Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Driveclub sprzedany dwóm milionom graczy

9 postów w tym temacie

Fajna gierka. Na obecną chwile chyba żadna gra wyścigowa nie bije ich podczas widoku od środka samochodu podczas deszczu. Te zacieki kropli podczas jazdy na bocznych szybach ruchy ściągniętej wody przez wycieraczkę na zakrętach no miodek wszystko jest w ruchu. Project CARS też ma ładnie, ale tam kropli przybywa jednak żadnego zacieku jak pamiętam słabo jak na tytuł który wyszedł później. Ne mniej myślałem że więcej sprzedadzą po takim czasie. Pewnie ludzi trochę wstrzymały z zakupem problemy na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2015 o 13:50, Renchar napisał:

Fajna gierka. Na obecną chwile chyba żadna gra wyścigowa nie bije ich podczas widoku
od środka samochodu podczas deszczu. Te zacieki kropli podczas jazdy na bocznych szybach
ruchy ściągniętej wody przez wycieraczkę na zakrętach no miodek wszystko jest w ruchu.
Project CARS też ma ładnie, ale tam kropli przybywa jednak żadnego zacieku jak pamiętam
słabo jak na tytuł który wyszedł później. Ne mniej myślałem że więcej sprzedadzą po takim
czasie. Pewnie ludzi trochę wstrzymały z zakupem problemy na początku.

Ach te zacieki, pewnie najlepszy ficzer z całej gry, która ma być ścigałką, a nie symulatorem deszczu

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Fajna gierka. Na obecną chwile chyba żadna gra wyścigowa nie bije ich podczas widoku
>
> > od środka samochodu podczas deszczu. Te zacieki kropli podczas jazdy na bocznych
> szybach
> > ruchy ściągniętej wody przez wycieraczkę na zakrętach no miodek wszystko jest w
> ruchu.
> > Project CARS też ma ładnie, ale tam kropli przybywa jednak żadnego zacieku jak pamiętam
>
> > słabo jak na tytuł który wyszedł później. Ne mniej myślałem że więcej sprzedadzą
> po takim
> > czasie. Pewnie ludzi trochę wstrzymały z zakupem problemy na początku.
> Ach te zacieki, pewnie najlepszy ficzer z całej gry, która ma być ścigałką, a nie symulatorem
> deszczu
>
> ;)
Ja lubię takie smaczki :D kiedyś się ludzie jarali że słońce wygląda realistycznie. Zawsze coś nowego cieszy, a fizyka jazdy już podobna wszędzie to co tu porównywać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ach te zacieki, pewnie najlepszy ficzer z całej gry, która ma być ścigałką, a nie symulatorem
> deszczu
>
> ;)

Gra jest przede wszystkim świetną ścigałką, a że ma niesamowitą grafikę to tylko dodatkowy bajer, który cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wynik dobrej gry, ale wyglądałoby to jeszcze okazalej gdyby Driveclub miał jakąkolwiek konkurencję. Niestety, na PS4 żadnej arkadowej ścigałki nie uświadczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2015 o 21:05, Dared00 napisał:

Niestety, na PS4 żadnej arkadowej ścigałki nie uświadczysz.

Fakt posiadania przeze mnie w bibliotece Need for Speed Rivals oraz dostepnego na PS Store ''The Crew'' wskazuje, ze mijasz sie z prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować