Zaloguj się, aby obserwować  
sylka30

Naruto vs dragon ball

375 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2007 o 20:10, PRZEMOSAL napisał:

> Jestem fanem anime i szczerze powiem, że Naruto nigdy w życiu nie widizałem więc się nie
wypowiadam
> (ilość odcinków mnie odstrasza :P ) a z Dragonball to już chyba wyrosłem :) kiedyś bardzo
mi
> się to podobało i mam nawet całą serię dragonball Z na płytach cd lecz teraz już raczej
do
> tego nie wracam :)
masz db z na cd ???? Jezu ile ty masz tych plyt?

Co do CD to wole nie wiedzieć ale mój qumpel ma na DVD łącznie chyba 8 płyt po 4,7 giga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 19:56, Dawid Taal napisał:

Ja tam obu tych seriali zbytnio nie lubię i nie oglądam. Wolę szamana i fullmetal alchemist.^_^

Mam nadzieję, że mówisz o autentycznym Shaman King, a nie tym co leci na Jetix. Wierz mi na słowo, oni nawet to ocenzurowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 20:43, ziptofaf napisał:

> Ja tam obu tych seriali zbytnio nie lubię i nie oglądam. Wolę szamana i fullmetal alchemist.^_^

Mam nadzieję, że mówisz o autentycznym Shaman King, a nie tym co leci na Jetix. Wierz mi na
słowo, oni nawet to ocenzurowali.

Shaman king o to jest anime mam wszystkie ale w wersji japonskiej. ale zato niema cenzury biustu jun:)(siostra lena)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E....mi chodziło o imie które nadał mu jego dziadek Son Gohan...jego prawdziwe imię to inna sprawa, a pozatym nie mów mi że się na DB nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>cut
Shaman King ... traktowałem to najpierw neutralnie ... potem obejrzałem kilka odcinków na Youtube, spoko ... a potem nadeszły ciemne wieki Polsatu ... Jezuuu co oni zrobili z głosem Manty ?>_< I jak szło takie anime jeszcze bardziej ocenzurować? Jakiś zboczony tekst? Ciach! Krew? Ciach! Ech dzięki ci Panie za internet i subberów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 20:54, PRZEMOSAL napisał:

Shaman king o to jest anime mam wszystkie ale w wersji japonskiej. ale zato niema cenzury biustu
jun:)(siostra lena)


Jak lubisz Shaman King, to obejrzyj też Bleach. Będziesz przyjemnie zaskoczony. W tym anime też są duchy...i nie tylko one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 15:31, sylka30 napisał:

ściągaj z torentów

propagujesz piractwo? możesz dostać bana

@BTW NARUTO lepsze pod warunkiem, że na HYPER bo na Jetix to żenada ile cenzury i wycięć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 15:31, sylka30 napisał:

ściągaj z torentów

propagujesz piractwo? możesz dostać bana

@BTW NARUTO lepsze pod warunkiem, że na HYPER bo na Jetix to żenada ile cenzury i wycięć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 21:07, PRZEMOSAL napisał:

>ciach
ok sprawdze ale jak odzyskam swoj komp. Hmhm Shaman king ciekawe czy bedzie nowa seria. jedni
mowia tak a drudzy nie.


Nie będzie drugiej serii, a jeżeli już to zrobią anime z "Funbari no uta", czyli przygód bohaterów po 5 latach od zakończenia SK. Ale to jest coś innego, poza tym jeszcze nawet manga nie jest gotowa w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 20:43, ziptofaf napisał:

> Ja tam obu tych seriali zbytnio nie lubię i nie oglądam. Wolę szamana i fullmetal alchemist.^_^

Mam nadzieję, że mówisz o autentycznym Shaman King, a nie tym co leci na Jetix. Wierz mi na
słowo, oni nawet to ocenzurowali...


Mówię o oryginale ale i na Jetixie oglądałem, choć żadnej cenzury się nie dopatrzyłem.^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno trzeba przyznać, czasami DB się straszliwie dłuży.
"Jeszcze tylko pare minut zanim Goku wyjdzie z komory regeneracyjnej"
Trwało to 4 odcinki.
"Za 10 min lądowanie na planecie Namek"
3 odcinki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 23:03, Nazca napisał:

Jedno trzeba przyznać, czasami DB się straszliwie dłuży.
"Jeszcze tylko pare minut zanim Goku wyjdzie z komory regeneracyjnej"
Trwało to 4 odcinki.
"Za 10 min lądowanie na planecie Namek"
3 odcinki xD

No, ale dzięki temu DB pozbawiony był głupich fillerów. Jeżeli mam być szczery to wole właśnie takie przedłużanie akcji od fillerów (szczególnie tych w Naruto) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wole DB no ale jak przez cały czas uciekają, 0 akcji, i nagle "zostało 10 min" i trwa to 4 odcinki... się z niecierpliwością czeka na jakąś genialną walkę, czyli to z czego DB słynie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 15:40, Nazca napisał:

Też wole DB no ale jak przez cały czas uciekają, 0 akcji, i nagle "zostało 10 min" i trwa to
4 odcinki... się z niecierpliwością czeka na jakąś genialną walkę, czyli to z czego DB słynie!


Czy ja wiem czy taką genialną, geniuszu i taktyki to tam za grosz nie ma :P Wygrywa silniejszy no cóż a w Naruto przynajmniej rozumu używają :P A tu to co niby ma być ??? Ot prosta napierdzielanka zero pomyślenia ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tam bardziej podoba Naruto i wlaśnie przebrnałem przez cała serie w niecały tydzien :D co to jest 220 odcinków + 7 siedem nowychi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 22:29, Robb napisał:

Mi sie tam bardziej podoba Naruto i wlaśnie przebrnałem przez cała serie w niecały tydzien
:D co to jest 220 odcinków + 7 siedem nowychi:D

Ale fillery SUXX >_< Już wkrótce walka z Sasorim, to będzie jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować