Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Vista & xp ORAZ PRZYCZYM ZOSTANIECIE!!!!!!

55 postów w tym temacie

xp :) nie wiem ile bedzie kosztowac wersja ultimate visty :) a moje xp w zupelnosci mi do grania wystarcza - no chyba ze beda jakies znizki i proces aktualizacji nie bedzie za soba pociagac spadku wydajnosci systemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 17:26, boogie85 napisał:

Nie wiem przy czym zostanę, bo Visty na oczy jeszcze nie widziałem. Jednak te wymagania sprzętowe....mammma
mia :) Na Xp przesiadłem się kiedy był on już ponad rok (jak nie dwa lata) na rynku, z Vistą
zapewne bedzie podobnie.

Ja Viste załoze jeli po pierwsze zmienie kompa po drugie jak bedzie wiecej gier na niego chodzićbo starsze to watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 13:34, Marcinos07 napisał:

Czytałem że Microsoft wyda Viste tylko wtedy kiedy nie będzie żadnych błędów i kiedy uzna że
jest gotowa.

to M$ nigdy nie wyda visty??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 17:29, Filip92 napisał:

Wieice co tak potrzebuje w Viście te duze wymagania. Re przesroczyste okienka czyli areo itp
i te inne rzeczy

z tego co wiem premiera Visty bedzie wiele razy przekładana aż nie beda mieli błedów, ale ich produkty zawsze beda miały blędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vista ma nowy sustem graficzny AREO, dodatkowy system graficzny Areo Glass (fajny efekt jak nagłowki folderów przeswituja, wmp 11 rowniez;D ) Ma usprawniony interfejs bardziej przyjazny dla oka uzytkownika, wbudowany Windows media center, IIS 7.0 (dla wlasnego serwera) nowe gry, oraz wielo nowych opcji przeliczania, wyswietlania. wszystko cacy, Build 5230 uruchomiony na moim pc zuzywal 850MB ramu tylko na same procesy systemowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vista na pewno będzie systemem stworzonym pod graczy, więc myślę że Microsoft zrobi coś, aby starsze gry mogły być na Viście uruchomione. To pewne. Wydaje mi się jednak, że ogromna część graczy pozostanie dłuuugo przy XP. Minie w końcu dużo czasu zanim Vista zostanie dopracowana do komfortowego użytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 22:08, filipchudy napisał:

ja chyba kupię vista przynajmniej po to żeby zagrać w crysis mimo to że niestety wydaje go
ea

Ale zostanie wydana na XP nie tylko Viste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja twardziel zostaję przy jedynym prawdziwym NT czyli WIN 2000, bo zmiany kompa nieplanuję. Nawet gdybym planował to zależnie od mocy obliczeniowej a najchętniej to poprostu dałbym dwa twardziele i na jednym XP a na drugim vista i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem oficjalną betę Visty na laptopie (Mobile Athlon64 3000+, 512 MB RAM, Mobility Radeon 9700) i ocena kompa 3 (Vista wystawia ocene kompowi w skali 1-5). PC mam słabszego od laptopa więc a raze zostanę na XP, ale przy zmianie sprzętu mam nadzieję przesiąść się na Vistę, o ile cena nie będzie jakaś "wygórowana". Z długo z Vistą nie posiedzałem, ale pracowało mi się z nią przyjemnie. Po instalacji zajmowała niecałe 4 GB na dysku, więc nie jest to wiele, przy rozmiarach dzisiejszych dysków. Przynajmniej dla mnie nie stanowi to problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zmuszą mnie szanowni producenici do korzystania z Vista i dx10 to pewnie się przerzucę... na razie zostaje przy Xp. A pan Gates to niech przestanie korzystać z chwytów marketingowych ponizej pasa( co to za jaja żeby dx10 był dostępny tylko na viście...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 09:57, Soldatowy napisał:

Ja kupie viste ale szkoda ze gry na niej beda potrzebowaly wiecej pamieci ram:( aha i beda
na viscie dzialaly gry z xboxa ??


A dlaczego gry z X''a miałyby działać na Viście? To są gry na konsolę, a nie na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować