Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 4 i masakra na ekranie! - Gamescom 2015

43 postów w tym temacie

> Grając w Fallout 3 odnosiłem wrażenie, że VATS postanowiono wrzucić do gry tylko dlatego,
> że strzelanie w czasie rzeczywistym strasznie kuleje - i tylko dlatego. Bez tego gra
> byłaby jednym z najgorszych FPSów w jakie grałem, giwery dawały zero satysfakcji, a pokraczne
> animacje tylko utrudniały celowanie. Przynajmniej to poprawili względem F3.
>
> Co do wspaniałości światów wykreowanych przez Bethesdę - to są IMO puste parki rozrywki.
> Ta wielka swoboda, o której tak pieją od lat, wygląda mniej więcej tak, że po liniowym
> wprowadzeniu jesteśmy wrzucani do otwartego świata, a gra polega na odwiedzaniu kolejnych
> ''atrakcji'' na mapie, ubieraniu postaci w nowe ciuszki i giwery i dekorowaniu swojego
> domku (teraz będzie je można nawet budować, brr). Nie silą się na wywołanie tzw. ''suspension
> of disbelief'', ich gry są zupełnie płytkie pod względem merytorycznym, design świata
> jest pozbawiony spójności i logiki (wygląda to tak, jakby wrzucali do gry miejscówki,
> bo ładnie wyglądają), dialogi sprawiają wrażenie pisanych na kolanie przez średnio rozgarniętego
> gimnazjalistę (miejscami aż skręca człowieka z zażenowania - aż łapię się za głowę kiedy
> myślę o tym, że ktoś za to dostał [pewnie niemałe] pieniądze), podobnie z fabułą.
>
> Naprawdę nie mam zielonego pojęcia co się z nimi stało po Morrowindzie, wie kto czy odeszły
> od nich jakieś znaczne osoby? Ta gra miała dopiero bogaty, ciekawy świat (również wizualnie).
> Dla przykładu taka historyjka, ostanio się na nią natknąłem na jakimś forum - http://abload.de/img/ibj3sbf1ncpzp55upy8.jpg.


Co? Co się z nimi stało? Pytasz jeśli chodzi o studio, które raz za razem dostaje najważniejsze nagrody za swoje gry i cenią je sobie dziesiątki milionów ludzi na całym świecie? Seriously? :D Co za brednie gadasz. Odpowiem ci, robią po prostu swoje, czyli świetne gry i nikt logicznie myślący nie powie, że temu studiu coś się mogło stać. No chyba żeś fanboj innej marki to wtedy wiadomo, logika przysłonięta jest subiektywizmem i hejterstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2015 o 13:43, lisek1343 napisał:

Co? Co się z nimi stało? Pytasz jeśli chodzi o studio, które raz za razem dostaje najważniejsze
nagrody za swoje gry i cenią je sobie dziesiątki milionów ludzi na całym świecie? Seriously?
:D Co za brednie gadasz. Odpowiem ci, robią po prostu swoje, czyli świetne gry i nikt
logicznie myślący nie powie, że temu studiu coś się mogło stać.


Gdybyś zrozumiał o czym napisałem w pozostałej części posta, a nie odpisał na pytanie wycięte z kontekstu, to może odpisałbyś innym tonem.

Dnia 10.08.2015 o 13:43, lisek1343 napisał:

No chyba żeś fanboj innej
marki to wtedy wiadomo, logika przysłonięta jest subiektywizmem i hejterstwem.


Wut, jakiej niby innej marki i co ona miałaby tutaj do rzeczy? oO Jeżeli chodzi o fanbojostwo, to co najwyżej u ciebie można je stwierdzić, skoro z pyskiem wyskakujesz do każdej osoby, która śmiała powiedzieć o ich grach złe słowo (vide http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=102030&pid=6).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć ten zwiastun z Gamescomu, o którym opowiadał Myszasty, to może poszukać na niektórych "nietypowych" stronach :)
Linku do filmiku nie dam, ale tutaj można samemu o tym przeczytać i znaleźć odpowiedni link :)
http://kotaku.com/thousands-of-people-have-watched-leaked-fallout-4-foota-1723429196

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować