Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi nowy duży dodatek do World of Warcraft

9 postów w tym temacie

Ponoć Blizzard kilka dni temu zarejestrował w ukryciu znak towarowy "Council of Glades". Zdjęcie dokumentu lata gdzieś po sieci. Jeśli to prawda to zapewne wskazywałoby to na dodatek z Burning Legion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem zadowolony z levelingu w WoD pograłem trochę i dopadła mnie nuda. Dostałem ostatnio 7 darmowych dni i nie mogę się zmusić, lore i cały świat dalej mi się podoba (mimo, że robi się coraz dziwniej) ale sam gameplay jest archaiczny i nieciekawy, w zasadzie jak nie mamy ludzi do pogrania to nie ma czego szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Byłem zadowolony z levelingu w WoD pograłem trochę i dopadła mnie nuda. Dostałem ostatnio
> 7 darmowych dni i nie mogę się zmusić, lore i cały świat dalej mi się podoba (mimo, że
> robi się coraz dziwniej) ale sam gameplay jest archaiczny i nieciekawy, w zasadzie jak
> nie mamy ludzi do pogrania to nie ma czego szukać.
Ja na brak ludzi nie narzekałem bardziej wołałem sobie repe, transmo i questy robić na full. Normalnie pewnie jeszcze bym trochę pograł nawet LFR. Jednak ciuchy i bronie w tych randomowych raidach są tak brzydkie że nie ma co na transmo łyknąć. Jak by był tylko inny kolor w ciuchach jak w pandach i cataclismie to pewnie bym jeszcze ze 2 prepki kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się jak zabił Blizzard otwarte PVP i duele pod orgimmar. Niby kilka milionów ludzi a pustki są wszędzie... Jedyne PVP zostało na BG i arenach które mi się znudziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie podoba mi się jak zabił Blizzard otwarte PVP i duele pod orgimmar. Niby kilka milionów
> ludzi a pustki są wszędzie... Jedyne PVP zostało na BG i arenach które mi się znudziło...
Czy ja wiem czy takie pustki w orgri są na BL''u choćby? Jest sie z kim duelować i sporo ludzi campi pod stolicą Hordy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2015 o 18:15, Illidian napisał:

Czy ja wiem czy takie pustki w orgri są na BL''u choćby? Jest sie z kim duelować i sporo
ludzi campi pod stolicą Hordy :).


BL to BL był zapchany praktycznie jeszcze za czasów TBC, wręcz z niego uciekłem bo rodacy strasznie się tam panoszyli, nie było dnia żeby kogoś nie zwyzywali na generalu a potem sobie gadali po polsku "bo to polski serwer", aż wstyd było. Nie wiem jak teraz bo od WotLK grałem na Chromaggusie więc i inna grupa serwerowa, ale i u mnie musze przyznać pustki są, przynajmiej po stronie hordy. Alliance trochę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować