Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cena za trzymiesięczną subskrypcję PS Plus wzrośnie od września

17 postów w tym temacie

W multi na PS4 nie gram, a za to krapiszcze co dają co miesiąc to ja podziękuje. W ogóle to paranoja żeby płacić za granie w multi abonament, jakby 240 zł za grę to mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W multi na PS4 nie gram, a za to krapiszcze co dają co miesiąc to ja podziękuje. W ogóle
> to paranoja żeby płacić za granie w multi abonament, jakby 240 zł za grę to mało.
Lecz rynek wtórny na konsolach dobrze prosperuje i w efekcie wychodzi znacznie taniej granie w premierówki. Kup, ukończ, sprzedaj za 20 zł taniej na popularnym portalu aukcyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy zgodnie z warunkami rynkowymi? Co to w ogóle ma znaczyć. Myślą że napiszą jakieś dziwne wyjaśnienie i wszystko ok jest? Prawie dwie dyszki więcej z jakiego tytułu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw się podnosi jakość świadczonych usług, później ceny - u Sony widzę (od lat) tylko to drugie ;-). Ale wciąż trzymam kciuki, że dogonią konkurencję i PSN (a raczej to jak działa lub nie działa) przestanie być przedmiotem drwin i kpin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy, nawet na próbę, nie brałem Plusa w innej wersji niż roczna, bo wychodzi najlepiej, a ta usługa dla mnie jest pewna. Wolę pikselowe cuda niż crapy AAA. Pod prąd z oczekiwaniami większości, ale kicham na tę większość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem o co chodzi z tymi warunkami rynkowymi.
Abonament na xbox live kosztowal na 3 miesiące chyba 79 zł, ale skoro żeby na xboxie coś sensownego porobić to i tak ludzie kupowali golda, a teraz playstation postanowił nadrobić te kilkadziesiąt zł.
No wiecie dla nas to kilkadziesiąt zł więcej, ktoś zrezygnuje z abonamentu, ale oni i tak teraz więcej nabiją niż gdyby wszyscy kupowali po starej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W f2p też grasz za darmo na ps4, abonament nie jest do tego potrzebny. Poza tym dziękuję za tę "pecetową wolność", która i tak leży w sferze mitów.

A plusa -póki co- na dłużej niż miesiąc kupować nie zamierzam, za mało darmówek, które faktycznie by mnie przekonały;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ktoś tu kupował jednak ten abonament trzymiesięczny ale osobiście takich osób nie znam. Tylko na rok od razu. 195zł ale ja zawsze kupuje za 149zł cały rok. Polecam kody na allegro jak coś lub na store dwa razy chyba do roku są przeceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W f2p też grasz za darmo na ps4, abonament nie jest do tego potrzebny. Poza tym dziękuję
> za tę "pecetową wolność", która i tak leży w sferze mitów.
>
> A plusa -póki co- na dłużej niż miesiąc kupować nie zamierzam, za mało darmówek, które
> faktycznie by mnie przekonały;
>
Konsolowy wieśniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2015 o 12:53, HamadaMasatoshi napisał:

Konsolowy wieśniak.

Moja cierpliwość już się skończyła. Był ban na dwa tygodnie, poprawy nie widzę, więc żegnamy się. Mam nadzieję, że na zawsze. BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gold na Xbox live 24 miesiące 199zl legalnie na stronie która łatwo znaleźć. Oczywiście w normalnym sklepie tyle to kosztuje 12 miesiecy.
Ludzie nie dajcie się dymac szukajcie alternatywy(kupujcie taniej omijając marzę i podatek)
Ale jak ktoś ma kasę i woli spokojnie bez problemów to jest pewniak jakGram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podniesione po to, aby więcej osób kupiło roczne. Sprytne: przywiązać ludzi na dłużej, a nuż zapomną, że mają i w najgorszym momencie zniknie i trzeba będzie ponownie wykupić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować