Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2015: jest obiecany zwiastun Mafii III

28 postów w tym temacie

Główny bohater zwiastuna (i zapewne całej gry) wygląda jak Blake Griffin. I ten głos :/ Nie jestem zachwycony, aczkolwiek plus za House of the raising sun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jazda samochodem zaprezentowana we fragmentach rozgrywki to jakiś bardzo przykry żart :( Na razie więcej rozczarowań niż plusów, nie wygląda mi to na Mafię, którą znam i pokochałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda intrygująco. Oby tylko fabuła była lepsza niż w drugiej części...

Wolałbym jednak, aby 2K zamiast robić Mafię 3 zaserwowałby nam godnego następcę pierwszego Vietconga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tylko chce, aby zostal zachowany klimat 1 i 2 czyli cala ta hierarchia mafii (capo, consiliere, don itp), obowiązkowo czarne garnitury, czarne samochody....gangsterskie klimaty to pole do popisu dla GTA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2015 o 14:46, davis87 napisał:

ja tylko chce, aby zostal zachowany klimat 1 i 2 czyli cala ta hierarchia mafii (capo,
consiliere, don itp), obowiązkowo czarne garnitury, czarne samochody....


W roku ''68? Żartujesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslałem jednak że Mafia 3 to będzie prawdziwa mafia garnitury, rodzina itp. a po trailerze i fragmentach rozgrywki ta gra nie przypomina Mafii tylko jedną z części Grand theft auto. Jestem strasznie zawiedzony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > ja tylko chce, aby zostal zachowany klimat 1 i 2 czyli cala ta hierarchia mafii
> (capo,
> > consiliere, don itp), obowiązkowo czarne garnitury, czarne samochody....
>
> W roku ''68? Żartujesz? :D

nie, nie zartuje, co w tym dziwnego, przeciez nawet teraz wloska mafia ubiera sie w garnitury i maja zachowana hierarchie, w latach 60 na pewno byly takie struktury mafijne, tyle ze to nowy orlean wiec tu moze byc inaczej, a szkoda bo lubie takie klimaty, jesli tu bedzie taki lajtowy klimat, jakas paczka przyjaciol(gang?) ktory chce tam troche na boku nielegalnie zarobic to jak dla mnie to minus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer fajny, setting (1968 r., Luizjana ) też na plus, DUŻY plus także za "House of the Rising Sun".

Natomiast gameplay tyłka nie urwał :/ Pomijam taką sobie grafikę (gorsza niż w GTA V na starą generację konsol), ale strasznie rażą te sztywne animacje, jakaś tak plastikowość... kiepskie tekstury i mało szczegółowe modele...

... najbardziej jednak poraził mnie ten model jazdy i "wybuchowe" samochody (od jednego strzału). Tak sobie to wszystko wygląda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem mocno rozczarowany tym co zobaczyłem, wszędzie dookoła wybuchy, strzelanie, a klimatu zero, ktoś obrał zły kierunek zamiast stworzyć kolejną mafię to postanowi stworzyć coś na wzór GTA w latach 60. Ta gra powinna przede wszystkim stać klimatem oraz fabułą, a nie rozwałką i jeszcze te wszędobylskie ikonki do kogo mamy strzelać bo dzisiejszy gracz to idiota i trzeba mu to pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie, nie. Jedynka to był taki Ojciec Chrzestny (chodzi o film, nie mylić ze słabą grą pod tym samym tytułem), dwójka była już gorsza pod względem mafijnym. To było coś ala chłopaki z ferajny. Ale to co przed chwilą zobaczyłem... Gra może i będzie dobra ale nie widzę tutaj klimatycznych kwestii mafijnych. O modelu jazdy nie będę nawet wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary, zobaczyłeś trailer i gameplay z wersji alfa i wyciągasz wnioski. A jakie miałyby być prawie lata 70?(w 68 sie toczy akcja). Purple Haze w głośnikach, pierwsze muscle cary, szlugi w gębie i afro na głowie. To wciąż Mafia. Szczerze to ja się cieszę na zmiany, bo nie chciałbym poraz kolejny grać w USA w czasie IIWŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok chyba należy się pogodzić że to nie będzie mafia taką jaką raczej większość pokochała czyli 1 ociekająca klimatem z wciągającą fabułą gdzie czułeś się jak prawdziwy członek mafii a nie jakiś pospolity przestępca i awanturnik. Bardzo podobała mi się w jedynce narracja i to jak fabuła była prowadzona, znalazły się w niej najlepsze motywy filmów mafijnych. Wg mnie nie powinni ciągnąć mafii tylko stworzyć po prostu nową serię i wtedy nie byłoby problemu. I jeszcze ten dziwny bohater skrzyżowanie murzyna z kimś tam, wygląda jak bokser jakiś i półgłówek a nie jak gangster. Na szczęście wciąż można odpalić sobie jedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat mi pasuje, "All along the watchtower" Jimiego i "House of the rising sun" w wykonaniu Animals jeszcze bardziej, "ale te pościgi, te wybuchy"...za takie skrzywdzenie serii powinni być rozstrzelani. Mam nadzieję, że jednak nie będzie to przepompowany akcją tytuł i wróci fizyka jazdy(jakakolwiek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda... i w zasadzie to tyle.

Porównujecie gameplayem do GTA V na minus? Rozgrywka wygląda na strasznie niedorobioną, więc nawet nie ma co porównywać. Ludzie na ulicach (lewy dolny róg ekranu na skrzyżowaniu z policją) dziwnie się przesuwają, czyli fizyka postaci nadal będzie lipna jak w dwójce. Jazda autem wyglądała przez chwilę nawet ciekawe, ale kamera niby trzyma się luźno, niby jakoś sztywno. Większość aut wybucha, gdy się w nie wjedzie. Strzelanie z kolei wygląda jakby ktoś chciał, abyśmy dostali oczopląsu - widok nagle się tak przybliża, że widać, iż osoba, która nagrywała to demo miała duży problem z celowaniem...

Czyli znów mieli tyle czasu, ale to spartolili. Bohater trochę z czapy. Mafia jak nie mafia, co tu więcej powiedzieć xD

Na plus może miasto. Trochę nietypowo, ale na ten moment wygląda na dość spore. Szkoda, że cała reszta tak razi po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować