Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony rozprowadziło ponad 25 mln sztuk PS4

22 postów w tym temacie

Ja się nie dziwię. Gry wychodzące tylko na Ps4 są kapitalne. Gry multi/culti (moja nazwa na multi platformowość) w większości wypadków niestety cierpią na problem z wydajnością a ich grafika nie do końca zachwyca w 100%. Co mi się podoba w ostatnim czasie to trend wśród producentów który kładzie nacisk na historię i dbałość o najmniejsze detale ukazanego świata. Czekam osobiście na Fallouta 4, Zero dawn, FFXV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby być dokładnym, to Microsoft podał, że w poprzednim kwartale dostarczył do sklepów 1,4 miliona sztuk Xbox One. Można chyba przyjąć, że za dwa kwartały było około 3 miliony sztuk ( liczba zawyżona ), co i tak daje tylko 13 milionów sztuk dostarczonych do sklepów.
Wynik jest chyba jednoznaczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ilość sprzedanych sztuk PS4 z Xboxem One zawsze będzie wygrywal. Jedyne co to MS może wydawać gry żeby posiadacze ich konsoli byli zadowoleni z gier jakie wychodza, bo szary kowalski weźmie ps4 bo jest lepsza i tyle i sie nie pomyli. Ja mam konsole ms tylko dla eksow i walka 900p vs 1080p mnie nie rusza bo multiplatformowki ogrywam na PC zapewne jak z80% posiadaczy konsol a i tu eksy i tu eksy :P


[m-Z]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować. Pierwsza konsola na którą było mnie stać kupić na premierę. Czasami się zastanawiam po co mi to było ale jak popatrzę na rok 2016 to zaczynają mi łzy napływać do oczu. Tyle wspaniałych gier wyjdzie na PS4 zarówno dedykowanych i multiplatformowych . Szkoda tylko że gry na premierę są dość drogie ( jak na nasze realia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam multiplatformy ogrywam na pececie, a PS4 miesiąc temu kupiłem dla tych kilku gier na wyłączność. W naszym kraju gry na konsole są cholernie drogie, ale już sam sprzęt raczej tani. Pecet z kolei ma drogie bebechy, ale same gry za pół ceny.

Oczywiście gdybyśmy mieszkali w strefie euro czy dolara granice cenowe gier premierowych by się zatarły. W takiej sytuacji raczej odpuściłbym sobie pogoni za megahercami i został przy obu konsolach. Szlag mnie jednak trafia gdy widzę na półce sklepowej grę z ceną 229, 259 albo nawet 279 zł. Nie, nie i jeszcze raz nie!
Dlatego na PS4 mam na razie 3 gry, a jak będę zmieniać kartę graficzną to wydam na nią 1500 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami na psstore są fajne promocje cyfrówek, zniżki 50-70% (w tym duże, wysokobudżetowe tytuły), ale tylko na określony czas ;) Tomb Raidera DE trafiłem niechcący za 49zł, jednocześnie przegapiając Metro: Redux za 84 zł (po 42zł za grę) :p W sklepach z używkami większość nowych tytułów kupić można poniżej 100zł (za Infamous: SS dałem 50zł) i to w stanie nienaruszonym. Jedyną grą, za którą dałem więcej niż 100zł był Wiedźmin 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż można powiedzieć, większość tych konsumentów to CIEMNA MASA która tylko patrzy na 1080p i 60fps i tak to wychodzi. Nie wezystko złoto(ps4) co się świeci tylko raczej *****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz, widac, ze te cyferki to jednak istotne sa i konsument szukajacy KONSOLI DO GRANIA, a nie sprzetu gdzie zagra w Forze/Halo, kupuje jednak PS4, bo nie dojsc, ze tansza to jeszcze mocniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niewiem, wielu idiotów( tak trzeba ich nazwać) odeszło od xboxa po E3 na którym pokazali te różne rzeczy, które się wielu osobom nie podobały np obowiązkowy internet. A potem już nie słuchali dobrych wieści o xone i kupiła CIEMNA MASA ps4. Niestety ludzie tacy są. Ale tak na prawde Microsoft i tak wygra bo xbox i pc to platformy microsotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2015 o 06:09, patox200 napisał:

No niewiem, wielu ...

>

Czy obrażanie, na forum, ludzi którzy mają inne zdanie od Ciebie, to jest Twój najmocniejszy argument ?
Mam Xboxa 360, PS3 i PS4 a Xboxa One na razie nie przewiduję, więc kwalifikuję się do grupy, którą nazywasz..., nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta ciemna masa jak ich nazwales, kupila PS4 bo uwaza ta konsole za LEPSZA oraz MOCNIEJSZA od XBOne. Wybrala taka konsole rowniez, bo wedlug nich na tej konsoli sa lepsze GRY niz na XBOne.

Cieszy mnie rowniez to, ze czesc ludzi nie kupila XBOne wlasnie za wpychanie na sile Kinecta, drozyzne powiazana z obowiazkowym Kinectem, najgorszym systemem DRM jaki widzial swiat i brak jakichkolwiek uzywek. Naprawde cieszy mnie, ze sa jeszcze ludzie, ktorzy potrafia glosowac portfelem. Bo tylko dzieki nim Microsoftowi nie udalo sie wprowadzic tych wszystkich katastrofalnych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrozumiałeś co napisałem, mi chodzi o tych co kupili ps4 bo usłyszeli o 1080p itd.
Poza tym trzeba nazywać wszystko po imieniu. Jakby ktoś wskoczył do ognia to by nikt nie mówił, że odważny tylko idiota itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2015 o 13:17, patox200 napisał:

Microsoft chciał postępu, a sony się cofa bo chce dalej zarabiać na byle kim. Jak masz
problem z internetem to konsola nie dla ciebie.


To co chciał Microsoft to nie postęp, tylko kontrola użytkowników i rynku używek. Czysty zamordyzm a nie postęp.

Zrobienie konsoli, która akceptuje gry cyfrowe i na tradycyjnym nośniku (i jednocześnie pozwala na aktywację normalnej kopii w sieci) nie wymagałaby łączenia z siecią co 24 godziny.

PS4 sprzedaje się od XBO lepiej, bo dla tych ludzi PS4 to po prostu lepsza konsola. Deal with it, takie są prawa rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2015 o 06:09, patox200 napisał:

No niewiem, wielu idiotów( tak trzeba ich nazwać) odeszło od xboxa po E3 na którym pokazali
te różne rzeczy, które się wielu osobom nie podobały np obowiązkowy internet. A potem
już nie słuchali dobrych wieści o xone i kupiła CIEMNA MASA ps4. Niestety ludzie tacy
są. Ale tak na prawde Microsoft i tak wygra bo xbox i pc to platformy microsotu.


Ostrzeżenie - za obrażanie innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować