Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Mam pytanie do sklepu gram.pl - czy jest przewidziana w niedalekiej przyszłości (czyt. po maturach :P ) obniżka ceny gry Jade Empire?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 23:13, zergh napisał:

Mam pytanie do sklepu gram.pl - czy jest przewidziana w niedalekiej przyszłości (czyt. po maturach
:P ) obniżka ceny gry Jade Empire?


Ja sklepem nie jestem ale mogę ci powiedzieć że(znaczna) obniżka będzie pewnie gdzieś pod koniec czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie wiem czy to normalne, ale zamówiłem sobie Guild Wars podstawkę...Otóż dzisiaj przyszła. Rozpakowuje, a tu dwie gry! Jedna to oczywiście GW a druga Homeworld 2 z Extra Klasyki Next :D:D Ktoś tak jeszcze miał czy to tylko pomyłka CDP? Nie wiem czy mam się cieszyć, czy bardzo cieszyć :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś się cieszyć:)Bardzo cieszyć to po tym jakby przypadkowo przysłali ci edycję Beta "Wiedźmina":)No cóż ale lepsze to niż nic.Ale rozumiem że jako przykładny obywatel zadzwonisz do CDP, wyjaśnisz że zaszła pomyłka i odeślesz im grę:)I tak wiem że tego nie zrobisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 18:19, Master J napisał:

Powinieneś się cieszyć:)Bardzo cieszyć to po tym jakby przypadkowo przysłali ci edycję Beta
"Wiedźmina":)No cóż ale lepsze to niż nic.Ale rozumiem że jako przykładny obywatel zadzwonisz
do CDP, wyjaśnisz że zaszła pomyłka i odeślesz im grę:)I tak wiem że tego nie zrobisz:)


Wiesz, akurat mi nie zależy na tej grze :D W ogóle nie wiem co to jest xP No ale jak przysłali to sobie zagram...kiedyś, albo najwyżej dam bratu :D Przy okazji to 5wPLN dostanę :D No ale wiesz, jakby faktycznie pomylili to może bym i oddał...:D (chociaż jakby to była jakaś nowsza giera to bym siedział cicho :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 22:30, gogowitczak napisał:

ptanie do pracownikow CDp - co to jest? (patrz screeny)


to jest magiczny problem z grupami towarow, a ktory zniknie lada moment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 22:30, gogowitczak napisał:

ptanie do pracownikow CDp - co to jest? (patrz screeny)

Hm, nawet tanie te koszulki (0zł :D), szkoda, że brak towaru :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 22:40, Tuddrussel napisał:

> ptanie do pracownikow CDp - co to jest? (patrz screeny)

to jest magiczny problem z grupami towarow, a ktory zniknie lada moment...


jakoś słabo z tym znikaniem, wszystko cały czas jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jedno pytanie czy jak chce zamówić gre to i jest np cena 58zł. to jakimi pieniędzmi płace tymi wirtualnymi czy normalną kasą przy odbiorze gry???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 09:29, adamus132 napisał:

Mam takie jedno pytanie czy jak chce zamówić gre to i jest np cena 58zł. to jakimi pieniędzmi
płace tymi wirtualnymi czy normalną kasą przy odbiorze gry???


masz dwie ceny - jedna normalna a druga (ta poniżej) kwota którą możesz zapłacić wykorzystując wirtualne pieniądze. płacisz przy odbiorze lub można już chyba zapłacić przedpłatą na konto =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WPLN dają ci tylko zniżkę na grę.Im droższa gra tym więcej możesz wykorzystać WPLN a co za tym idzie gra jest tańsza:)Normalnymi pieniędzmi płacisz dopiero przy odbiorze przesyłki lub przelewie.A...dobrze ze sobie przypomniałem:)Jeśli gra jest dość droga możesz opłacić koszty przesyłki WPLN-ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


LUB
dodaj do mojej listy życzeń

Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Zobacz nasz prosty przewodnik!
Proszę czekać...
Cena sugerowana:129,90 zł
Twoja cena:49,90 zł TO JA TYLE PŁACE???? I 10ZL PRZY ODBIORZE?? Dostępność: towar dostępny, duża ilość (ponad 10 szt.)
Ocena graczy:
Wersja językowa: w całości po angielsku
Format: 2xCD
Gatunek: online / CORPG / fantasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jak piszą że Twoja cena to Twoja ;) to jest cena obniżona o wPLN swoją drogą nawet fajna obniżka ;) co do przesyłki nie pamiętam ile było - czy 10 czy 15 zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 09:50, adamus132 napisał:

A w ile to dojdzie??
A mam rozumieć że jak kupie gre to strace wszystkie WPLN bo to wejdzie w obniżke??


w ile dojdzie? nie wiem chyba 3-7 dni roboczych... stracisz tyle ile poszło na obniżkę ceny - ale też trochę dostaniesz za tą grę co kupujesz jak ją zarejestrujesz =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,może ktoś wie czy przesyłki będą dostarczane również jutro pytam z ciekawości bo zamówiłem grę i nie wiem w jutro jakoś iż jest święta mogę się jej spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ostatnio lekko zdenerwowałem bo w moim koszyku znalazł sie STALKER EK :) której nie zamawiałem . Natomiast Mocno Zdenerwowałem sie dopiero gdy okazało sie że nie moge jek wywalić, usunąć . Dopiero po krotkim mailu ktoś sie tym zajął - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować