Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mamy przedsmak rozgrywki na nowym zwiastunie z Mirror’s Edge Catalyst

9 postów w tym temacie

Pamiętam jak wspominali, że chcieli by postawić na otwartość świata i dowolność jego eksploracji ale raczej takie miasto wymusi bardziej ograniczone poziomy. Mam nadzieję tylko, że nie będzie liniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego, chociaż w sumie mieli powtórzyć gameplay z jedynki, szkoda tylko tych wieżowców, bo pewnie wiele dróg eksploracji nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ładnie. Ciekawe jakie będę wymagania bo obawiam się, że w najwyższych detalach to może być gra dość zasobożerna.
Ale czekam bo ME ma swój niezapomniany klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda ale ja jednak jestem zwolennikiem liniowych gier. Otwarty świat zawsze wiąże się z ryzykiem nudy, mniejszej spektakularności wydarzeń, gorszym dopracowaniem i inne tego typu rzeczy. Mam nadzieje że tego nie spaprzą jak umie to robić Ubisoft. A piszę to mimo że Mirror''s Edge to moja gra numer 2 wszech czasów wraz z Alan Wake (1 miejsce bezapelacyjnie dla Mass Effecta ;) a samego ME przeszedłem chyba z 50 razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2015 o 12:58, Ceicob napisał:

Ładnie to wygląda ale ja jednak jestem zwolennikiem liniowych gier. Otwarty świat zawsze
wiąże się z ryzykiem nudy, mniejszej spektakularności wydarzeń, gorszym dopracowaniem
i inne tego typu rzeczy. Mam nadzieje że tego nie spaprzą jak umie to robić Ubisoft.
A piszę to mimo że Mirror''s Edge to moja gra numer 2 wszech czasów wraz z Alan Wake
(1 miejsce bezapelacyjnie dla Mass Effecta ;) a samego ME przeszedłem chyba z 50 razy
;)


Spektakularne to będą misje ,,fabularne" . Co będziemy robić i gdzie biegać między tym to nasze :)

A co do zajawki to mają rozmach skur..czybyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować