Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polski Superhot w fazie beta. Zobacz pierwszy gameplay

12 postów w tym temacie

Kiedy zaś stoją w miejscu, mogą być pewni, że nie odniosą obrażeń.

Czyli jak ktoś kogoś zobaczy będźie tak stać w miejscu na przeciw siebie celując sobie w łeb z tym dreszczem emocji który się ruszy :D Tak to dla mnie wyglądało bo te zatrzymania w filmiku to stojące na chwile gostki czy źle rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli jak ktoś kogoś zobaczy będźie tak stać w miejscu na przeciw siebie celując sobie
> w łeb z tym dreszczem emocji który się ruszy :D Tak to dla mnie wyglądało bo te zatrzymania
> w filmiku to stojące na chwile gostki czy źle rozumiem.
Nie, jak ty stajesz to czas znacznie się spowalnia i prawie stoi w miejscu. Kiedyś była darmowa wersja gry na przeglądarce, możesz w nią zagrać o ile jeszcze jest i obczaić co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to, że znacznie polepszyła się oprawa graficzna (jeżeli ktoś teraz parsknął śmiechem, to polecam zagrać we wcześniejsze demo :P). I nadal jestem pełem podziwu dla pomysłodawców tej gry. Nie mogę się doczekać premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szykuje się mała rewolucja na rynku strzelanin. Jestem jak najbardziej na tak. Też nie
> mogę się doczekać premiery.

Na rewolucję to bym nie liczył, raczej będzie czymś w rodzaju ciekawostki, być może nawet zdobędzie całkiem sporą popularność, ale wprowadzenie tej mechaniki do innych fpsów raczej nie będzie mieć sensu, chyba ze jako coś w rodzaju aktywowanej umiejętności, tylko to już było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zaś stoją w miejscu, mogą być pewni, że nie odniosą obrażeń.
W 1:36minucie widac jak pomimo tego, ze gracz sie nie przemieszcza, kula leci dalej. Powyzsze stwierdzenie nie jest wiec prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Szykuje się mała rewolucja na rynku strzelanin. Jestem jak najbardziej na tak. Też
> nie
> > mogę się doczekać premiery.
>
> Na rewolucję to bym nie liczył, raczej będzie czymś w rodzaju ciekawostki, być może
> nawet zdobędzie całkiem sporą popularność, ale wprowadzenie tej mechaniki do innych fpsów
> raczej nie będzie mieć sensu, chyba ze jako coś w rodzaju aktywowanej umiejętności, tylko
> to już było.

No ja się nie zgodzę z Tobą. Zależy co z tym dalej zrobią. Ja tu nie widzę żeby ktoś robił całe gry w tym stylu ale myślę że będą pożyczać pomysł i wstawiać efektowne sekwencje w grę. SPOKOJNIE można tym zastąpić QTE które są głupie.Nawet przy tak prostej stylizowanej grafice wygląda to naprawdę fajnie. Gdyby zabrało się za to studio mające na koncie tytuły z segmentu AAA - można zrobić coś naprawdę niesamowitego i świeżego.

Ciekawe jak wyszło z Carmackiem? O ile pamiętam kontaktował się z nimi bo chciał zaprojektować jeden poziom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> No ja się nie zgodzę z Tobą. Zależy co z tym dalej zrobią. Ja tu nie widzę żeby ktoś
> robił całe gry w tym stylu ale myślę że będą pożyczać pomysł i wstawiać efektowne sekwencje
> w grę.

Może i można, ale będzie to po prostu bardziej dopracowany bullet time, który już był, różni się to tylko tym co go inicjuje. Tutaj zaprojektowano całą grę opartą o taką mechanikę więc jest to w miarę świeże, ale to typ świeżości pokroju portalu, ciężko przenieść do innej produkcji bez posądzeń o plagiat, a skopiowanie tylko częściowo da nam coś co już widzieliśmy. Dodatkowo rewolucja to dla mnie coś co się nadaje do wprowadzenia do każdej nowej gry gatunku bo po prostu zapiera dech i nikt nie wyobraża sobie grania bez tego. Tutaj mamy coś co mocno ogranicza dynamikę rozgrywki, jest na swój sposób ciekawe, ale zabija to to za co kocha się najczęściej fpsy, czyli akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować