Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2008 o 18:34, Lesz3yk napisał:

Co o tym myślicie? Mi osobiście podoba się pierwszy projekt sklepu, a i konto użytkownika
jest ciekawe. No i to COŚ ;)


jak dla mnie przebajerzone, jakby kreowanie się i upodabnianie do zachodnich serwisów... co nie znaczy, że 2, 3 i ostatni projekt przypadł mi do gustu ;] ale i tak wolę to, co jest, optycznie [czy tam wizualnie] nie wali po oczach, jest przyjemne... ale KONTO FORUMOWICZA - mogło by być ciekawie, ale mało tam widać [nic niemal nie wyczytałem], ale wyobrażam sobie całkowity zamysł...
jedyne co mnie martwi, to to, że to czcza robota i nic z tego pewnie nie wyjdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Około 14 listopada zamówiłem w sklepie gram Pure''a, dwa dni później dostałem maila, że zamówienie zostało zrealizowane. Tylko że... do tej pory paczki nie dostałem. Zamówiłem pocztą polską i zastanawiam się, czy poczta naprawdę nie dostarcza paczki przez ponad miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 12:48, witkab napisał:

Około 14 listopada zamówiłem w sklepie gram Pure''a, dwa dni później dostałem maila,
że zamówienie zostało zrealizowane. Tylko że... do tej pory paczki nie dostałem. Zamówiłem
pocztą polską i zastanawiam się, czy poczta naprawdę nie dostarcza paczki przez ponad
miesiąc?

Teraz możesz sam to sprawdzić : P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nie polecam korzystać z poczty trwa to strasznie długo zamówiłem po raz pierwszy i ostatni prze pocztę i szło dwa tygodnie a jak biorę kurierem to jest max 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zmiany nazwy użytkownika? Mam dużo zarejestrowanych gier a konto parę lat temu zakładał ojciec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś odwiedziłem sobię sklep gramu w metrze bo chciałem kupić gierkę. Całkiem nieźle się urządzili, niestety asortyment jakiś mały mają ... Left 4 Dead nie było. Szkoda, bo myślałem, że jeszcze dziś sobię zagram. A odbioru osobistego brak, dlatego nie mogłem zamówić, a za przesyłkę płacić mi się nie chce, skoro mogę odebrać. Jak długo jeszcze to będzie zablokowane? Miało to być bodajże do 9 stycznia ... :/
Imo minus dla gramu za takiego faila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 19:06, Outlander-pro napisał:

Dziś odwiedziłem sobię sklep gramu w metrze bo chciałem kupić gierkę. Całkiem nieźle
się urządzili, niestety asortyment jakiś mały mają ... Left 4 Dead nie było. Szkoda,
bo myślałem, że jeszcze dziś sobię zagram. A odbioru osobistego brak, dlatego nie mogłem
zamówić, a za przesyłkę płacić mi się nie chce, skoro mogę odebrać. Jak długo jeszcze
to będzie zablokowane? Miało to być bodajże do 9 stycznia ... :/
Imo minus dla gramu za takiego faila.


Odbiory osobiste mają wrócić 1.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)
Mam pytanie do osób, które kupowały na gram.pl i wybierały dostawę za pomocą Poczty Polskiej gdyż ja pierwszy raz zamawiałem wybierając właśnie Pocztę Polską. Zdarzało się że paczka przychodziła w przeciągu dwóch dni lub nawet jednego? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 11:25, wdowiakm napisał:

Witam :)
Mam pytanie do osób, które kupowały na gram.pl i wybierały dostawę za pomocą Poczty Polskiej
gdyż ja pierwszy raz zamawiałem wybierając właśnie Pocztę Polską. Zdarzało się że paczka
przychodziła w przeciągu dwóch dni lub nawet jednego? ;]


Właśnie wczoraj dostałem paczkę, zamówienie złożyłem w niedzielę.Oczywiście pewnie wysłana została w poniedziałek więc trzy pełne dni dla samej poczty.Jeśli jeszcze dochodzi weekend to kolejne dni można doliczyć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie mam co liczyć na Poniedziałek czy Wtorek chociaż jeśli dzisiaj wyślą to we wtorek może dojdzie w co bardzo wątpię. Dziękuje bardzo za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 11:40, wdowiakm napisał:

No to nie mam co liczyć na Poniedziałek czy Wtorek chociaż jeśli dzisiaj wyślą to we
wtorek może dojdzie w co bardzo wątpię.


Ma znaczenie czy daleko jesteś od Wa-wy.Poniedziałek - wtorek raczej powinna być choć z doświadczenia stawiał bym raczej na wtorek, zależy też czy sklep ma ustaloną godzinę na odbiór przesyłek. Jeśli zamówisz po tej godzinie, to zapewne wyślą dopiero w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 11:48, spider88 napisał:

Ma znaczenie czy daleko jesteś od Wa-wy.Poniedziałek - wtorek raczej powinna być choć
z doświadczenia stawiał bym raczej na wtorek, zależy też czy sklep ma ustaloną godzinę
na odbiór przesyłek. Jeśli zamówisz po tej godzinie, to zapewne wyślą dopiero w poniedziałek.

Od Warszawy mieszkam jakieś 510 kilometrów ;D
Ale zamówienie już dawno złożone i już jest opłacone więc dzisiaj powinni wysłać je :)
Przygotowałem się na wtorek a nawet środę :)

@Izrafel92

Dnia 16.01.2009 o 11:48, spider88 napisał:

A ja chcialbym spytac jak ma sie rzecz z pre-orderami. Zlozylem taki na Empire: TW i nie wiem, czego moge sie
spodziewac.


Dostaniesz grę wcześniej od wszystkich przynajmniej tak miałem jak zamawiałem preordera Gothic 3 a teraz to nie wiem jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj miałem po premierze ;) Ale ja mieszkam w Wawie ok 10min jazdy od miejsca, z którego kurier wywozi paczki, więc to jest za blisko aby było na czas -.-
Nie wiem jak z PP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 11:53, Bambadil napisał:

Ale ja mieszkam w Wawie ok 10min jazdy od miejsca, z którego kurier wywozi paczki,


Istnieje opcja odbioru osobistego z sortowni, ba nawet odbioru osobistego z Gram-u. Jak jesteś z Wawy to możesz zaoszczędzić na kosztach wysyłki i mieć grę od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować