Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2015: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - wrażenia z pokazu

6 postów w tym temacie

Kurde, z tego wynika, że gra będzie podobna do Portable Ops i Peace Walker które według mnie były średnie. Otwarty świat, możliwość rekrutacji przeciwników do swoich szeregów, rozbudowywanie bazy, ale... w praniu całe te rozwijanie swojej prywatnej armii wyszło średnio. Denerwująca potrzeba grindowania poziomów dla ulepszeń, niektóre poziomy narzucały na gracza granie w co-opie, a fabuła staje się tłem, rozwija się powoli i nie tworzy tej wspaniałej opowieści z której znane jest dla mnie MGS. Ale mimo wszystko liczę na to, że tym razem nie będzie to tak nudne i nużące jak wspomniane tytuły z PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach wreszcie załapałem o co chodzi z tytułowym Bólem Fantomowym! Przecież główny bohater tej części nie ma ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2015 o 16:27, wojtas022 napisał:

Pytanie. Wie ktoś, gdzie można kupić wersję pudełkową PC? Szukam już 2 dni i nic :(


Jeśli o rodzimy rynek pytasz... wprawdzie CDP wydał u nas Ground Zeroes, ale w sprawie TPP panuje cisza. Wszystko wskazuje na to, że - przynajmniej na razie - gra dostępna będzie jedynie w wersji cyfrowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować