Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2007 o 16:09, Mileena napisał:

będą ;P

Mogła byś odpowiedzieć na moje pytanie ? Bo chyba nie zauważyłaś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 16:09, Mileena napisał:

> A sa jakies przecieki o promocjach w najblizszym czasie ??
będą ;P

O, to świetnie. Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, przydałoby się dostać kilka dobrych gier za małą cenę ;)
A może troszkę więcej konkretów? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O.O moje zamówienie wreszcie zostało wysłane, pierwsze zamówienie złożyłem 28.04 ale pewne produkty zniknęły z oferty sklepu więc jak to odkryłem(bo żadnej informacji w tej sprawie nie dostałem) złożyłem 12.05 nowe zamówienie a stare anulowałem w międzyczasie wysłałem maila z pytaniem do DOKu na które do tej pory nie dostałem odpowiedzi :P Nie żebym się żalił, po prostu chciałem się pochwalić połowicznym jak sukcesem w składaniu zamówienia ;) Mam nadzieję że przynajmniej paczka dotrze do mnie punktualnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 16:23, kolektor napisał:

> będą ;P
Mogła byś odpowiedzieć na moje pytanie ? Bo chyba nie zauważyłaś ...



Odpowiedziałam. Na chwilę obecną smycze z logiem gram.pl nie sa dostępne w sklepie. Szykujemy nowa produkcję, bardziej urozmaiconą. Powinna być dostępna jeszcze przed wakacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2007 o 10:17, Mileena napisał:

Odpowiedziałam. Na chwilę obecną smycze z logiem gram.pl nie sa dostępne w sklepie. Szykujemy
nowa produkcję, bardziej urozmaiconą. Powinna być dostępna jeszcze przed wakacjami


ooo to super :D przyda się urozmaicenie . na pewno się skuszę na coś :-) btw. ja już mam wakacje :P ;) A może jakiś drobniutki przeciek jakie nowe gadżety będą dostępne, albo z jakich kategorii ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na ile się potwierdzą pogłoski o sklepie tylko za wPLNy zawierającym w swej ofercie np.: t-shirty reklamowe gier, czapeczki z logiem gry, kufle z wygrawerowanymi postaciami z gier i takie tam różne?

"Fruple" o tym ćwierkają od wielu już miesięcy.

Czy i w tej legendzie znajdzie się ziarnko prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie to był mój pierwszy zakup w gram.pl (dotąd kupowałem gdzie indziej) i zamówienie figuruje jako wysłane i przewidywana data dostawy to wczoraj albo dziś. Dzięki bogu jest już póżno a przesyłki ani widu ani słychu. Trochę się martwię bo w tamtym sklepie wszystko przychodziło raz, dwa. Jak myślicie kiedy to może dojść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 17:30, j4c3k.z02 napisał:

Ja mam takie pytanie to był mój pierwszy zakup w gram.pl (dotąd kupowałem gdzie indziej) i
zamówienie figuruje jako wysłane i przewidywana data dostawy to wczoraj albo dziś. Dzięki bogu
jest już póżno a przesyłki ani widu ani słychu. Trochę się martwię bo w tamtym sklepie wszystko
przychodziło raz, dwa. Jak myślicie kiedy to może dojść?


Jak dostałeś potwierdzenie zamówienia to raz dwa przyjdzie. Mogą miec małe opóźnenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy MGS3 Snake Eater bedzie jeszcze w ofercie gram.pl bo jeszcze dwa dni temu byl a jak chcialem se go kupic wczoraj to ju nie bylo :( . Sorry ze bez polskich znakow ale pisze ze szkoly a cos nie chce dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie, wczoraj zamówiłem sobie grę w sklepie gram.pl. Jako metodę dostawy wybrałem przesyłkę kurierską przez MasterLink ( obecnie DPD ). Kiedy mogę się spodziewać przesyłki? Już dziś czy może raczej po niedzieli?

Pozdrawiam,

DeuS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 10:30, xDeuSx napisał:

Mam pytanie, wczoraj zamówiłem sobie grę w sklepie gram.pl. Jako metodę dostawy wybrałem przesyłkę
kurierską przez MasterLink ( obecnie DPD ). Kiedy mogę się spodziewać przesyłki? Już dziś czy
może raczej po niedzieli?


Wejdź sobie w "Moje konto" następnie w listę zamówień i wtedy będziesz mógł sprawdzić status tej przesyłki (wejść na stronę kuriera i sprawdzić co się dzieje z przesyłką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 10:35, .Sabina. napisał:

Wejdź sobie w "Moje konto" następnie w listę zamówień i wtedy będziesz mógł sprawdzić status
tej przesyłki (wejść na stronę kuriera i sprawdzić co się dzieje z przesyłką)


OK, dziekuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 10:17, Mileena napisał:

Odpowiedziałam. Na chwilę obecną smycze z logiem gram.pl nie sa dostępne w sklepie. Szykujemy
nowa produkcję, bardziej urozmaiconą. Powinna być dostępna jeszcze przed wakacjami


Oooo, no to bardzo fajnie :-) Właśnie czyham na smycze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 19:26, sferis napisał:

Oooo, no to bardzo fajnie :-) Właśnie czyham na smycze :P


Ale żebyś nie zamówił wszystkich, bo tez je chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 19:32, Piotrbov napisał:

Ale żebyś nie zamówił wszystkich, bo tez je chce.


Spoko, zamówię tylko 10-15 sztuk, bo jeszcze kumple są chętni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 20:18, sferis napisał:

Spoko, zamówię tylko 10-15 sztuk, bo jeszcze kumple są chętni ;-)


No to powiedzieć można tylko jedno. Huston! We''ve got a problem. Bo nie wiadomo ile ich będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Czy jeżeli zrobię zakupy, poważne zakupy za kwotę ponad 600zł (same gry) czy można liczyć na jakieś indywidualne promocje albo jakieś gratisy w związku z taką kwotą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 21:47, awesome napisał:

A ja mam takie pytanie. Czy jeżeli zrobię zakupy, poważne zakupy za kwotę ponad 600zł (same
gry) czy można liczyć na jakieś indywidualne promocje albo jakieś gratisy w związku z taką
kwotą?

Nie płacisz za przesyłkę. I to chyba wszystkie rabaty ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować