Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony planuje wprowadzenie głosowania na tytuły dostępne w ramach PS Plus

13 postów w tym temacie

Niby dobry pomysł (sam o tym kiedyś myślałem), ale niektóre osoby mogą być poszkodowane, bo np. ktoś ma już grę, która zebrała większość głosów i/lub chciałby zagrać w tę drugą. Mogą z tego wyniknąć sprzeczki, zwłaszcza, jeśli dojdzie do sytuacji 51% vs 49%. Ale jak to wyjdzie, zobaczymy. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Mogą z tego wyniknąć sprzeczki, zwłaszcza, jeśli dojdzie do sytuacji 51% vs 49%. Ale
> jak to wyjdzie, zobaczymy. :3

Teraz też możesz mieć grę którą kupiłeś lub masz. Więc wiele się nie zmieni. Sama inicjatywa to świetne rozwiązanie ale.. co miesiąc były dwie gry darmowe a teraz ma byc jedna z głosowania i reszta taniej ? hm.? hm hm ? hm mmmm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej tylko tak, te głosowanie dotyczyć będzie tylko gier na PS4? Co z PS3 i PS Vita?
3 gry do głosowania, zwycięzca będzie za darmo. To znaczy że teraz zamiast 2 [czasem 3] gier, będzie tylko jedna miesięcznie? No i jak kolega @ozoqq napisał, pomysł średni jeśli w głosowaniu dalej będą indyki tylko dostępne.. Niech Sony wreszcie zacznie negocjacje, [chyba że nie musi.]. i zacznie rozdawać w ps+ te wszystkie japońskie gry, szczególnie te na Vitę. Wchodzi człowiek na taką stronę np jak play-asia kropka com i tam jest masa świetnych rpg-gów które się aż proszą żeby w nie grać, wystarczy żeby Sony tylko angielskie napisy zrobiło, japońskie głosy zostawili i cudo. Co do PS3 to jest sporo gier japońskich ale też takich 3xA które wychodziły jeszcze na obie generacje konsol które mogłyby pojawić się w ps+ [pierwsze, lepsze które przychodzą na myśl to Dark Souls 2, Destiny]. Co do PS4 to jest kilka tych dużych gier które mogliby wrzucać co dwa miesiące chociaż ale prawda jest taka że jesteśmy już 2 lata[? chyba tak] w obecnej generacji konsol a one nadal nie mają zbyt dużej ilości gier. Co do samego ps+ to ja nadal uważam że najbardziej się to opłaca gdy ma się wszystkie konsole, lub przynajmniej dwie z trzech. Ostatnio jakieś pogłoski są że Sony chce przestać rozdawać gry na PS3 i PS Vitę, mam nadzieję że to tylko pogłoski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo fajny sposób mniejszy spam, pod wpisami w stylu "Ale kupa w tym miesiącu"
> Jestem za! A i nawet głosowałem już na pierwszą pozycje : )
Teraz będą wpisy typu - "ale kupa w w tym miesiącu nie ma z czego wybierać" :)
Hejterom nie dogodzisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować