Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Witam, mam pytanie. Zamówiłem grę Guild Wars. Dziś została wysłana, przewidywana data dostawy to 18 lipca 2008 - 21 lipca 2008. Grę już opłaciłem. Ale jest problem, bo w tych dniach, no, już 21 będę, ale sam nie wiem do końca, jadę nad morze, i jak to jest z przesyłką? Skoro nikt nie może jej odebrać, a jest opłacona, więc będzie na mnie czekała na poczcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 18:05, Jaki Ganh1 napisał:

Witam, mam pytanie. Zamówiłem grę Guild Wars. Dziś została wysłana, przewidywana data
dostawy to 18 lipca 2008 - 21 lipca 2008. Grę już opłaciłem. Ale jest problem, bo w tych
dniach, no, już 21 będę, ale sam nie wiem do końca, jadę nad morze, i jak to jest z przesyłką?
Skoro nikt nie może jej odebrać, a jest opłacona, więc będzie na mnie czekała na poczcie?

Jeśli zamówiłeś pocztą - to i tak nie dojdzie-, ale jeśli - będzie na poczcie. Jeśli kurierem - musisz do nich zadzwonić i powiedzieć, kiedy ma przyjechać drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 18:12, Mściwój napisał:

Jeśli zamówiłeś pocztą - to i tak nie dojdzie-, ale jeśli - będzie na poczcie.


Nowy strajk? Przecież jeszcze paręnaście dni temu, zamawiając Fable bez problemu otrzymałem przesyłkę. Pociąg z Warszawy ma 55 km, więc daleko nie jest, powinno dojść bezproblemowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 18:17, Jaki Ganh1 napisał:

> Jeśli zamówiłeś pocztą - to i tak nie dojdzie-, ale jeśli - będzie na poczcie.

Nowy strajk? Przecież jeszcze paręnaście dni temu, zamawiając Fable bez problemu otrzymałem
przesyłkę. Pociąg z Warszawy ma 55 km, więc daleko nie jest, powinno dojść bezproblemowo
:)

Nie strajk. Poczta po prostu tak pracuje - raz dowiozą, raz nie, a czasem i po pięciu latach sobie przypomną o przesyłce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jedno, bardzo łatwe ;P. Czy można przerejestrować grę, np. kupioną używaną na allegro, z jednego konta na drugie? Bo zamierzam kupić używanego STALKERa, no i wolałbym mieć go zarejestrowanego - dzięki temu będę miał większą zniżkę na Clear Sky ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać czy jest jest jeszcze wydawana Saga Baldur`s Gate, bo poszperałem w sklepie.gram i nie mogę znaleźć - a miałbym może chęć nabyć tego kompletu. Bo się zastanawiam czy Icewind Dale, Planescape Torment i wspomniany Baldur`s Gate w ogóle są jeszcze wydawana i sprzedawane (gdziekolwiek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć, czy w tym tygodniu będzie w końcu dostępny preorder Edycji Kolekcjonerskiej STALKER Clear Sky. Miał być dostępny w poprzedni czwartek, lub piątek, a do dzisiaj o tym wydaniu ni słychu, ni widu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym wiedzieć kiedy można sie spodziewać dostawy gry Warhammer: Mark of Chaos, albo ewentualnie wydania łacznego: Podstawki + dodatku Battle March.

Odpowiedź kogoś ze sklepu pilnie oczekiwana :) - innaczej poszukam innego źródła nabycia gry niż wasz sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie coraz więcej pre orderów, a mnie interesuje kiedy będzie(i czy będzie) w nich gra Mirror''s Edge(zamierzacie dodawać torbę;>?)

Lost Planet Colonies Edition to tylko rozszerzona wersja EC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ja rozumiem że "błąd", że "pomyłka", że "zmiana ze strony producenta", ale mimo wsyzstko podwyższenie o 20 złotych >zamówionego< produktu jest wybitnie niefajnie względem graczy. No ja rozumiem, ze i tak jest taniej o dwie dychy od ceny sugerowanej, ale, aj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować