Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dirty Bomb - betatest

11 postów w tym temacie

Gram w DB dosyć regularnie od czasu CBT i ciągle sprawia mi frajdę.Jeśli SD jej nie spartoli robiąc skok na kasę a będzie ją mądrze rozwijać,to Brudna Bomba ma szanse powtórzyć sukces swojego przodka.Dodam,że w ten weekend znów można testować tryb Execution z prototypową mapą.
Co do kart postaci,jeśli nazbiera się kilka tych samych,a na pewno tak będzie,to można je za drobną opłatą wymienić na kartę wyższego koloru.
Jeśli idzie o Enemy Territory Quake Wars,gra była świetna szkoda tylko że SD jej nie rozwijało bo miała i potencjał i klimat.Mam nadzieję,że w tym przypadku tego błędu nie powtórzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gram w DB dosyć regularnie od czasu CBT i ciągle sprawia mi frajdę.Jeśli SD jej nie spartoli
> robiąc skok na kasę a będzie ją mądrze rozwijać,to Brudna Bomba ma szanse powtórzyć sukces
> swojego przodka.

To raczej od Nexxon, czyli wydawcy, zależy czy będzie skok na kasę czy nie. Na razie się nie zanosi na szczęście.

> Jeśli idzie o Enemy Territory Quake Wars,gra była świetna szkoda tylko że SD jej nie
> rozwijało bo miała i potencjał i klimat.Mam nadzieję,że w tym przypadku tego błędu nie
> powtórzą.

Tia, żal ETQW strasznie. Swoją drogą, Dirty Bomb chyba nie ma voice commands takich jak w ET i ETQW, nie? Bardzo się przydawały w koordynowaniu drużyny. No i fajnie się spamowało "For the Makron!!!" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie można było też zaznaczyć, że nie trzeba celować z muszki/szczerbinki, duży plus dla ludzi nie przepadających za tym zbędnym badziewiem. To uczciwy online FPS, dawno żadna gra z tego gatunku tak mnie nie wciągnęła.

Co prawda po wprowadzeniu Phantoma zrobiłem sobie małą przerwę, ale po ostatniej łatce gra się już dużo przyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Dirty Bomb chyba nie ma voice commands takich jak
> w ET i ETQW, nie? Bardzo się przydawały w koordynowaniu drużyny. No i fajnie się spamowało
> "For the Makron!!!" :)

Jest i działa identycznie jak w poprzednich grach (v+kombinacja cyfr na klawiaturze), tylko nie wiedzieć czemu praktycznie tego nie słychać i nie widać.

Wspomniałeś, że spędziłeś kilka godzin w Dirty Bomb. Ja polecam wytrwać do 10 poziomu i wbijać na serwery dla graczy powyżej tego poziomu. Jest jeszcze lepiej, bo wszyscy już zdążyli zapoznać się z mechaniką gry, no i lepiej celują, więc trzeba się bardziej starać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2015 o 09:45, fenr1r napisał:

Wspomniałeś, że spędziłeś kilka godzin w Dirty Bomb. Ja polecam wytrwać do 10 poziomu


Mam 10 lvl i ponad 130 godzin na liczniku.Było by tego znacznie więcej,ale przez jakiś czas miałem poważne problemy z antyczsitem.Zawsze jestem zdania,że fajniej gra się z ludźmi dobrze znającymi grę bo nie tylko trzeba się bardziej starać ale zawsze można się jeszcze czegoś nowego nauczyć :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2015 o 10:47, calwert napisał:

Zawsze jestem zdania,że fajniej gra się z
ludźmi dobrze znającymi grę bo nie tylko trzeba się bardziej starać ale zawsze można
się jeszcze czegoś nowego nauczyć :-).


No i nie trafia się często na kompletne fajtłapy. ;P Poniżej 10 lvl gra nieraz wygląda tak (zresztą powyżej 10 lvl też się to zdarza), że czekam na ostatni gwizdek i koniec meczu, bo większość drużyny kompletnie sobie nie radzi, prawdziwa męczarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wysokość lvl nie jest niestety bezwzględnym wyznacznikiem umiejętności,dla tego ja nigdy nie oceniam graczy po ich lvlu.Czasem ludzie dobrze fragujący nie potrafią grać zespołowo i w sumie wychodzi na to samo.Amunicja?Ważne że ja mam a reszta mnie nie obchodzi.Ale to już niestety problem wszystkich gier gdzie liczy się praca zespołowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2015 o 13:08, calwert napisał:

Wysokość lvl nie jest niestety bezwzględnym wyznacznikiem umiejętności,dla tego ja nigdy
nie oceniam graczy po ich lvlu.


Ale znajomości gry już owszem, generalnie osoby z wyższym poziomem siłą rzeczy bardziej ją ogarniają, w końcu spędzili w niej więcej czasu. Oczywiście zdarzają się gracze traktujący tę grę jako nic więcej niż team deathmatch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2015 o 09:45, fenr1r napisał:

Jest i działa identycznie jak w poprzednich grach (v+kombinacja cyfr na klawiaturze),


To świetnie. Jakoś mi nie przyszło do głowy sprawdzić, dopóki nie zacząłem czytać komentarzy. Pomroczność jasna albo coś :)

Dnia 01.08.2015 o 09:45, fenr1r napisał:

I serdecznie gratuluję gram.pl za przygotowanie rzetelnego testu gry


Dzięki, miło słyszeć dla odmiany dobre słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować