Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa gra w EA Access to Dragon Age: Inkwizycja

9 postów w tym temacie

Czy gry w EA Access są już w polskiej wersji językowej ?? Opłaciłbym abo i chętnie pograł w Inkwizycję, ale nie wyobrażam sobie grania w RPG przynajmniej bez polskich napisów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy gry w EA Access są już w polskiej wersji językowej ?? Opłaciłbym abo i chętnie pograł
> w Inkwizycję, ale nie wyobrażam sobie grania w RPG przynajmniej bez polskich napisów..

Gry w EA Access jak najbardziej są lokalizowane. W przypadku DA: I są to napisy PL. Need For Speed rownież ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Gry w EA Access jak najbardziej są lokalizowane. W przypadku DA: I są to napisy PL. Need
> For Speed rownież ;)

Dzięki za odp, mam nadzieję, że sama gra nie zawiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Gry w EA Access jak najbardziej są lokalizowane. W przypadku DA: I są to napisy
> PL. Need
> > For Speed rownież ;)
>
> Dzięki za odp, mam nadzieję, że sama gra nie zawiedzie :)
Gdzieś czytałem, że Need for Speed: Rivals na Xbox One chyba NIE wyszedł w polskiej wersji językowej, więc on akurat może być po angielsku. Może dlatego, że Xbox One w Polsce (i wielu innych krajach) miał premierę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >
> > > Gry w EA Access jak najbardziej są lokalizowane. W przypadku DA: I są to napisy
>
> > PL. Need
> > > For Speed rownież ;)
> >
> > Dzięki za odp, mam nadzieję, że sama gra nie zawiedzie :)
> Gdzieś czytałem, że Need for Speed: Rivals na Xbox One chyba NIE wyszedł w polskiej wersji
> językowej, więc on akurat może być po angielsku. Może dlatego, że Xbox One w Polsce (i
> wielu innych krajach) miał premierę później.

Tzn. Mam też Rivalsa w ramach EA:A i też są napisy. Jeśli chodzi o Dragon Age: Inkwizycja, to nie, nie zawiedziesz się ;) Gra naprawdę wciąga, posiada fajną ścieżkę rozwoju i ogólnie daje fun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować