Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2007 o 22:31, Radek15 napisał:

Mam pytanie. Ile wynosi przesyłka pocztą za pobraniem? To bardzo ważne, najlepiej widziane
szybkie i zwięzłe odpowiedzi.

Wszystko pisze w pomocy w sklepie. Popatrz dobrze, a na pewno znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 22:40, knopfler napisał:

Wszystko pisze w pomocy w sklepie. Popatrz dobrze, a na pewno znajdziesz.


Wiem już zobaczyłem. I zgadzało się, że 13 zł (bez 10 gr).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu niemożna zamówić gry tylko za bonusowe pieniądze?? bo poco je zbieram??? żeby dostać kilka złotych upustu????? wolę już kupić w sklepie gdzie nie trzeba płacić za wysyłkę to bardziej mi się już opłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 13:32, mariowsad napisał:

czemu niemożna zamówić gry tylko za bonusowe pieniądze?? bo poco je zbieram??? żeby dostać
kilka złotych upustu????? wolę już kupić w sklepie gdzie nie trzeba płacić za wysyłkę to bardziej
mi się już opłaca...

Czasami są promocje, że możesz kupić grę za 50 % ceny za pomocą wPLN-ów. A jeśli chodzi o gry za wPLN to już ten temat był poruszany i to by się CDP najnormalniej w świecie nie opłacało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA mam pytanie dotyczące lotr''s online
ja mam zamiar wykupic dorzywotnią subskrycje a nie wiem czy ber pre odder pac sie da wiedz prosze odpowiedz. czy morzna kupić dorzywotnią subskrycje bez pre odder pac jak nie to czy bedzie wznowienie sprzedzzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma pytanie, zmówiłem LOTRO + pre order pack. Mniejsza o to że nie zagram na 10 dni przed premierą, ale dzisjaj mamy 19.04, a serwery gry(czyli premiera) jest ustalona na 24.04, czyli powinien dostać grę 23.04. Tymczsem nie mam jeszcze możliwości potwierdzenia zakupu, a powinienem na 5 dni przed premierą. Więc podsumowując, kiedy dostanę grę? jak ktoś ma jakieś info na ten temat to z góry dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 13:28, Reven29 napisał:

Czy tu ktoj odpisuje!!!!

Odpisuje, ale może nikt nie zna odpowiedzi na twoje pytanie, albo znający się na tym ludzie nie zaglądali do tego wątku.
A ja mam pytanie dotyczące sklepu. Kurierem gram.pl jest Masterlink. Ostatnio zamawiałem przesyłkę w pewnym sklepie internetowym i było...nieprzyjemnie. Czy przy przesyłkach z gram.pl też są problemy z dostarczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 14:45, Rondo napisał:

Są i to duże. Wiecej w temacie o masterlinku :)


Ja tam nigdy problemów z Masterlinkiem nie miałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 14:44, ko?nik napisał:

Odpisuje, ale może nikt nie zna odpowiedzi na twoje pytanie, albo znający się na tym ludzie
nie zaglądali do tego wątku.
A ja mam pytanie dotyczące sklepu. Kurierem gram.pl jest Masterlink. Ostatnio zamawiałem przesyłkę
w pewnym sklepie internetowym i było...nieprzyjemnie. Czy przy przesyłkach z gram.pl też są
problemy z dostarczeniem?

To zależy od tego czy kurierzy w twoim mieście to fatłapy(rozwalone pudełko)/złodzieje(nie było żadnej przesyłki)/oszuści(nie było pana w domu). U mnie to przynajmniej tacy nie są ;p
Może znasz kogoś kto już zamawiał przez Masterlink w twoim mieście. Spytaj się go czy miał problemy - jak nie to u ciebie powinno być podobnie :]
PS Problemów nie ma raczej z przewozem do sortowni w twoim mieście, ale to już rozwoziciel ci daje w twoje ręce.

Tutaj jest temat o masterlinku: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1384&u=127 (Przesyłka w 24h (Masterlink) ) oraz http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15907&u=57 (Masterlink)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze niech jakis pracownik CDP sie wypowie, jak wyglada sprawa z tym SP1pl dla Trainz 2006, bo chcialbym miec ta gre od Was w tej EK, ale nie wydam 50zl na produkt totalnie przez Wasza firme olany. Planujecie cos w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam GW:P i teraz jest taka promocja że moge kupić nowe części o 10zl taniej z tego powodu ze juz mam jakas czesc GW. I gdy chce zamowic nie obniza mi o te 10zl a chce zamowic 2 gry naraz. I drugie pytanie: Czy mozna wykupic za wirtualne pieniadze darmowa dostawe do domu bo juz jeden zeton wykorzystalem i chce teraz drugi raz tak zrobic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Wpisałem kod z heyah na gram.pl/heyah na zniżkę i chciałem zamówić towar. Ale jak chciałem złożyć zamówienie to ciągle wyświetlała się cena początkowa-bez żadnych promocji czyli w tym przypadku było to o ile się nie myle 359 czy 349 zł za GH2. Trochę kombinowałem i mi ktoś zwędził ostatnią sztuke. :/
W każdym bądź razie jak mam użyć tego kodu, jak znowu gra będzie dostępna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 14:11, xRaphaelx napisał:

Witam.
Wpisałem kod z heyah na gram.pl/heyah na zniżkę i chciałem zamówić towar. Ale jak chciałem
złożyć zamówienie to ciągle wyświetlała się cena początkowa-bez żadnych promocji czyli w tym
przypadku było to o ile się nie myle 359 czy 349 zł za GH2. Trochę kombinowałem i mi ktoś zwędził
ostatnią sztuke. :/
W każdym bądź razie jak mam użyć tego kodu, jak znowu gra będzie dostępna?



Bobra, już wiem. Na gry z x''a nie można tego użyć. Ale teraz nie chce mi użyć wPLNów. Szybko niech ktoś odpowie, bo jest dostępny a zaraz ktoś może zgarnąć. ;) Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeton możesz wykorzystać, gdy zamówienie przekracza 150zł albo gdy któryś z towarów umożliwia dostawę za wpln.

Aby mieć zniżkę, musisz mieć zarejestrowane GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować