Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2015: Ghost Ghames broni nowego NFS-a - to nie Underground

7 postów w tym temacie

Bardzo bym chcial widziec jak jakis dziennikarz zadaje im pytanie, "od kiedy to tuning i nocne wyscigi to korzenie serii NFS?", zeby przestali rozpowiadac ten nonsens.

Poza tym czymże był Carbon, jak nie Undergroundem z inna nazwa? O_o

I serio chca nawiazac do innych odslon poprzez sterowanie? xD Zupelnie jakby jakikolwiek NFS byl znany z modelu jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo bym chcial widziec jak jakis dziennikarz zadaje im pytanie, "od kiedy to tuning
> i nocne wyscigi to korzenie serii NFS?", zeby przestali rozpowiadac ten nonsens.

Cóż, wiele osób na Twitterze (w tym ja) zwracało im na to uwagę. Może dlatego powoli się zaczęli odwracać od takich opowieści? Niby nadal je stosują, ale nie są to takie głupoty jak w przypadku prezentacji na E3, gdzie Markus Nilson opowiadał chyba swoje wyobrażenie na temat historii Need for Speeda.

Natomiast ja mam inne pytanie - skoro to nie jest nowy Underground, to czemu reklamują go, jakby nim był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie chcą zepsuć dobrej opinii o Undergroundzie gdyby okazało się, że gra to klapa. W dużej mierze dalej bazują na sukcesie, który odniosły U i U2 co zresztą widać po graczach, którzy cały czas pytają kiedy nowy Underground.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować