Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2015: jest obiecany zwiastun Mafii III

28 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2015 o 16:06, Kirabaxior napisał:

Gdzie ty widzisz tam Vito i Joe? Gra toczy się 20 lat po wydarzeniach z jedynki...


Akcja gry toczy się nie 20, lecz 30 lat po wydarzeniach z pierwszej części gry. A gdyby nawet różnica wynosiła 20 lat, to co byłoby dziwnego w spotkaniu Vito i Joego?

Co do filmiku z rozgrywki, to jestem strasznie zawiedziony. Gra wygląda na bezmyślną strzelaninę, a te auta wybuchające po najmniejszej nawet stłuczce nie mają nic wspólnego z realizmem, z którego słynęła pierwsza Mafia. Odpuszczę sobie ten tytuł i przetestuję go dopiero, gdy trafi do CD-Action czy innego Humble Bundle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2015 o 16:06, Kirabaxior napisał:

Gdzie ty widzisz tam Vito i Joe? Gra toczy się 20 lat po wydarzeniach z jedynki...


Vito przecież już jest potwierdzony, to ten siwy koleś. Zresztą co ma jedynka do Vito i Joe? Minęło 17 lat od wydarzeń z Mafii 2, Vito ma 43 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia II moim zdaniem była naprawdę dobra. Może fabuła była prosta ale jak ktoś już to powiedział życiowa po prostu, dość okrojona co nieco dało się zrobić lepiej i wogóle ale co najważniejsze byli faceci z lat 50 w czerni i to było super z tego słynie prawdziwa MAFIA, Vito i Joe to była ekipa. To co zobaczyłem po tym filmiku naprawdę nie pokazuje nic dobrego - model jazdy, naprawdę słaby główny bohater to po prostu nie wiadomo co to jest. Brak klimatu, nie te lata i za dużo w tym GTA :( . Wracam do Mafii II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2015 o 22:50, Kirabaxior napisał:

Fakt, Vito potwierdzony, tylko ni cholery nie jest podobny do Vito :P


Czy ja wiem? Poza tym latka lecą, ale poznałem go już w trailerze, zanim jeszcze oficjalnie potwierdzono jego tożsamość :P

20150806140522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować