Zaloguj się, aby obserwować  
radeon2

M4A1 vs. AK47 w counter-strike i nie tylko

126 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2008 o 17:06, ramiro cruiz napisał:

Cóż, moim zdaniem M4, z tłumikiem lub bez, jest bardzo rozsądnym wyborem dla osób, które
dopiero zaczynają grać w CS''a, lecz osoby, które z tą grą się trochę obyły i nie strzelają
po nogach tylko w głowe wybiorą AK ze względu na bardzo duża siłę rażenia. Proste: z
AK wystarczy czasem tylko jeden celny strzał w głowę żeby kogoś zdjąć, lecz jeśli nie
trafimy to musimy się martwić o kolejne sekundy rundy dla naszej osoby :p, z kolei jeśli
stzrelamy z M4 nie musimy koniecznie celować w głowę (początkujący), ponieważ rozrzut
nie jest duży.
Zagmatwałem, ale chyba zrozumiecie :D


zrozumiałem :D i zgadzam się w pełni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ranuri cruiz,troche zle napisales,jak grasz już dłużej to bron nie ma dla ciebie większego znaczenia,gram 5 lat w cs i wiem co mówie.Ten "poradnik" jest dla początkujących?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

m4 wole z tlumikiem bo tez jakiegos specjalnego skilla nie mam a wiadomo z tlumikiem mniejszy recoil ale i mneijsze dmg niz bez ;< jezeli ktos ogarnia dobrze ak47 to m4 nie ma szans niestety bo dmg ak wieksze jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

m4 ma mniejszy rozrzut ale zadaje mniejsze obrazenia (mniejszy kaliber) ak ma wiekszy rozrzut ale zadaje wieksze obrazenia (wiekszy kaliber)

polecam to porownanie obu karabinow:

http://pl.youtube.com/watch?v=G6BpI3xD6h0&feature=related

w filmiku pokazane jest m16 ale to jest prawie to samo co m4 (roznia sie kolba, trybem strzalu [m4-full auto,semi; m16-burst, semi] i ogolnie m4 jest krotsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 10:15, Black Heart napisał:

AK47 jest lepsze, ma wiekszy rozrzut ale łatwiej i lepiej wchodza HEDY. M4 teżdobre ale
jak ma tłumik, można strzelaćseriami. W AK47 lepiej pulsacyjnie.


No na szczęście tak tylko jest w grach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 18:55, Andy Fleszer napisał:

Jeśli chodzi o M16A1


Temat jest o M4A1, a ty o M16A1... To jest inna broń, w dodatku mająca na pewno dłuższą historię niż ty :)

Mi osobiście nie sprawia to różnicy w grach, aczkolwiek czuję słabostkę do AK47, bo to w sumie jedyne broń z której sobie postrzelałem w realu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście najlepsze bronie:
AWP (jak dożo kasy ale jak AWP to i deagle) CT i TT
M4A1 (super broń i lepsza BEZ tłumika nadaje sie do USP) CT
AK47 (podstawowe glock ) TT
To mój ulubiony arsenał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie kałasz. Z tym że nie 47, a 74 bądź AKM lub beryl, ze względu na ulepszone mechanizmy, mniejszy odrzut, i bardziej ''ludzki'' kaliber. M4 jest taką bronią dla lalek. zacina się, stroi fochy. Kałaszek wie co ma robić, i robi to doskonale. I za to go kocham ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musze stwiedzic ze pernia sie troche myli co do m4 fakt pierwsza grneracja nie nalezala do udanych broni. zacinala sie i wystarczyl jeden smiec i bron trzweba bylo czyscic. jednak pozniejsza wersja tej broni byla [M4A1] byla udana bo amerykanscy kostruktorzy wkoncu zmierzyli sie z problemem zacinania sie broni a wracajac do cs osobiscie wybieram m4 . kałaszek ma wiekszy rozrzut i po dluzszej serii trudniej trafic wiem co mozie bo spory czas w tej grze spedzilem gram ok 2 lata


Pozdrawiam ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 14:59, Arcizo13 napisał:

Oczywiście najlepsze bronie:
AWP (jak dożo kasy ale jak AWP to i deagle) CT i TT
M4A1 (super broń i lepsza BEZ tłumika nadaje sie do USP) CT
AK47 (podstawowe glock ) TT
To mój ulubiony arsenał :)



dla mnie diggle slabszy od usp ;p zreszta zobaczcie am tam sporo wiadomosci o cs i troszke o broni. polecam filmik ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować