Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2015: Nowy zwiastun Dooma napakowany akcją po same brzegi

11 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2015 o 19:34, Niflheim napisał:

Brutal Doom z wysokim budżetem, mi tam pasuje. Niech tylko usuną ten żółty filter.


Na Neogafie wrzucali screeny bez tego śmiesznego filtru i wyglądało to naprawdę zacnie. Szkoda, że id uznało, że to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo artystyczny ujmujący trailer, ukazujący potęgę przemocy, orgię omnizniszczenia i apogeum agresji. Będę w to grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuuurrce szkoda że te spowolnienia na początku filmiku są tylko na pokaz, a w grze wszystko idzie na szybko z tego co widziałem i nijak jest się dobrze przyjrzeć jak w ciałach stworków robimy efektowne dziury. Chciał bym sobie spowalniać czas i zobaczyć jak powoli śrut i kule przechodzą przez ciało robiąc fajne dziurki, a potem bezwładnie upadające ciało ahhhh te marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kuuurrce szkoda że te spowolnienia na początku filmiku są tylko na pokaz, a w grze wszystko
> idzie na szybko z tego co widziałem i nijak jest się dobrze przyjrzeć jak w ciałach stworków
> robimy efektowne dziury. Chciał bym sobie spowalniać czas i zobaczyć jak powoli śrut
> i kule przechodzą przez ciało robiąc fajne dziurki, a potem bezwładnie upadające ciało
> ahhhh te marzenia.
Też bym sobie to pooglądał, jeśli twórcy nie dadzą takiej opcji to myślę, że moderzy załatwią sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko mnie te finishery jakoś nie podchodzą.
Mam wrażenie, że to rozwala rytm rozgrywki.
No ale zobaczymy jak będą beta testy. Może okaże się, że faktycznie wystarczy je nieco przyśpieszyć i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować