Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2015: twórcy nowego Hitmana niedługo ujawnią zawartość początkową gry

9 postów w tym temacie

1. akapit kopiuje innego waszego newsa. I nadal jest kopią pozbawionych sensu tłumaczeń dewelopera. "Podzieliliśmy grę na części, ale wcale nie jest podzielona na odcinki."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 1. akapit kopiuje innego waszego newsa. I nadal jest kopią pozbawionych sensu tłumaczeń
> dewelopera. "Podzieliliśmy grę na części, ale wcale nie jest podzielona na odcinki."

No chyba musiałbyś sprawdzić znaczenie słowa kopia, bo używasz go aktualnie nie do końca świadomie i całkowicie niecelnie. To po pierwsze. Po drugie tłumaczenie dewelopera nie jest pozbawione sensu. Przedstawia on pewien punkt widzenia poparty argumentami. Ty się możesz z nimi nie zgadzać, ale nie oznacza to, że tłumaczenie jest pozbawione sensu - to nie prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" twórcy nowego Hitmana niedługo ujawnią zawartość początkową gry "
Początkowa zawartość gry, to zalatuje jakimś zakamuflowanym oksymoronem typu skończona niepełna gra ;))
Przecież to de facto niczym się nie różni, poza nazwą, od gry w epizodach. Nawet gorzej bo czy mam rozumieć, że pełniejsza wersja pełnej gry będzie w rzeczywistości dopiero za 3, 4 lata ???
Wprowadzenie misji, które będą dostępne tylko w wybranym okresie czasu, pozbawia możliwości poznania wszystkich smaczków, tych graczy, którzy nie zapłacą za coś z góry, nie wiedząc za co płacą, pozostając uzależnieni od producenta, w co i kiedy mają zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowa zawartość czyli misja we Francji z trailera/gameplay + tutorial. Nie wiem jak inni, ale mi by się nie chciało płacić teraz za grę, a dostać ją całą za 3-4 lata. Ciekawe ilu napaleńców to kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Początkowa zawartość gry, to zalatuje jakimś zakamuflowanym oksymoronem typu skończona
> niepełna gra ;))

Właśnie nie do końca, mam wrażenie, że odbieracie to jako złą monetę od nich. :) A właśnie to "ujawnienie początkowej zawartości" ma w ich zamyśle rozwiać wątpliwości. Nie kupisz kota w worku, bo oni opiszą jego zawartość - na dzień dobry w środku znajdzie się np. 20 misji, 6 lokacji, tryb jakiś tam, ogólnie około 20h zabawy. I Ty powiesz ok, kupuje to, albo nie - dzięki. I tyle. :)

> Przecież to de facto niczym się nie różni, poza nazwą, od gry w epizodach.

No to zależy. Odważne stwierdzenie, jak na osobę, która nie wie, co będzie w środku. Dotychczasowe gry epizodyczne to przygodówki, oferujące po 2 godziny zabawy. Jeśli nowy Hitman na początku dostarczy graczom znacznie więcej plus np. otwarty świat, to czy to na pewno to samo? Chyba nie.


> Nawet gorzej
> bo czy mam rozumieć, że pełniejsza wersja pełnej gry będzie w rzeczywistości dopiero
> za 3, 4 lata ???

Pytanie brzmi, co to jest pełniejsza wersja gry. Jak kupujesz pełniaka w sklepie, a za 6 miesięcy otrzymuje on dodatek, to Twój pełniak nadal jest pełniakiem mimo, że nie masz dostępu do całej zawartości przygotowanej z myślą o grze. Hitman natomiast będzie za darmo dostawał nowe misje i tryby przez 3-4 lata.

> Wprowadzenie misji, które będą dostępne tylko w wybranym okresie czasu, pozbawia możliwości
> poznania wszystkich smaczków, tych graczy, którzy nie zapłacą za coś z góry, nie wiedząc
> za co płacą, pozostając uzależnieni od producenta, w co i kiedy mają zagrać.

No i poniekąd po to jest to całe "ujawnienie" na przód. Gracze dowiedzą się, za co płacą na dzień dobry. :) Ja tam ich pomysł w sumie kupuje. To może być jak przygoda - gra będzie się zmieniać przez trzy lata, oferować odmienną zawartość, to fajne. Trochę jak światy MMO, które przecież żyją swoim życiem przez ten czas i też otrzymują z czasem nowe misje i lokacje, ale płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2015 o 13:02, Sanders-sama napisał:

Początkowa zawartość czyli misja we Francji z trailera/gameplay + tutorial. Nie wiem
jak inni, ale mi by się nie chciało płacić teraz za grę, a dostać ją całą za 3-4 lata.
Ciekawe ilu napaleńców to kupi.


No i znowu jasnowidz. :) Poczeka aż ogłoszą, potem komentuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2015 o 13:08, Zaix_91 napisał:

No i znowu jasnowidz. :) Poczeka aż ogłoszą, potem komentuj.


Akurat na jasnowidzeniu się trochę znam ;P, ale powinienem dodać "pewnie" po czyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
>

Może masz trochę racji, ale nie całkiem się z Tobą zgodzę. Nie bardzo można porównać wydawanie DLC do gier, z wydawaniem gry, co do której z góry wiadomo, że przez kilka lat będą dokładane dodatkowe misje i zawartość, która będzie miała wpływ na odbiór całości. Ja gram jedynie w single i w moim przypadku nie mam gier, do których co kilka miesięcy wychodzą jakieś DLC, które mają za zadanie wyciąganie kasy. Lubię grać wtedy kiedy mam na to ochotę, we własnym tempie. Co powiesz w momencie kiedy dadzą powiedzmy 24 godziny na wykonanie misji, a Ty akurat w tym czasie nie będziesz mógł zagrać ? Zonk i przepadło. Czy podoba Ci się pomysł z misjami do których możesz podejść tylko raz ? Pomysł wydaje się ciekawy, ale zapytam czy będzie równie ciekawy kiedy jakiś głupi sposób zginiesz ? Nie twierdzę, że wszyscy muszą się za mną zgadzać, na szczęście możemy mieć własne zdanie, ale ten sposób dystrybucji mi osobiście nie odpowiada. Dlatego moje komentarze mają "zabarwienie" negatywne ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować