Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tom Clancy`s Rainbow Six: Siege - zobacz interaktywny zwiastun gry

4 posty w tym temacie

Jakieś takie nijakie i nieporywające. No i nigdzie nie widziałem tak wysoko montowanych drzwi (gigantyczna szpara w miejscu progu). I akurat dron się tam mieści ;)

A filmik z wysadzaniem muru też kiepski. Ładunek na chwilę przed wybuchem znika, a cała ściana kruszy się jakby była obłożona setką małych ładunków, a nie jednym pośrodku. Słabo to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up
Gdyby gry były w 100% realistyczne, to nie dawałyby tyle frajdy :D
A co do zwiastuna. Nie wiem, nadal nie jestem przekonany, tym bardziej, że nie tak dawno oglądałem filmik z bety (albo nawet alfy) gdzie to wszystko wyglądało kompletnie inaczej. Gra z tamtego pokazu wyglądała jak zwykł CoD wszyscy gonili jak wariaci, nikt nie chodził jak tutaj, a o jakimkolwiek planowaniu można było zapomnieć. Tak więc liczę, że gra będzie wyglądała jak ten zwiastun, ale natura realisty, mówi mi, że będzie zupełnie inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często gry wyglądają "nijako i nieporywająco", gdy tylko się je obserwuje. A jak tylko człowiek do nich zasiądzie, to oderwać się nie może. Nie wiem czy tak będzie w tym przypadku, ale połączenie szybkiej akcji z kilkuminutowym sesyjkami wygląda ciekawie.

@Szatansky
Niekoniecznie, niektóre dałyby radę dostarczyć dużo frajdy. A inni znowu by stwierdzili, że np. paintball/airsoft, w 100% realistyczne w obrębie swoich założeń (jeżeli nie będziemy ich traktować w kategoriach "realistycznego strzelectwa" - choć jest odmiana ASG, w której używa się tzw. treningowych replik, które są najbliższe prawdziwej broni) są lepsze niż jakaś tam wirtualna zabawa. Naturalnie nie widzę powodu, dla którego ktoś miałby się ograniczać do jednego lub drugiego. Z drugiej strony - gra jest tańsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować