Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zstąpienie - nowe DLC do Dragon Age: Inkwizycja ukaże sie 11 sierpnia

10 postów w tym temacie

Jeszcze z półtora roku i będzie można kupić edycję complete (mam nadzieję że tylko tyle, chociaż znając spółkę BiowarEA to mogą wydawać kolejne przygody przez 5 lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie. Pewnie znów wrzucą jakiegoś przegiętego smoka jako końcowego bossa.

To jakiś smok był przegięty w DA:I? Niemal wszystko się dało zmieść dwoma strzałami jeśli się wiedziało co się robi, synergie niektórych skilli były kompletnie pozbawione balansu.
Czy tylko mi się wydaje, że darkspawny mają troszeczkę zbyt lśniące i dobrze wykonane zbroje? Wyglądają jakby szli na paradę. Poza tym dodatek zapowiada się ciekawie deep roads zawsze mi się podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 15:00, Afgncap napisał:

To jakiś smok był przegięty w DA:I?

Ten z poprzedniego dlc? Nie dość że miał zdecydowanie za dużo hp, to jeszcze potrafił zdmuchnąć postać z lodowej platformy i trzeba było naokoło do niego z buta wracać. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile nie nerfneli to assassin''s mark + thousand cuts w zasadzie unicestwiało większość przeciwników poniżej nighmare w ciągu sekundy, z bossami włącznie, szczególnie jak się wrzuciło wszystkie możliwe buffy. Na nightmare schodziło tak z 50% hp czasem troszkę więcej smokom i ginęło wszystko inne. Ewentualnie jak się ma dużo wolnego czasu można przykleić sobie trigger na padzie taśmą klejącą i iść na obiad kiedy nasz knight-enchanter sobie bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odpuszczam ta gra już nic nie oferuje nowego. Tekst z reddit. Dodatek na 2h max będziemy zbierali mozaikę ponownie, wtedy rozgrywka sztucznie przedłuży się. Podobnie jak w szczękach Hakkona nie będzie żadnych rozmów z towarzyszami czy dodatkowych linii dialogowych romansów itp.Zwykła sieczka.Elementy twierdzy wyjdą w następnym dlc płatnym podobnie jak łupy Qunari czy Awarskie Łupy. Cena będzie droższa od poprzedniego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować gramowi tego że dali newsa o tym, mimo Gamescomowej zawieruchy.
O ile bardzo lubię pierwszego DA, tak mam już dosyć Deep Roads i Darkspawnów. No bo ile kurna można? Czy oni nie potrafią już nic ciut mniej oklepanego wypłodzić?
DA:O - Darkspawny i Deep Roads
DA2 - Darkspawny i Deep Roads
DA:I - Darkspawny

Fajnie jednak że zmienili swoją politykę i nie robią głośnego hajpu z powodu wydania nowego DLCka. Tak jak Telltale, trailer i news na parę dni przed premierą i tyle, podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2015 o 03:15, Sanders-sama napisał:

Pogratulować gramowi tego że dali newsa o tym, mimo Gamescomowej zawieruchy.
O ile bardzo lubię pierwszego DA, tak mam już dosyć Deep Roads i Darkspawnów. No bo ile
kurna można? Czy oni nie potrafią już nic ciut mniej oklepanego wypłodzić?
DA:O - Darkspawny i Deep Roads
DA2 - Darkspawny i Deep Roads
DA:I - Darkspawny

W inkwizycji nie masz praktycznie wcale mrocznych pomiotów z wyjątkiem głównego przeciwnika ale on pomiotem do końca nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować