Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Help. zamowilem prawie 3 miesiace temu medal of honor 10th anniversary i planescape:torment. oba pre-order. torment w koncu sie pojawil a MoH nie. po czasie pojawil sie MoH, ale szybko zniknal i ekipa jakos zapomniala o moim zamowieniu...pisalem ze 3x, cos o dostawcach bylo ostatnio byla wzmianka, ze czekaja na dostawe. czekam od tego mail 3 tyg i dalej MoH jest `chwilowo niedostepny` za gry i przesylke zaplacilem jeszcze w maju. wszystkie maile, potwierdzenia przeleweu etc mam. na koncie na gram.pl w zamowieniach mam oplacone, czekaja na produkty i bedzie do wysylki. chce anulowac zamowienie, ale nie wiem jak...kiedys anulowalem i dalo rade, ale bylo jeszcze nieoplacone. jak moge anulowac takie zamowienie, zeby otrzymac zwrot kasy na konto z ktorego placilem(gry+oplata za kuriera) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 22:04, Pawlikj napisał:

Moze mi ktos powiedziec gdzie tu jest "dział używek" ? Wszedzie szukam i nie moge znalezc
;/

Jedyna dział używek to www.allegro.pl :-). Na gramie już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 20:10, Los_Emilos napisał:

Gdybym zamówił na gram.pl grę jak zwykle tyle że wziąłbym odbiór osobisty to na jaki
adres w Warszawie musiałbym się udać aby odebrać grę?


jedziesz metrem/do metra na na górze w pasażu jest ich sklepik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie zapytam więc tu.
po wejściu w moje konto klikam na zarejestruj się, rejestracja elektorniczna.
Chciałbym sprawdzić ile i jakie gry mam zarejestrowane, rozumiem że tam to sprawdzę.
Rzecz w tym że nie mogę tam wejść wyskakuje mi że połączenie zostało przerwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wlasnie w sklepie gram zauwazylem jakas absurdalna rzecz.
Jakis czas temu zamawialem Empire: Total War z odbiorem osobistym (akurat promo bylo na wplmani).
A teraz status tego zamowienia mam jako anulowane przez pracownika sklepu, chociaz dawno temu odebralem (i zaplacilem) za gre wlasnie w sklepie gram.pl, oddzial Metro Centrum.
Ktos mial podobny przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy komuś przysłali już Halo 3:ODST albo chociaż wysłali, bo mi niestety nie. Teraz troszke żaluję,że nie zamówiłem z ultimy bo juz bym mial jutro najpóźniej a tu nawet nie moga wysłać w dniu premiery nie mówiąc, że dzień wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytania brzmią następująco: dlaczego np. dział książek Blizzardu wogóle nie działa (nie można wybrac żadnej, gdyż jest się od razu przekierowanym do strony głównej), oraz pytanie drugie: dlaczego moje wPLN zniknęły, mimo iż w ostatnim czasie niczego nie zamawiałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie brzmi następująco.

Jakim cudem wysyłane przez sklep POCZTĄ produkty są szybciej niż odbiór osobisty? Miło wspominam każdą wizytę w sklepie, ale obsługa via e-mail woła o pomstę do nieba... Trzeci dzień - zamówienie wciąż nie skompletowane. Brak informacji, zero odpowiedzi na maile. A na stronie wali po oczach - dostępność pełna - duża ilość towaru na magazynie - nic tylko brać... No więc chcę odebrać - ciągle i nieustająco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kogoś kto sie zajmuje sklepem.

Przy preorderze Uncharted 2 widnieje data wysyłki 16.10, premierę przesunięto na 14.10 czy wtedy będziecie wysyłać grę czy podobnie jak zamierza Ultima od początku przyszłego tygodnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować