Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2008 o 13:26, ShaDoW Energy napisał:

Witam :) Kiedy będzie Guild Wars (podstawka) w sklepie gram.pl? Chciałbym ją jak najszybciej
kupić, ale w Empiku, Saturnie, MM, i sklepiej gram.pl nie ma :(



26 czerwca Guild Wars dwie pierwsze kampanie wyjda w platynowej kolekcji wiec do tej daty musisz poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 15:45, argetlam napisał:

26 czerwca Guild Wars dwie pierwsze kampanie wyjda w platynowej kolekcji wiec do tej
daty musisz poczekac


A skąd ty masz taką informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 18:40, Piotrbov napisał:

> 26 czerwca Guild Wars dwie pierwsze kampanie wyjda w platynowej kolekcji wiec do
tej
> daty musisz poczekac

A skąd ty masz taką informacje?

Że będzie w platynie??
Allegro pisało 26.06 wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osiwieje przez ten sklep...
Od 12 próbuje złożyć zamówienie, w skład którego wchodzi min. Jack Keane. Nic prostszego, prawda?
Otóż nie. Jako że zamówienie jest dość obfite, sporo się naklikałem zanim dodałem wszystko do koszyka.
Z uśmiechem na twarzy "maszeruje do kasy", z poczuciem, jakże mylnym, że z koszyka łupów nikt mi nie zabierze, ba, będę o nie wałczył jak lew! Wypełniam formularze, zaznaczam opcje przesyłki itd... Dochodzę do przycisku złóż zamówienie. No ale cóż to, przenosi mnię na strone koszyka, ba - pustego! Sprawdzam w zakładce "zamówienia", zamówienie nie istnieje. Myślę sobie, ok jakiś błąd - zaczynam od początku. I to samo. Próbuję jeszcze raz - "Przepraszamy, ale wszystkie sztuki Jack Keane zostały wyprzedane lub są w tym momencie zamawiane w sklepie.". Myślę sobie, ot może ktoś anuluje. Próbuje za 15 min, już lepiej, ale gdy dochodzę do miejsca zamówienia zamówienia, powtarza się sytuacja z poprzedniej próby. Myślę sobie, ok spróbuje jeszcze raz, i jeszcze raz, i jeszcze raz... Wreszcie się udało, wszystko jest, radośnie ucieszony akceptuje zamówienie i... "Nie wszystkie produkty które chcesz zamówić są dostępne"...
Uff... Wyżaliłem się, no, to teraz mogę iść dalej walczyć z głupim, nieludzkim systemem...
Moja propozycja zmian :
Dodajcie sklepowego infobota, którego można by wybluzgać od góry do dołu w takich sytuacjach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh!
Wywaliłem tego ^&*$#^@^*!$ Jacka Keane, postanowiłem złożyć zamówienie w sklepie cenegi, razem z niedostępnym tu na razie "So Blonde : Blondynka w opałach", do zamówienia tu dorzuciłem Vice City, Antologie Mysta i Syberie, do tego zostało Fable i Mass Deffect, użyłem bonu z konkursu GTA na 10 zł i... Dokończyłem zamówienie i "W Twoim koszyku nie znajdują się żadne produkty." Argh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bon z konkursu GTA powoduje błąd i zamówienia nie można złożyć, sam miałem z tym problem. : /

Jednak zawsze te 10 z więcej przez ten błąd... -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 18:35, ShaDoW Energy napisał:


A na premierową edycję nie ma szans?


watpie chodz ja nie jestem specem od tych spraw zapytaj sie konsula :) lub biegnij do empiku(lub jakiegos tego typu sklepu) i morze tam jeszcze powinny byc premierowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę chcę złożyć zamówienie w sklepie ale ze względów technicznych jest to na razie nie możliwe? Co jest tego przyczyną? Jakieś przeciążenia na łączach? W sumie pierwszy raz się spotykam z tego typu problemami a zamawiałem już ładnych kilka razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 15:06, Mroczny Elf99 napisał:

Kurczę chcę złożyć zamówienie w sklepie ale ze względów technicznych jest to na razie
nie możliwe? Co jest tego przyczyną? Jakieś przeciążenia na łączach? W sumie pierwszy
raz się spotykam z tego typu problemami a zamawiałem już ładnych kilka razy:)

To spokojnie czekaj a jak to nie podziała to napisz jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 15:06, Mroczny Elf99 napisał:

Kurczę chcę złożyć zamówienie w sklepie ale ze względów technicznych jest to na razie
nie możliwe? Co jest tego przyczyną? Jakieś przeciążenia na łączach? W sumie pierwszy
raz się spotykam z tego typu problemami a zamawiałem już ładnych kilka razy:)

Wszyscy masowo anulują zamówienia na ME i składają ponownie... :P

Serwer wysiada, ale to jeszcze nie to co się działo przy pre-orderach EK Wiedźmina. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 15:13, Gol Galad napisał:

Bon z konkursu GTA powoduje błąd i zamówienia nie można złożyć, sam miałem z tym problem.
: /

Jednak zawsze te 10 z więcej przez ten błąd... -_-


Także potwierdzam. Próbowałem wczoraj złożyć zamówienie parokrotnie, nie udało się. Dziś to samo.
Nie użyłem kodu i nagle moje zamówienie udało się złożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy do zamówienia, które jest gotowe do wysyłki, ale towar jest z oferty pre-order (chodzi mi tu o GW:Factions) można jeszcze dodać jedną rzecz, aby przyszła jedną przesyłką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 20:46, Mastexx100 napisał:

Mam pytanie: czy do zamówienia, które jest gotowe do wysyłki, ale towar jest z oferty
pre-order (chodzi mi tu o GW:Factions) można jeszcze dodać jedną rzecz, aby przyszła
jedną przesyłką?

Re-order, składamy ponownie zamówienie, to najłatwiejsze rozwiązanie. Jednak jak nam bardzo zależy, to można przydzwonić i se pozmieniać, ew. e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie minowicie zamówiłem niedawno dwie gry AitD i GW[w platynowej kolekcji] i przy zamówieniu pisze że "zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)"ale przy GW pisze że "towaru brak"Czy mógłby mi ktos powiedzieć co to znaczy?Bo z tego co wiem GW ma premiere 26...Z góry thx za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 19:58, rafekx 12 napisał:

Witam mam pytanie minowicie zamówiłem niedawno dwie gry AitD i GW[w platynowej kolekcji]
i przy zamówieniu pisze że "zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy
wszystkie produkty będą dostępne)"ale przy GW pisze że "towaru brak"Czy mógłby mi ktos
powiedzieć co to znaczy?Bo z tego co wiem GW ma premiere 26...Z góry thx za pomoc


Hmm... to oznacza, że w sklepie nie mają ani jednej sztuki GW, dlatego nie mogą ci wysłać przesyłki. Jak będą mieli (czyli jak twierdzisz 26) to wyślą przesyłkę ^^ Simply !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2008 o 16:54, HunterO7 napisał:

Hmm... to oznacza, że w sklepie nie mają ani jednej sztuki GW, dlatego nie mogą ci wysłać
przesyłki. Jak będą mieli (czyli jak twierdzisz 26) to wyślą przesyłkę ^^ Simply !


THX za odpowiedź ale dziwnym trafem GW znowu jest w sklepie gram.pl :D i paczka została już wysłana.Dla wszystkich-mimo iż przy GW w platynie pisało[pisze] że jest niedostępne tak naprawde...jest dostępne:D Czyli możecie spokojnie zamawiać.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować