Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Po potwierdzeniu zamówienia dostałem maila w którym pisało że zamówienie zostanie zrealizowane 30 kwietnia, ale na stronce sklepu w zakładce moje zamówienia pisze że paczka zostanie wysłana gdy wszystkie produkty będą dostępne, czy nie powinno być tam napisane to samo co w mailu? Zamówienie zostanie zrealizowane 30 kwietnia, czyli wtedy dostane paczke czy wtedy paczka zostanie wysłana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie te kieruje do sklepu gram.pl

w necie zauwazylem ciekawa oferte zestawu 3in1 (wow+BC+pre-paid)
http://ultima.pl/itemnfo.php?id=4613

czy tez zamiezacie cos takiego zrobic ??
oczywiscie licze na jakas nizsza cene
btw co do wpln to sklepach jest taniej niz z tymi wpln
np:

http://wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=4&ProduktID=10403
(przestaliscie updatowac ceny) ? czy teraz wpln to tylko trik marketingowy
http://ultima.pl/itemnfo.php?id=2509

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie kiedyś gazete Click! i tam była mala książeczka z opisem gier z serii total war. Tak sobie czytałem i mi sie spodobał Mediveal tylko że część 1. Myśle sobie kupiłbym i patrze a w tej gazetce zdjęcie Medievala w Extra Klasyce Next. Szukam na stronie w sklepie a tu nie ma. Może mi ktoś powiedzieć czemu tak jest czy ta gra była kiedyś w sklepie może jest tylko że ja żle szukałem. pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 16:15, witos92 napisał:

Kupiłem sobie kiedyś gazete Click! i tam była mala książeczka z opisem gier z serii total war.
Tak sobie czytałem i mi sie spodobał Mediveal tylko że część 1. Myśle sobie kupiłbym i patrze
a w tej gazetce zdjęcie Medievala w Extra Klasyce Next. Szukam na stronie w sklepie a tu nie
ma. Może mi ktoś powiedzieć czemu tak jest czy ta gra była kiedyś w sklepie może jest tylko
że ja żle szukałem. pomóżcie :)


Aktualnie tej gry nie ma w EKN :P Przeczytaj uważnie, w tej książeczce piszę "już wkrótce" (wiem, bo sam czytałem :D) Pewnie dodadzą równo z dodatkiem do Medievala II, więc gdzieś na jesień ;)
Jeśłi rozpoczynasz dopiero teraz przygodę z Toal War to ja Ci polecam albo Rome (oczywiście od razu ze wszystkimi patchami :P), albo Medieval II ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2007 o 16:19, Oskar24 napisał:

Aktualnie tej gry nie ma w EKN :P Przeczytaj uważnie, w tej książeczce piszę "już wkrótce"
(wiem, bo sam czytałem :D)

Pfff, chcesz powiedzieć, że pierwsza część Medievala będzie już wkrótce w extra klasyce?! A ja się cieszyłem, że będzie Shogun, a tu jeszcze lepiej, Medieval. Kupuję na 100%. Btw; jaki jest adres do strony Extra Klasyki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2007 o 16:22, Luke Shadow napisał:

> (wiem, bo sam czytałem :D)
Pfff, chcesz powiedzieć, że pierwsza część Medievala będzie już wkrótce w extra klasyce?! A
ja się cieszyłem, że będzie Shogun, a tu jeszcze lepiej, Medieval. Kupuję na 100%. Btw; jaki
jest adres do strony Extra Klasyki? :P


To "Pfff" ma oznaczać poirytowanie, szyderstwo czy uciechę?:D
No a nie znam adresu strony, ale ma być chyba Medieval z dodatkiem i Shogun z dodatkiem i nie pamiętam dokładnie ale chyba ROme z dodatkami też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 16:19, Oskar24 napisał:

> Kupiłem sobie kiedyś gazete Click! i tam była mala książeczka z opisem gier z serii total
war.
> Tak sobie czytałem i mi sie spodobał Mediveal tylko że część 1. Myśle sobie kupiłbym i
patrze
> a w tej gazetce zdjęcie Medievala w Extra Klasyce Next. Szukam na stronie w sklepie a
tu nie
> ma. Może mi ktoś powiedzieć czemu tak jest czy ta gra była kiedyś w sklepie może jest
tylko
> że ja żle szukałem. pomóżcie :)

Aktualnie tej gry nie ma w EKN :P Przeczytaj uważnie, w tej książeczce piszę "już wkrótce"
(wiem, bo sam czytałem :D) Pewnie dodadzą równo z dodatkiem do Medievala II, więc gdzieś na
jesień ;)
Jeśłi rozpoczynasz dopiero teraz przygodę z Toal War to ja Ci polecam albo Rome (oczywiście
od razu ze wszystkimi patchami :P), albo Medieval II ;)

A no zeczywiście masz racje :D Czytanie ze zrozumieniem :P W Roma grałem nie podoba mi sie ale w Medievala grałem u kumpla i mi sie bardzo spodobał. mam nadzieję że rzucą go jak najszybciej to kupuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2007 o 16:26, Oskar24 napisał:

To "Pfff" ma oznaczać poirytowanie, szyderstwo czy uciechę?:D

Uciechę! :D

Dnia 01.05.2007 o 16:26, Oskar24 napisał:

No a nie znam adresu strony, ale ma być chyba Medieval z dodatkiem i Shogun z dodatkiem i nie
pamiętam dokładnie ale chyba ROme z dodatkami też ;)

Swoją drogą mogliby to wszystko włączyć do jednego zestawu i dać do platynowej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia, czy ktoś już to zauważył...

Ciekawe, o co chodzi? Zapewne pojawią się nowe działy... tylko jakie?

20070502094907

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 2 pytania:

1. Dlaczego Halo 2 jest po wykorzystaniu wPLN za ok. 30 zł, a Halo 1, które ma tą samą sugerowaną cenę kosztuje w zaokrągleniu 58 zł?

2. Czy planujecie nie długo jakąś większą promocje na te droższe tytuły na X360. Mówię tu na przykład o Gears of War, albo Crackdown

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Mam pytanie do CDP ;)
Dlaczego w waszej ofercie nie ma czarnych smyczy gram.pl, wiem, że kiedyś były czy będą czy tylko pozostają białe?
Drugie pytanie w tej chwili nawet białych nie macie bo pisze towar nie dostępny kiedy mniej więcej będzie towar dostępny?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie
Mam takie małe pytanko : czy Masterlink przywozi przesyłki 3 maja? Bo zamówiłem sobie Guild Wars i mam nadzieję, że mam szansę dziś jeszcze zagrać przed końcem weekendu majowego i zaliczaniem sprawdzianów w szkole. Jabky ktoś znał odpowiedź na to pytanie i się podzielił nią ze mną, to wielkie dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 14:11, paweldomar1 napisał:

Witam serdecznie
Mam takie małe pytanko : czy Masterlink przywozi przesyłki 3 maja? Bo zamówiłem sobie Guild
Wars i mam nadzieję, że mam szansę dziś jeszcze zagrać przed końcem weekendu majowego i zaliczaniem
sprawdzianów w szkole. Jabky ktoś znał odpowiedź na to pytanie i się podzielił nią ze mną,
to wielkie dzięki:)

Jeśli grę wysłano wczoraj to powinna dojść na piątek ;p
Akurat jeśli piszesz maturę, to po powrocie do domu odrazu by kurier przyjechał :P
O ile się nic nie wydarzy to jeszcze se pograsz do końca weekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a miałem nadzieję, iż dziś już będe mógł sobie pograć. Nie, nie jestem maturzystą, tylko 3 gimnazjum. Już niby po egzaminach, ale klasówki i tak i tak będą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się pyta, czy Masterlink dostarcza w świeta, a ja się pytam, czy dostarcza w soboty. Chciałbym zamówić sobie Test Drive, a paczka zapewne zostanie wysłana do firmy kurierskiej jutro. Czy istnieje więc możliwość otrzymania gry w sobotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 18:57, Bumber napisał:

Ktoś się pyta, czy Masterlink dostarcza w świeta, a ja się pytam, czy dostarcza w soboty. Chciałbym
zamówić sobie Test Drive, a paczka zapewne zostanie wysłana do firmy kurierskiej jutro. Czy
istnieje więc możliwość otrzymania gry w sobotę?


Z tego co wiem Masterlink w sobotę nie pracuje więc wątpię byś w sobotę grę otrzymał najwcześniej w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować