Zaloguj się, aby obserwować  
KrzaczeQ

Tony Hawk American Wasteland //HELP//

95 postów w tym temacie

Mam jeszcze jeden problem w zadaniu z tym ziomalem od bmx-a jest zadanie wykonaj trzy razy podwójne crankflipy zrobilem ze sto podwójnych crankflipów i nic nazwa triku się zgadza ale gra ich nie uznaję pisałem do pomoc technicznej a oni nic!!!!

z góry dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem ten problem i napisalem do cd projectu i dali mi takiego patcha jest na

ftp://ftp2.gram.pl/pub/pl/tony_hawks_american_wasteland/patch/tony_hawks_ame

dla CHCĄCEGO nic trudnego narqa jak jakies problemy z thaw to gg 3430296 mam sava swojego z ukończony fabularynym na latwym normalnym i chorym a w klasycznym na chorym i normalnym i wszyskie cele w fabularnym klasycnym . innymi slowy wszystkom oprócz polowy gapów nad którymi pracuje z bmx problemu to jeszcze nie rozwieazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 14:57, Raymano napisał:

Mialem ten problem i napisalem do cd projectu i dali mi takiego patcha

>Sluchaj kliknąlem ten link i folder jest pusty piszę że nie mam do tego uprawnień widocznie ten patch był przeznaczony wyłącznie dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 14:57, Raymano napisał:

Mialem ten problem i napisalemz

Ej zainstalowałem cudem poprawkę okazala się tą samą co przesłal mi cd projekt ale ona mi nie działa sprawdziłem jeszcze raz i nic

Ale dzięki za chęci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 17:45, koticzet napisał:

Ja ma problem z misja BMX jak TAILWHIP musze zrobic, pisze ze skoczyc i kierunek prwo lewo
dac, ale to nic nie daje! WIe ktos jak to zrobic?


TAILWHIP sie robi gwiazdką na klawiaturze numerycznej! Coś tak sie jeszcze robi minusem i plusem. Bo to jest tak jakby drugie strzałki ale tak ustawili sterowanie w grze... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przygotowaliśmy już ostateczną wersję poprawki, która ma rozwiązać wszystkie (mamy przynajmniej taką nadzieję) problemy z zaliczaniem tricków w grze. Poprawka ta jest dostępna pod poniższym adresem:

ftp://ftp2.gram.pl/pub/pl/tony_hawks_american_wasteland/patch/tony_hawks_american_wasteland_pl_patch_trick_fix.zip

Prosilibyśmy o sprawdzenie tej łatki przez wszystkie osoby, które miały problemy z grą. Jeżeli wszystko będzie okej, umieścimy łatkę w naszym dziale z patchami.

Pozdrawiam i wszystkich i przepraszam za wydłużony czas oczekiwania na patcha.
Igor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wogle nie czaje gry, np. pisze ze mam dac g albo r a tricki robi sie na klaiwaturze numerycznej to nei prosciej bylo wpisac tam 4 albo cos a nie jakies durne litery na ktore jak sie nacisnie nic sie nie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry szyskim:)
i wogule pomuszcie mi nie moge przejsc misji " kopnij w dzwon" w downtown wskakuje na niego robie natasa wyskakuje mi K naciskam czworke pozniej G naciskam szostke i ( zazwyczaj ) na koncu wyskakuje R wciskalem osiem ale to nie to bo przegywalem pomuszcie bo nie wiem juz zupelnie


Ps: jak zrobic ta misje mistrza Zen stym staniem na reilach nie rozumiem tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rwe wlosy s glowy jak tylko wlączam THAW bo juz sie miecha męcze z misją u mistrza Zen i nie moge zrobic 360 hrardflipa. Jesli ktokolwiek wie jak oszukac gre/ma cheata na przejście misji/ma save''a po tej misji etc. to >please help me!<.
PS Trick fix nic nie pomaga :((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 14:29, Suchar12 napisał:

Dzieńdobry gramowicze mam problem w zadanu w Beverly Hills o nazwie zdobądż zieloną kopułę,
klepię w KP2 i nic się nie dzieje co robię nie tak?.Czy u was też nie można się ruszać bo
w zadaniu.Bo piszę złap linę i klep w KP2 ale jak mam złapać linę gdy nie można się ruszać
pomocy!!!!

Z góry dzieki :D

ty niemusisz łapać liny tylko naciskać jak najszybciej możesz skok a tam bez joypada bym się obszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 18:34, jakuzyn napisał:

dzien dobry szyskim:)
i wogule pomuszcie mi nie moge przejsc misji " kopnij w dzwon" w downtown wskakuje na niego
robie natasa wyskakuje mi K naciskam czworke pozniej G naciskam szostke i ( zazwyczaj ) na
koncu wyskakuje R wciskalem osiem ale to nie to bo przegywalem pomuszcie bo nie wiem juz zupelnie


Ps: jak zrobic ta misje mistrza Zen stym staniem na reilach nie rozumiem tego :(

człowieku poczekaj troche z tym dzwonem jak ci pisze 4+4 to to naciśnij a nie że jest taka ustalona kolejnośćja tak samo jak ty myślałem ale okazało się że źle muśle musisz działać szybko i ostrożnie jak wykonasz nie tą kombinacje to koniec misji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 09:30, kupejszon napisał:

Mam takie pytanie. Wiecie może gdzie kupić kostium obcego w Hollwod? Byłem we wszystkich sklepach
i nie moge znaleźć. Help plz :)

jedziesz do hollywood wchodzisz do sklepu z ubraniami i powinien być na samej górze albo bluz albo spodni bo już niepamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem:
jak zaliczam gapy (przetlumaczone) to nie zalicz ich w liscie gapow i nie moge zaliczyc 100%
PS. Gapy to luki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować