Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bohaterka Horizon: Zero Dawn inspirowana postaciami z Obcego i Gry o Tron

6 postów w tym temacie

Ja tez wiąże duże nadzieje, ale już nie z główna bohaterką, ale z samą grą jako tako hehe. Może to być kolejny system selller i obym się nie mylił. Gorilla to Killzone, Killzone to kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że kogoś mi przypomina. Czekam na artykuł o niezadowoleniu Ygritte. Niestety bohaterka w grze jest do niej zbyt podobna. Zero oryginalności, ale tak to już jest z Guirellą. Nawet sama gra wygląda jak Killzone. Po kiepskim Killzone sceptycznie patrzę na ich innowacyjne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w filmiku wkurzało to, że głównej bohaterce gęba się nie zamyka i każde swoje poczynanie nam opisuje. Ciekawe, czy jak będziemy stali w miejscu, to będą teksty "Swędzą mnie plecy, muszę się podrapać", albo "Ale wieje, muszę przymknąć oczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idealny kandydat na kolejny graficzny DOWNGRADE prosto z E3 :] Teraz wiedzą że gracze sa zainteresowani i ..trzeba cos z tego wykombinować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoja logika jest porażająca Oo Póki co Horizon wygląda niemal dokładnie jak Killzone: SF więc nie wiem co musieliby wyciąć, ale wiem co mogą dodać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować