Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy Need for Speed powróci do corocznych premier? To się okaże

19 postów w tym temacie

Lepiej dla serii będzie jak będą ją wydawać co 2 - 3 lata, ale z większą zawartością. Rivals bardzo mi się podobało, ale grając w niego miałem wrażenie, że gram w małą gierkę robioną przez mniejsze studio. Nowym NFS''om brakuje trochę rozmachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 17:12, Madoc napisał:

Pytanie brzmi, kiedy ta seria wróci do neonów?


Ja bym chciał, żeby wróciła do faktycznych korzeni, choć założę się, że studio od EA zupełnie by się rozminęło z założeniami. Stare części (trójka czy czwórka) są już co prawda może nie tak spektakularne jak kiedyś, ale nadal ich miodność to 11/10, więc w razie czego można po prostu zostać przy nich. Fajnie by było, jakby ktoś je wrzucił na Origin w ramach darmówek - albo lepiej, na GOG-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał NFS Porsche 2 :) W pierwszej części brakowało kilku modeli np. 924, 928 był tylko w jednej wersji, 912 nie było i jeszcze by się trochę staroci znalazło. No i oczywiście dodać te najnowsze arcydzieła niemieckiej techniki.

A najbardziej to lubiłem cisnąć Moby Dickiem po autobahnie :) Cudowna gra, wzór niedościgniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może będę dziwny, ale stwierdzam, iż Hot Pursuit 2 było cudowne zarówno pod względem tras, aut jak i muzyki(Hot Action Cop na tamtym albumie wymiatało!). Chciałbym zobaczyć jeszcze jakiegoś nfsa z pościgami, klasykami i niekoniecznie z tuningiem...choć oczywiście coś na wzór U2+policja wcale by mnie nie bolało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 23:09, aTF-KUDLaTY666 napisał:

Chciałbym zobaczyć jeszcze jakiegoś nfsa z pościgami, klasykami i niekoniecznie z tuningiem...

Chocby Hot Pursuit 2010 - gra majaca wiecej wspolnego z HP1/2 czy NFSIII niz wiekszosc komentujacego i negujacego plebsu chcialaby przyjac do wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 18:07, KannX napisał:

A ja bym chciał NFS Porsche 2 :) W pierwszej części brakowało kilku modeli np. 924, 928
był tylko w jednej wersji, 912 nie było i jeszcze by się trochę staroci znalazło. No
i oczywiście dodać te najnowsze arcydzieła niemieckiej techniki.

Polać mu!. Dobrze prawi. Przygoda z NFS Porsche była jedną z najlepszych jakie przeżyłem jeśli chodzi o serię NFS.
https://www.youtube.com/watch?v=2unNSbIu-2A Ile razy to ja robiłem tak jak na tym filmiku :)
Poza tym soundtrack do tej produkcji również miazgą jest.
https://www.youtube.com/watch?v=Zg7X8e_WwoI

Dnia 30.07.2015 o 18:07, KannX napisał:

A najbardziej to lubiłem cisnąć Moby Dickiem po autobahnie :) Cudowna gra, wzór niedościgniony.

Moby Dick <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie też chciałbym powrotu do prawdziwych korzeni serii. Po NFS Porsche wszystko się zmieniło i w prawie każdej części dostawaliśmy otwarty teren do zwiedzania. I choć w jednej części wypadało to lepiej, w innej gorzej, to mi osobiście brakowało tych malowniczych, świetnie wymyślonych tras, jak na przykład Atlantica z NFS3. Może porównanie trochę na wyrost, ale
malownicze trasy + nie tuningowane egzotyczne pojazdy > szaro bure miasto w nocy + przerobione samochody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 23:44, Braveheart napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=2unNSbIu-2A Ile razy to ja robiłem tak jak na tym filmiku
:)
Poza tym soundtrack do tej produkcji również miazgą jest.
https://www.youtube.com/watch?v=Zg7X8e_WwoI
> A najbardziej to lubiłem cisnąć Moby Dickiem po autobahnie :) Cudowna gra, wzór
niedościgniony.
Moby Dick <3


Przez Ciebie muszę sobie zainstalować... Ale to jutro... znaczy się dzisiaj, jak się wyśpię ;) I fakt, soundtrack był nie z tej ziemi (a muzyki elektronicznej ogólnie nie lubię). Klimat brudu i przemysłu w Zone Industrielle aż wylewał się z ekranu przy akompaniamencie klimatycznego beatu :)

I te pierwsze 911 Turbo... Jechały jak chciały, a człowiek walczył całą trasę żeby było w miarę prosto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 23:17, Piotrek_K napisał:

> Chciałbym zobaczyć jeszcze jakiegoś nfsa z pościgami, klasykami i niekoniecznie
z tuningiem...
Chocby Hot Pursuit 2010 - gra majaca wiecej wspolnego z HP1/2 czy NFSIII niz wiekszosc
komentujacego i negujacego plebsu chcialaby przyjac do wiadomosci.

Właśnie w tym problem, że mimo iż był to dobry tytuł, to wcale mi nie przypominał HP2, muzycznie też było słabo, z HP2 jestem w stanie wymienić całą ścieżkę, z HP2010 tylko Bad Religion, bo to kapela której słucham od 20 lat...
EDIT: gameplay też się jednak trochę różnił, w HP2 ściganci nie mieli żadnych ulepszeń, tylko policja mogła wzywać i to przy niektórych wyścigach. No i Diablo 6.0VT, tego nic nie przebije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Pytanie brzmi, kiedy ta seria wróci do neonów?
>
> Ja bym chciał, żeby wróciła do faktycznych korzeni, choć założę się, że studio od EA
> zupełnie by się rozminęło z założeniami. Stare części (trójka czy czwórka) są już co
> prawda może nie tak spektakularne jak kiedyś, ale nadal ich miodność to 11/10, więc w
> razie czego można po prostu zostać przy nich. Fajnie by było, jakby ktoś je wrzucił na
> Origin w ramach darmówek - albo lepiej, na GOG-a.

HP 2010, MW 2012 (nawet będąc takim dzikim jak jest), Rivals to te "powroty" do korzeni. Super samochody, brak tuningu wizualnego i jazda po pięknych lokacjach. Czy były to gry dobre? To już kwestia personalna.

A co do NFS: Porsche był dla mnie jedną z nudniejszych części. Wolałem 1-4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sobie zainstalowałem Hot Pursuit 2. Kiedyś lubiłem tę grę.
Na dziś nawet grywalne. Choć [także na dziś} troszkę łatwawe. Za konusa było trudniej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu interesowałem się tą produkcją, ale ostatecznie sobie odpuściłem. Zbyt "nowoczesna" dla mnie i chodzi mi o nowoczesność w złym stylu (muzyka będąca zlepkiem komercyjnej papki, a nie dedykowanych utworów skomponowanych specjalnie na potrzeby gry przez znakomitych muzyków to jeden z tych elementów, które mi nie odpowiadają), plus chyba bliżej tej grze do Burnouta niż do NFS, ale takie zboczenie zawodowe studia, które HP2010 robiło.

Znacznie ciekawiej zapowiada się remake NFS3 na silniku CryEngine, choć nie mam pojęcia jaki jest status tego projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2015 o 01:27, aTF-KUDLaTY666 napisał:

muzycznie też było słabo,

Tu sie nie wypowiem - zawsze wylaczam muzyke, bo dzwiek silnika ma byc! :)

Dnia 31.07.2015 o 01:27, aTF-KUDLaTY666 napisał:

No i Diablo 6.0VT, tego nic nie przebije.

Ojj, tak. Piekne auto. Cudowne. Dobrze, ze w grze Driveclub dodali ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> HP 2010, MW 2012 (nawet będąc takim dzikim jak jest), Rivals to te "powroty" do korzeni.
> Super samochody, brak tuningu wizualnego i jazda po pięknych lokacjach. Czy były to gry
> dobre? To już kwestia personalna.
Gdy jeszcze z HP''10 się zgodzę, tak Rivals i MW''12 to nie powroty do korzeni. Otwarty świat i mnóstwo bajerów (Rivals to już w ogóle przesadził z tymi "powerami") których w wyścigu tak naprawdę nie potrzeba i w starych NFS''ach próżno szukać. HP''10 niby też ma otwarty świat, ale jakoś on jest bardziej... malowniczy. Przypomina stare NFS''y bardziej niż ten z Rivals.

> No i Diablo 6.0VT, tego nic nie przebije.
W wersji na PS3/X360 jest DLC z Diablo (choć tam chyba SV to jest).


Co do samego tekstu... póki nie wrócą do faktycznych korzeni (czyli fizyka jazdy ponad wszystko) i zostawią w spokoju ten otwarty świat, to nie tykam NFSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwo wymyślić, ale trudno zaimplementować.

Szczerze mówiąc, zaczyna mnie średnio ten Cały Need for Speed obchodzić. Niby uwielbiam tą serię, ale ta nowa gra z cyklu, na całym kroku zdaje mi się mówić, że do mnie to raczej kierowana nie jest. A ja nadal czekam na pożądną grę na miarę TDU, która pozwoli mi poprostu cieszyć się z prowadzenia pojazdu w otwartym świecie - jedyny NfS któremu to się udało, to nowy Most Wanted...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować