Zaloguj się, aby obserwować  
Yasiu89

Siege of Avalon - porady, pomoc

93 postów w tym temacie

Mam jeszcze jedno pytanko. Na ilu CD jest ta gierka bo znalazłem ją na allegro ale gość mi napisał że zajmuje tylko 1CD. Więc skoro tobie zajmuje na dysku ponad giga to nie może być na 1cd, chyba że on sprzedaje to co ja mialem za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 18:19, Alamar napisał:

Mam jeszcze jedno pytanko. Na ilu CD jest ta gierka bo znalazłem ją na allegro ale gość mi napisał że zajmuje tylko 1CD.
Więc skoro tobie zajmuje na dysku ponad giga to nie może być na 1cd, chyba że on sprzedaje to co ja mialem za free.

Mam na jednym CD. Na płycie są pliki spakowane a po instalacji zajmuje 1,35gb. Wogóle gra długo mi się instalowała (ponad pół godziny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 18:19, Alamar napisał:

Mam jeszcze jedno pytanko. Na ilu CD jest ta gierka bo znalazłem ją na allegro ale gość mi napisał że zajmuje tylko 1CD.
Więc skoro tobie zajmuje na dysku ponad giga to nie może być na 1cd, chyba że on sprzedaje to co ja mialem za free.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69418618
To jest napewno to co ja mam. To samo pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał znalazłem solucje do tej gry:) a gdzie jest chaczyk otórz jest ona w języku angielskim ale jest napisana przejrzyście więc nawet nie znając angielskiego można załapać o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 19:03, Gorczyc napisał:

Jak by ktoś chciał znalazłem solucje do tej gry:) a gdzie jest chaczyk otórz jest ona w języku angielskim ale jest napisana
przejrzyście więc nawet nie znając angielskiego można załapać o co chodzi:)

Ja poprosze o solucje. Podaj link albo na wyślij yasiu89@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 18:19, Alamar napisał:

Mam jeszcze jedno pytanko. Na ilu CD jest ta gierka bo znalazłem ją na allegro ale gość mi napisał że zajmuje tylko 1CD.
Więc skoro tobie zajmuje na dysku ponad giga to nie może być na 1cd, chyba że on sprzedaje to co ja mialem za free.

Wczoraj kupiłem w sklepie jest na 1cd ale ma 2 piejsca na cd głupie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto mi pomoże bo po zdobyciu pierscienie i zbroi króla jakiegos tam na V giermek wysłał mnie abym udzielił pomocy w tajnej wartowni. no i poszełem tam a tam o gosciu mi powiedział ze teren wczseniej oczyszczony znowu zaje shaulohowie. to spoko luzik zadanie kolejna młocka ale tu pojawia się problem bo w całym lesie nie mozge znalezc tych wojowników. gdzie oni są kto wie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 19:18, rafles napisał:

kto mi pomoże bo po zdobyciu pierscienie i zbroi króla jakiegos tam na V giermek wysłał mnie abym udzielił pomocy w tajnej
wartowni. no i poszełem tam a tam o gosciu mi powiedział ze teren wczseniej oczyszczony znowu zaje shaulohowie. to spoko
luzik zadanie kolejna młocka ale tu pojawia się problem bo w całym lesie nie mozge znalezc tych wojowników. gdzie oni są
kto wie ??


coś zmieszałeś u mnie tego nie było ale moge ci powiedzieć że aby zdobyć zbroje i sygnet musisz iść do bramy południowej do maga a potem do wioski3 gdzie jest generał sha''ahouli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 19:00, Gorczyc napisał:

Dobra to co mam robić dalej?:)


Uratować Mikioego (jednorożec). Potem przejść próby (posterunek elfów). Jak uratujesz Mikiego masz szansę na nowego w drużynie (i łatwiej będzie fanty nosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 19:28, Gorczyc napisał:

> kto mi pomoże bo po zdobyciu pierscienie i zbroi króla jakiegos tam na V giermek wysłał mnie abym udzielił pomocy w
tajnej
> wartowni. no i poszełem tam a tam o gosciu mi powiedział ze teren wczseniej oczyszczony znowu zaje shaulohowie.
to spoko
> luzik zadanie kolejna młocka ale tu pojawia się problem bo w całym lesie nie mozge znalezc tych wojowników.
gdzie oni są
> kto wie ??

coś zmieszałeś u mnie tego nie było ale moge ci powiedzieć że aby zdobyć zbroje i sygnet
musisz iść do bramy południowej do maga a potem do wioski3 gdzie jest generał sha''ahouli


to zadanie o kturym piszesz juz wykonałem no i poszedłem do tego odziału w lesie i tego sira któury prosił mnie o odzyskanie pierscienia, podziekował i pozwolił mi korzystać ze zbroi az do powrotu króla. po tym poszedłem do zamku do sir rotha i jego giermka a giermek mi oswiadczyl ze jestem potrzbny w tajnej strażnicy bo grozi jej niebezpieczeństwo no i zachodze tam a tam holden muwi mi ze znowu rozpanoszyły się odziały shaohuli ale nigdzie ich nie ma no i jestem w kropce :((
dzieki wielkie z góry za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zainstalowalem sobie ta gre. Mowiles ze zajmuje Ci po instalacji 1,35 GB. Mi zajmuje ponad 600 kb. Dziwne.
A mam tą sama wersje co Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 22:43, Alamar napisał:

Mi zajmuje ponad 600 kb.

To naprawde dziwne ale masz tu zrzut ekranu z moim folderem z grą.
A nie zajmuje przypadkiem 600 Mb a nie kb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 14:43, Yasiu89 napisał:

> Mi zajmuje ponad 600 kb.
To naprawde dziwne ale masz tu zrzut ekranu z moim folderem z grą.
A nie zajmuje przypadkiem
600 Mb a nie kb.


Pomyłka, chodziło mi o Mb hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka blaszka.
Siege of Avalon świeżo kupiłem w Empiku i kicha.
Grafa jest powalająco do bani....
Mam pełno fioletowo różowego dokoła postaci którą chodzę.
I wiesza się przy przejściach z jednego planu gry do drugiego np.: przy schodach.
Miał ktoś taki problem?
Zna ktoś rozwiązanie???
Komp:
1.2 Gh Athlon, ATI Radeon 9200 Pro, 512 M ram PC 133 , klawiatura i myszka
wszystko w 100% sprawne.
U mnie ta gra zajmuje: 674 MB i też była na jednym krążku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 18:11, Kibyrt napisał:

Mam pełno fioletowo różowego dokoła postaci którą chodzę.

To różowe też mam czasami kiedy zapisuje gre i wczytuje. Wtedy czekam trochę albo wczytuje jeszcze raz.

Dnia 21.11.2005 o 18:11, Kibyrt napisał:

I wiesza się przy przejściach z jednego planu gry do drugiego np.: przy schodach.

Mi się nie wiesza więc nie wiem o co chodzi:(

Wogóle ta gra jest troche nie dopracowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 18:18, Yasiu89 napisał:

> Mam pełno fioletowo różowego dokoła postaci którą chodzę.

Dnia 21.11.2005 o 18:18, Yasiu89 napisał:

To różowe też mam czasami kiedy zapisuje gre i wczytuje.

Zgadza się u mnie też to rowiązywało problem kolorów, ale było zbyt częste by je zaakceptować.

Dnia 21.11.2005 o 18:18, Yasiu89 napisał:

Wtedy czekam trochę albo wczytuje jeszcze raz.
> I wiesza się przy przejściach z jednego planu gry do drugiego np.: przy
schodach.
Mi się nie wiesza więc nie wiem o co chodzi:(

Wogóle ta gra jest troche nie dopracowana.


Znalazłem rozwiązanie.

1. Uruchamiam grę z DTMain1.exe a nie DTLoader.exe
2. Zmieniłem rozdzielczość z 1280X1024X 32b na 1024X768X32b i jest git.
Czasem jak dłużej pogram, a wtle pracują inne programy jest jakis konflik przy dostępie do niektórych adresów pamięci ale to zdaża się bardzo żadko.
Jak gram to gram a nie pracuję ;)

Grafika faktycznie nie jest powalająca ale trudno się dziwić jak się zna historię powstania Siege Of Avalon.
Trochę męczoce jest chwilami to czytanie i wypełnianie "głupich" misji typu roślinki, szmaragdowy pierscionek.
Jestem graczem raczej Diablo`wym, chodź Baldur`s Gate też mi przypadło do gustu.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam duzy klopot nie moge wykonac niektorych zadan dlatego ze cos dziwnego dzieje sie z myszka, w zamku itd jak najezdzam na skrzynie szafy itd, to dookola robi sie otoczka i moge na to kliknac, a np w wiosce juz nie moge penetrowac zwlok (czasem moge) ale rzadko, i nie wiem jak mam to zrobic skoro mam zdobyc pierscien ze zwlok shahaolów jak nie moge ich penetrowac :(? to wina gry , czy co mam przeinstalowac? czy komus tez tak sie dzialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem w 2 akcie i mam wielki problem.
jak zabic lisza?
probowalem magia i atakami z miecza a on nawet hp nie stracil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 18:04, Dar15 napisał:

jestem w 2 akcie i mam wielki problem.
jak zabic lisza?
probowalem magia i atakami z miecza a on nawet hp nie stracil...

lisza sam nie zabijesz, musisz się wrucic po pomoc do nekromaty jakos na f co ukocjana stracił, on zrobi cała robote za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować