Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2015: Konkurs - jak oceniacie konferencję Microsoftu na Gamescom?

30 postów w tym temacie

Macie źle ustawiony czas na forum :) Według oficjalnego czasu zdąrzyłem z publikacją o 23:59. Tylko niestety musiałem obciąć cały komentarz do jakiś 30% tego co planowałem, ponieważ za późno zacząłem pisać :/ Szkoda, że konkurs nie trwał chociaż do końca jutrzejszego dnia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocenie ją za słabą. :/
To, że nie było Sony, a słowo Xbox, Microsoft, Windows, ect. powtarzało się w kółko to nie zmienia faktu, że gry, które mnie interesują nie są ekskluziwami tej firmy.

Nie jara mnie FIFA, ani Quantum Break, ani kolejne Halo. Nie są to gry dla mnie, a od EA toleruje jedynie Need for Speed, jako że wychowywałem się na tej serii.

Wsteczna kompatybilność to też nie dla mnie. Po co? Na swoim Xbox360 każdą grę, która mi się podobała przeszedłem dwa razy, a swoje ulubione nawet trzy. Dla mnie nie ma sensu do tego wracać. Bo gdybym chciał w jakąś z tych gier zagrać na nowym sprzęcie to i tak były by to te, które zrobiły na mnie największe wrażenie - ale te znam na pamięć, zarówno mapy, położenie znajdziek i całą fabułę.

Nawet gdyby wśród starych gier była jakaś produkcja, którą chciałbym odpalić, to wolałbym już kupić sobie "dobrego" remastera, albo jakąś wersję GOTY, ale mi się na to nie zanosi, bo wolę się skupić na nowych grach, a nie na tych, do których podchodzę z sentymentu.

Just Cause 3 mnie ciekawi, Dark Soul III również. Jednak i tak ze wszystkich premier na ten rok żadna nie sprawia, abym się jakoś bardzo podniecał nowymi produktami. Nic szczególnego tak naprawdę.

Co do Microsofta to jeden pies co weźmiesz. Zarówno oni jak i Sony prowadzą bardzo zbliżone do siebie polityki. Żadna z firm nie pozwoli sobie o brak klientów, a wsteczna kompatybilność, kolejne średnie exy i telewizja to nie jest ważny atut w doborze konsol. Jakby Sony czy ktokolwiek inny wyjechał z takimi pomysłami twierdziłbym tak samo.

Bo nie o to w tym wszystkim chodzi.

Jak dla mnie Microsoft wypadł słabo, a w kółko powtarzanie Xbox, Windows 10, ect. nie sprawi nagle, że zrobią coś w ciekawy, czy dobry sposób. Mamią oczy, jak to każdy ma w zwyczaju.
Moja ostateczna ocena: 3/7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich, którzy piszą, że Sony się wycofało, że nie ma ich na Gamescomie...

Wiecie, że oni jak najbardziej na Gamescomie są, ale nie mają konferencji, bo będą je mieli we wrześniu (TGS), październiku (Paris Game Week) i w okolicach grudnia (ta ich własna impreza, nazwy nie pamiętam)?

Tak swoją drogą, nagle pod tym artykułem jest mnóstwo obywateli piszących straszliwie długie pozytywne komentarze o Microsofcie. Wydaje się to IMO podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2015 o 09:35, Henrar napisał:

Tak swoją drogą, nagle pod tym artykułem jest mnóstwo obywateli piszących straszliwie
długie pozytywne komentarze o Microsofcie. Wydaje się to IMO podejrzane.


Dokladnie o tym samym pomyslalem. Niecodzienny widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Henrar
Przeczytaj całego newsa to się dowiesz co tu robią te wielkie komentarze. ;) Tyle że jak pisałem swój to nie wiedziałem, że pojawią się tu długie relacje rodem z profesjonalnych serwisów growych. Jeżeli to było zamiarem tego konkursu, a nie tylko opisanie tego co najbardziej się podobało to mogę pożegnać się z wygraną. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MS zamiata. Sony poza U4 jak na razie to nic nie ma do pokazania. Najwidoczniej przez pierwsze miejsce w sprzedaży mocno się rozleniwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Henrar
Ja pisząc o oddaniu pola przez Sony sprecyzowałem, że chodzi tylko o tegoroczny Gamescom, a nie cały rok 2015 :)
Moja opinia dotycząca konferencji jest też raczej mocno krytyczna i szczera. Niestety zacząłem ją pisać zbyt późno i kiedy kończyłem drugi akapit, to była 23:56 i musiałem całą resztę streścić w jednym zdaniu, czego efektem był akapit numer trzy :P Całość jest przez to mocno dysproporcjonalna. Wstęp jest zbyt długi itd., ale w końcu to tylko konkurs, a nie test na rozmowę o pracę, więc jeśli nie wygram, to przecież nic się nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Przyszedł czas rozwiązać nasz konkurs. Gry otrzymują:

- Ketrab_Reisato
- oxygar
- PokerMorda
- Skelldon
- ozoqq

Gratulujemy! Jeszcze dziś otrzymacie mail, w którym poprosimy o wybór gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować