Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2015: Star Wars: The Old Republic - Knights of the Fallen Empire wrażenia z prezentacji

7 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2015 o 16:16, Kaerobani napisał:

A mnie zastanawia jedna rzecz - jaki jest sens w robieniu MMO dla pojedynczego gracza...


Generalnie levelowanie postaci w prawie każdym mmo jest czynnością którą robi sie samemu. Owszem dookoła ciebie biegają inne osoby, ale żadko kiedy ludzie grupują się poza instancjami pve/pvp czy jakimiś eventami - pod tym względem nic się raczej nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2015 o 16:16, Kaerobani napisał:

A mnie zastanawia jedna rzecz - jaki jest sens w robieniu MMO dla pojedynczego gracza...


Odpowiedź jest bardzo prosta - bo to jest hybryda MMO i singla. Wątek fabularny robiony jest a''la rpg i jest przeznaczony dla jednego gracza, cała reszta (Heroic Quests, Flashpointy, rajdy itp) jest przeznaczona dla wielu graczy. W ten sposób każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi please jak to jest z tą grą - wiem, że od pewnego czasu jest ona f2p, ale coś tam podobno jest dostępne dla tych co kupili grę. A dodatki? Są płatne czy darmowe? Za co w tej grze się tak naprawdę płaci i czy da się grać komfortowo bez mikropłatności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dodatki będą darmowe dla subskrybentów, jak wyjdzie KOTFE oraz od 1 do 50 poziomu można grać i poznawać fabułę ale warto wydać raz na suba bądź kupić coś z CM aby zrobić z konta free, konto preferred, które trochę ściąga ograniczeń -> tu można się dokładniej zapoznać co i jak http://www.swtor.com/free/features

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować