12:00, Isildur napisał:

> Od f.i.r.m niezależnych zajmujących się udostępnianiem wersji testowych.
Czyli?

Czyżbyś chciał nielegalnie pobrać grę z The Pirate Bay lub innych warezów?


Kto ?? Ja ??? Zraniłeś mnie wręcz na wskroś swoim pytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 12:07, szczupi26 napisał:

To świadczy tylko o coraz większym zaniku zdolności samodzielnego i krytycznego myślenia
w myśl którego nie wszystko co serwują nam producenci warte jest swojej ceny. Ba częściej
dostajemy marne beta ochłapy zamiast produktów na które warto wyłożyć ciężko zarobione
pieniądze.
Btw, Blizz jako jeden z niewielu daje możliwość zagrania w wersje testowe swoich gier
(vide D3, SC2 i inne pozycje)

Takie mamy czasy niestety.
Blizzard owszem daje dostęp wczesny do swoich gier, ale trzeba mieć fuksa by dostać się do bety :)

Co do twórców niezależnych to im zależy by grę sprzedać, a poza tym nie mają takiego przebicia jak wielkie firmy, dlatego udostępniają wczesne wersje lub wersje demo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To świadczy tylko o coraz większym zaniku zdolności samodzielnego i krytycznego
> myślenia
> > w myśl którego nie wszystko co serwują nam producenci warte jest swojej ceny. Ba
> częściej
> > dostajemy marne beta ochłapy zamiast produktów na które warto wyłożyć ciężko zarobione
>
> > pieniądze.
> > Btw, Blizz jako jeden z niewielu daje możliwość zagrania w wersje testowe swoich
> gier
> > (vide D3, SC2 i inne pozycje)
> >
> Takie mamy czasy niestety.
> Blizzard owszem daje dostęp wczesny do swoich gier, ale trzeba mieć fuksa by dostać się
> do bety :)
>
> Co do twórców niezależnych to im zależy by grę sprzedać, a poza tym nie mają takiego
> przebicia jak wielkie firmy, dlatego udostępniają wczesne wersje lub wersje demo :)
Wydaje mi się, że nie chodziło o wersje beta, tylko darmowe ograniczone wersje gry. Zarówno WoW, D3 i starcraft 2 takie oferują. Nie wiem jak to było przy premierze, ale teraz takie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie świętoszki. Oj, jak tak można grę pobrać. Otóż można i nikomu nic do tego. Jedni wolą kupować kota w worku, inni przetestować i jak im się spodoba zapłacić za produkt. Ewentualnie można skorzystać ze Steam refund. Dobra gra zawsze się obroni. Jak odstawią fuszerkę jak ci od Batmana, boleśnie odczują złość graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 12:40, HamadaMasatoshi napisał:

Jakie świętoszki. Oj, jak tak można grę pobrać. Otóż można i nikomu nic do tego. Jedni
wolą kupować kota w worku, inni przetestować i jak im się spodoba zapłacić za produkt.
Ewentualnie można skorzystać ze Steam refund. Dobra gra zawsze się obroni. Jak odstawią
fuszerkę jak ci od Batmana, boleśnie odczują złość graczy.


Otóż to. Nie ma żadnej pewności, że tytuły 3xA trzymają wysoki poziom jakości. Coraz częściej okazuje się, że to przereklamowane, zbugowane przeciętniaki, a co dopiero gry od małych studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2015 o 12:05, Henrar napisał:

Czyżbyś chciał nielegalnie pobrać grę z The Pirate Bay lub innych warezów?


Czyżbyś naprawdę myślał, że przez takie dopytywanie, wyciągniesz od kogoś dobrowolne przyznanie się do winy i ktoś Ci odpisze "tak, pobiorę sobie grę z torrentów, a wy płaćcie frajerzy buahahah" tym samym skazując swoje konto na bana czy co tam modki dają za "propagowanie piractwa"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2015 o 13:29, exMayoneS napisał:

Czyżbyś naprawdę myślał, że przez takie dopytywanie, wyciągniesz od kogoś dobrowolne
przyznanie się do winy i ktoś Ci odpisze "tak, pobiorę sobie grę z torrentów, a wy płaćcie
frajerzy buahahah" tym samym skazując swoje konto na bana czy co tam modki dają za "propagowanie
piractwa"?


Przecież on właśnie sam się do tego przyznał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować