Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Witam.
Konsul ze sklepu odszedł z serwisu i teraz nikt nie odpowiada na pytania kupujących ;[
Wysłałem do nich 2 e-maile i brak jakiejkolwiek odpowiedzi.
Pozostaje tylko telefon, ale wątpię by odebrali.
Dlatego piszę tutaj.
Interesuje mnie czy w sklepie pojawi się jeszcze laptop Lenovo IBM Y580 i7-3630QM (59-371659) ?
procesor i7-3660QM, karta graficzna GeForce GTX 660M.
Bardzo podoba mi się ten laptop, w dodatku jest świetny pod względem cena/jakość bo kosztował w tym sklepie tylko nieco ponad 2900 zł.
Niestety w zeszłym tygodniu nie miałem czasu, aby zamówić ten laptop i go później odebrać w sklepie. Dzisiaj widzę, że ten laptop rozszedł się jak świeże bułeczki ! (dosłownie).
A więc czy ktoś coś wie kiedy ewentualnie ponownie w sklepie gram.pl będzie dostępny laptop Lenovo IBM Y580 i7-3630QM (59-371659) ?
Dzięki za przeczytanie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcięło mi zamówienie w tym durnym sklepie, miał ktoś podobnie? Po opłaceniu dostałem e-maila z informacją, że mogę pobrać grę z linku "szczegóły zamówienia" lub poniżej. Żadne z tych nie jest prawdą, bo pierwszy link nie działa, a drugi nie istnieje, podany jest tylko klucz gry. Na moim koncie gram nie ma tego zamówienia, ale przy kupowaniu pytało tylko o email i nazwisko, a nie zalogowanie się, więc nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, moje pytanie brzmi: czy dalej nie ma kogoś odpowiedzialnego za odpowiadanie na pytania klientów? Od wczoraj próbuję się dodzwonić i nie daję rady. Wiadomo, co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 12:29, skyline20 napisał:

Dobra, moje pytanie brzmi: czy dalej nie ma kogoś odpowiedzialnego za
odpowiadanie na pytania klientów? Od wczoraj próbuję się dodzwonić i nie
daję rady. Wiadomo, co się dzieje?

Niezłe jaja. Czyżby obsługa promocji urodzinowej aktywizowała zasoby ludzkie Gramu aż w takim zakresie, że nie ma możliwości kontaktu z BOK-iem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować