Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2015: tak Mafia III prezentuje się na pierwszych screenach

15 postów w tym temacie

> Grafika spoko :] Czekamy na gameplay :]

Juz jest + trailer CGI, niestety to jakies nieporozumienie.
Arkadowy badziew niemajacy nic wspolnego z wczesniejszymi odslonami, ani trescia, ani tym jak wyglada rozgrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sumie to prawda:
1:samochody wybuchają komicznie z dziwny powodów .
2:dużo bojowy cudów jak granatnik niczym w GTA {tylko brak czołgu}
3:lusterko "ADHD z akcją"? ja chcę normalne lusterko .
4:klon mapy z GTA + zadania ala gta nieskończone po jakiś czasie nudzą .
5:far cry zdobywanie baz pewnie class samotnie niczym rambo/predator .{bolał realistycznie z botami mafii albo z przekupioną policją zrobi nalot ułatwi zdobycie celu po "cichu" }.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Grafika spoko :] Czekamy na gameplay :]
>
> Juz jest + trailer CGI, niestety to jakies nieporozumienie.
> Arkadowy badziew niemajacy nic wspolnego z wczesniejszymi odslonami, ani trescia, ani
> tym jak wyglada rozgrywka.
Mafia skończyła się na Kill ''Em All!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika to nie wszystko w przypadku tej gry, jeśli nie będzie czego robić po za główną kampanią (w 2 nawet za bardzo nie chciało mi się jechać po nowe wyposażenie) to mam nadzieję, że ta będzie chociaż przyzwoita bo poprzednia część mnie nie powaliła może za wyjątkiem tego co się stało biednemu Henremu, a tak z innej beczki akcja zdaje się umiejscowiona jest w latach 60 lub 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika to nie wszystko w przypadku tej gry, jeśli nie będzie czego robić po za główną kampanią (w 2 nawet za bardzo nie chciało mi się jechać po nowe wyposażenie) to mam nadzieję, że ta będzie chociaż przyzwoita bo poprzednia część mnie nie powaliła może za wyjątkiem tego co się stało biednemu Henremu, a tak z innej beczki akcja zdaje się umiejscowiona jest w latach 60 lub 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dwójce byłem z lekka zawiedziony. Tyle rzeczy wyciętych w samej zawartości jak i w fabule (tylko do Joe można było się przywiązać, a reszta postaci umierała za szybko aby móc się do nich przywiązać).

Tutaj widzę, że idą w stronę "Saints Row", model zniszczeń nie istnieje, realistyczna jazda także, to na pewno będzie miało coś wspólnego z Mafią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF??? Trzyma gnata jedną ręką? A z Tommy''ego strzela z biodra jak jakiś czarny gangster. Oh, wait...
Przykro mi to mówić, ale wygląda na to że szykuje się katastrofa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> WTF??? Trzyma gnata jedną ręką? A z Tommy''ego strzela z biodra jak jakiś czarny gangster.
> Oh, wait...
> Przykro mi to mówić, ale wygląda na to że szykuje się katastrofa...
Z pistoletu małokalibrowego można strzelać jedną ręką, nie urwie ci. a z Tommyguna można strzelać z biodra jak nie zależy ci na celowaniu, tylko walisz ogniem osłonowym. Poza tym każdy gracz powinien wiedzieć, ze technicznie w każdej grze strzelanie bez przybliżenia to właśnie strzelanie z biodra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > WTF??? Trzyma gnata jedną ręką? A z Tommy''ego strzela z biodra jak jakiś czarny
> gangster.
> > Oh, wait...
> > Przykro mi to mówić, ale wygląda na to że szykuje się katastrofa...
> Z pistoletu małokalibrowego można strzelać jedną ręką, nie urwie ci. a z Tommyguna można
> strzelać z biodra jak nie zależy ci na celowaniu, tylko walisz ogniem osłonowym. Poza
> tym każdy gracz powinien wiedzieć, ze technicznie w każdej grze strzelanie bez przybliżenia
> to właśnie strzelanie z biodra.
Wiem o tym, ale "weteran wojny w Wietnamie" raczej wie że jedną ręką nie wycelujesz dokładnie. I raczej nie strzelałby z biodra. Ale odległość była dość bliska, więc powinien trafić. Aczkolwiek nie pasuje mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować