Zaloguj się, aby obserwować  
radeon2

M4A1 vs. AK47 w counter-strike i nie tylko

126 postów w tym temacie

AK47 rządzi jakos M4 jest celniejsze a AK wiencej hedow mi wchodzi.... ktos wyskakuje 2-4 strzaly i head schot.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 19:22, kucyk12 napisał:

AK47 rządzi jakos M4 jest celniejsze a AK wiencej hedow mi wchodzi.... ktos wyskakuje 2-4
strzaly i head schot.... :P


tak head schot :D chyba headshot :P szczegół osobiscie wole M4A1 bo po pierwsze ciechsze po drugie mniejszy rozut a po 3 gram zawsze ct czyli mam w a-auto buyu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 19:22, kucyk12 napisał:

AK47 rządzi jakos M4 jest celniejsze a AK wiencej hedow mi wchodzi.... ktos wyskakuje 2-4
strzaly i head schot.... :P



Ak tez jest ba nawet bardziej celniejsze od m4 tylko trzeba umiec nim grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem, że to zależy mi to jest obojętne przynajmniej w CS:S. Zależy co mam w ręce jeśli jest to kałach to wali się krótkimi czasem nawet pojedynczymi strzałami (zaskakująca jest celność bo jak się przyjrzeć to najczęściej heady padają z kałacha i to ze sporej odległości). Natomiast kiedy mam M4 to obowiązkowo musi być tłumik i wtedy ma mniejszą siłę ognia, ale jest bardzo celny.
Natomiast w rzeczywistości wolę M4 gdyż obie te bronie miałem w ręce i z obu miałem przyjemność strzelać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przyzwyczaiłem do AK i wymiatam wszystkich newet raz sie do UZI przyzwyczaiłem bo mi sie spodobało i wymiatałem ale AK lepsze od UZI ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w counter-strika, ale na broniahc się znam (przeszedłem m.in. CoD 2) Ale powiem jaka z czym mi się kojarzy. Ak47 z irakiem lub innymi takimi krajami, a M4A1 nowoczesna broń, dźwięk ciekawy i nietypowy być może troszke podbna do M16 (czy jak mu tam ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ak47 z irakiem lub innymi takimi krajami, a M4A1 nowoczesna broń,

Dnia 21.02.2006 o 20:38, Wasizi napisał:

dźwięk ciekawy i nietypowy być może troszke podbna do M16 (czy jak mu tam ).

Ale AK47 jest znacznie tańszy w produkcji i do tego mniej zawodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za kałachem, w rzeczywistości jest po pierwsze bardziej niezawodny (o czym już była mowa pare razy), tańszy, no i solidniejszy w budowie. Co jak co, ale jakoś wolałbym mieć w rękach kawał solidnego żelastwa z porzadną drewianą kolbą, a taki M4 to trochę metalowy trochę plastikowy :P Jak się amunicja skończy to przynajmniej takim kałachem można komuś przypieprzyć w łeb a Colt się w rękach rozleci od tego, po prostu M4A1 wygląda jakoś tak delikatnie :p

No i kałachy są łatwo "modowalne", widziałem nawet foto takiego z magazynkiem na 100 pocisków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak się umie, to nie ma znaczenia czym się strzela... headshot to headshot ;]

... nawet MP5 można pogrom siać- co zresztą szatańsko lubiłem, jak jeszcze grałem reglarnie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj, to mam dylemat, bo jednak AK ma duży recoil, ale zadaje większe obrażenia i potrafi przebić nawet hełm, M4 ma za to tłumniczek, i ładny recoil, który łatwiej kontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 20:56, KHRoN napisał:

jak się umie, to nie ma znaczenia czym się strzela... headshot to headshot ;]

... nawet MP5 można pogrom siać- co zresztą szatańsko lubiłem, jak jeszcze grałem reglarnie
:>

zgadzam sie z toba a z mp5 walnąłem więcej headów niż z AK i M4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 01:21, Phoenix505 napisał:

zgadzam sie z toba a z mp5 walnąłem więcej headów niż z AK i M4

Ale wątpie że byś coś tym zdziałał na dłuższy dystans, szczególnie jeśli przeciwnik miałby kamizele i hełma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 04:03, Bagieta napisał:

Ale wątpie że byś coś tym zdziałał na dłuższy dystans, szczególnie jeśli przeciwnik miałby
kamizele i hełma.


chcieć znaczy móc ;] pozatym zaskoczenie jest większe... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować