Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Witam mam pytanie które przedstawie na przykładzie: Załóżmy zamówiłem jakąś gre ale okazało sie że chce zamówić jeszcze jedną która wychodzi w tym samym czasie i czy jest możliwość "połączenia" tych dwóch zamówień i wysłaniu wszystkiego w jednej paczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wątpię, żeby była możliwość takiego ''połączenia'', chyba, że ktoś ze sklepu byłby dla Ciebie tak miły, albo byś napisał maila z prośbą, o wysłanie Twoich dwóch zamówień w jednej paczce...
ja natomiast anulowałbym bieżące zamówienie i złożył nowe : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dość dziwną sytuacje w swoim zamówieniu mianowicie: Zamówiłem niedawno dwie gry AIND i ME[obie premiere maja 26 czerwca] a już dzis przyszedł meil o potwierdzeniu i gdy chce potwierdzic to wyskakuje mi taki komunikat że nie można potwierdzic póki wszystkie produkty nie będą dostępne w sklepie gram.pl.Czy mógły mi ktos wytłumaczyc dlaczego przychodzi do mnie meil o potwierdzeniu zamówienia na 30 dni przed planowaną wysyłką?Pozdro i thx za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktos kiedy bedzie i czy wogole bedzie dostepny zestaw Neverwinter Nights Kolekcja Wszechczasów w sklepie gram ? bo na wirtusie i ultimie widzialem ten produkt jednak z przyzwyczajenia wolalbym ten produkt kupic w sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 11:20, argetlam napisał:

Czy wie ktos kiedy bedzie i czy wogole bedzie dostepny zestaw Neverwinter Nights Kolekcja
Wszechczasów w sklepie gram ? bo na wirtusie i ultimie widzialem ten produkt jednak z
przyzwyczajenia wolalbym ten produkt kupic w sklepie gram.pl


Nie będzie w ogóle (ze szkoły zbyt często uciekałeś?), Kolekcja Wszechczasów NWN miała być dostępna tylko w Saturnie oraz MM, widać wirtus z ultimą parę egzemplarzy podwinęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 11:29, Mistic napisał:

> Czy wie ktos kiedy bedzie i czy wogole bedzie dostepny zestaw Neverwinter Nights
Kolekcja
> Wszechczasów w sklepie gram ? bo na wirtusie i ultimie widzialem ten produkt jednak
z
> przyzwyczajenia wolalbym ten produkt kupic w sklepie gram.pl

Nie będzie w ogóle (ze szkoły zbyt często uciekałeś?), Kolekcja Wszechczasów
NWN miała być dostępna tylko w Saturnie oraz MM, widać wirtus z ultimą parę egzemplarzy
podwinęli.


wiesz widzialem wieksze bledy a tu poprostu literowka i napisalo mi sie razem
i dzieki za pomoc szkoda ze nie bedzie w gram bo myslalem ze wydam na cos wpln no coz mowi sie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 20:22, Zagul napisał:

Chciałem zapytać czy jak ktoś mieszka na wsi to czy kurier do niego dociera?

A czego miałby nie dotrzeć?
Oczywiście, że kurier dowozi paczki do wsi - nawet takich najmniejszych, oddalonych o dziesiątki kilometrów od miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bym na przykład zamówił paczkę dzisiaj to czy można było by ją odebrać osobiście już we wtorek?? Bo akurat jadę jutro do wtorku do warszawy i zastanawam się czy mógłbym ją odebrać na miejscu zamiast czekania na pocztę któraz teraz i tak szwankuje przez strajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 21:11, balduran2 napisał:

Oczywiście, że kurier dowozi paczki do wsi - nawet takich najmniejszych, oddalonych o
dziesiątki kilometrów od miasta.


Oczywiście że dowozi. Tylko mi nie chciał przywieść. Jak boga kocham widziałem auto kuriera który śmignoł mi przed domem i pojechał dalej. I tak przez tydzień. A wiecie co pisali? Że nie było właściciela domu ;/ żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 20:32, Thalanthas napisał:

Jeśli bym na przykład zamówił paczkę dzisiaj to czy można było by ją odebrać osobiście
już we wtorek?? Bo akurat jadę jutro do wtorku do warszawy i zastanawam się czy mógłbym
ją odebrać na miejscu zamiast czekania na pocztę któraz teraz i tak szwankuje przez strajki.

Na pewno tak ale zadzwon i wszystko omów.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie sklepu gram.pl.A mianowicie czy paczka przyjdzie na imie i nazwisko nieletniej osoby(15 lat) czy po prostu nie przyjdzie?Aha i jeszcze czy doszłaby do takiej miejscowości której juz nie można nazwać wsią ale także nie miastem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak się zamawia paczki na wieś to co się wpisuje w ulicy a co w miejscowości: ja wpisałem w miejscowosci nazwe gminy a w ulicy wieś na którą ma przyjść paczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie,przed chwilą zobaczyłem okienko w sklepie gram.pl a w nim Grid,Alone in The Dark i Mass Effect, nic w tym dziwnego ale przy każdej grze widniała cena 79zł a u mnie w zamówieniu ME kosztuje 95zł...I tu moje pytanie czy te gry oddzielnie tyle kosztują czy wszstkie razem są tańsze[zestaw trzech gier?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 10:33, Zagul napisał:

Czy jak się zamawia paczki na wieś to co się wpisuje w ulicy a co w miejscowości: ja
wpisałem w miejscowosci nazwe gminy a w ulicy wieś na którą ma przyjść paczka.

W ulicę wpisuje się ulicę a w miejscowości miejscowość. Po co wszystko zmieniasz, bo nie widzę w tym sensu? Napisz coś więcej bo może czegoś nie wiem i cię źle zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Naucz się czytać ze zrozumieniem. Od kiedy na wsi są nazwy ulic?

@Zagul
W miejscowość wpisujesz miasto z najbliższym urzędem pocztowym (bądź miasto gminne :)), natomiast rubrykę "ulica" nazwę wsi. Wg mnie dobrze wypełniłeś zamówienie. W razie czego pisz do Akne ze sklepu gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować