Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

cze. mam pytanie kilkanaście dni temu dałem opinie o grze flatout 2. Dzis patrze znalazły sie inne opinie ale mojej jeszcze nie ma. Kurde wkurzyłem sie lekko bo ładnie sie rozpisałem a tu kupa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Czy jeżeli zamówiłem grę, a status jest nie wysłana, to czy mogę to cofnąć ?
Akurat kumpel mi kupił, a ja zamówiłem w południe (status potwierdzona- ale nie wysłana)
Na ultima.pl chociażby czy wirtus.pl było coś takiego, że się meila pisało.
Tutaj tak samo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 21:36, Tokix napisał:

Hm. Czy jeżeli zamówiłem grę, a status jest nie wysłana, to czy mogę to cofnąć ?
Akurat kumpel mi kupił, a ja zamówiłem w południe (status potwierdzona- ale nie wysłana)
Na ultima.pl chociażby czy wirtus.pl było coś takiego, że się meila pisało.
Tutaj tak samo ?


Wejdz w zamowienie kliknij na wybrane zamownienie i daj anuluj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 21:36, Tokix napisał:

Hm. Czy jeżeli zamówiłem grę, a status jest nie wysłana, to czy mogę to cofnąć ?
Akurat kumpel mi kupił, a ja zamówiłem w południe (status potwierdzona- ale nie wysłana)
Na ultima.pl chociażby czy wirtus.pl było coś takiego, że się meila pisało.
Tutaj tak samo ?

Mail może nie przyjść w porę, więc lepiej, abyś zadzwonił(tu wysyłają zamówienia całkiem sprawnie).
Coś od 9-10 można. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 20:37, młotekk napisał:

Czy gry w edycji Topseller są "spatchowane" na max''a?

Hmm... Ciężko to powiedzieć, niektóre tak, niektóre nie(patche do niektórych tytułów wychodzą nawet po premierze w tańszych edycjach i zazwyczaj aby mieć aktualną wersję trzeba ściągać). ;P
Nie dziw się, po prostu się nie da aktualizować gierek w wersjach pudełkowych, bo one są już wydane, utworzone. :)

Ogólnie to możemy próbować ściągnąć najnowszego "pacza" i spróbować zaktualizować, a może wyskoczy nam komunikat, że mamy już aktualną wersję... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 21:05, Gol Galad napisał:

> Czy gry w edycji Topseller są "spatchowane" na max''a?
Hmm... Ciężko to powiedzieć, niektóre tak, niektóre nie(patche do niektórych tytułów
wychodzą nawet po premierze w tańszych edycjach i zazwyczaj aby mieć aktualną wersję
trzeba ściągać). ;P
Nie dziw się, po prostu się nie da aktualizować gierek w wersjach pudełkowych, bo one
są już wydane, utworzone. :)

Ogólnie to możemy próbować ściągnąć najnowszego "pacza" i spróbować zaktualizować, a
może wyskoczy nam komunikat, że mamy już aktualną wersję... :P


Ale gdy patche są wydane przed przeniesieniem do edycji to powinny już być zaaplikowane prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę wykorzystać wirtualne pieniądze?? Jak dałem grę do koszyka to mam tam napisane moje konto 26wPLN...mogę te pieniądze wykorzystać? jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 14:46, Maciek2194 napisał:

Jak mogę wykorzystać wirtualne pieniądze?? Jak dałem grę do koszyka to mam tam napisane
moje konto 26wPLN...mogę te pieniądze wykorzystać? jakoś?


Z wirtualnych pieniędzy możesz zapłacić jakieś 30% ceny gry, są też produkty za które można zapłacić samymi Wpln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale te produkty to np. smycz albo plakat. A tak na marginesie to dziękuje gram.pl za plakacik w gratisie do GoW''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 14:50, Davw napisał:

Ale te produkty to np. smycz albo plakat. A tak na marginesie to dziękuje gram.pl za
plakacik w gratisie do GoW''a.


Plakat był w każdym z egzemplarzy GoW:)Nie ważne czy kupowałeś na gram.pl czy np. w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, są tam patche. :P
Z reguły gra jest totalnie zaktualizowana na datę z 2 tygodnie przed premierą reedycji(ale ogółem te gry są już wtedy maksymalnie zaktualizowane i nie będzie więcej paczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 14:52, Davw napisał:

Ale czemu piszę osobno obok gry w zamówieniu, że plakat w gratisie?


Ja mam napisane na opakowniu z gry że gra powinna zawierać plakat,ale może w Platynowej Kolekcji plakt jest gratisem nie wiem bo ja mam premierówke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 14:53, Gol Galad napisał:

Tak, są tam patche. :P
Z reguły gra jest totalnie zaktualizowana na datę z 2 tygodnie przed premierą reedycji(ale
ogółem te gry są już wtedy maksymalnie zaktualizowane i nie będzie więcej paczy).


No to super :) dzięki wielkie <spoko>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszcze mam jedno pytanie bo nie kapuje z tymi wPLN. Jeżeli gra kosztuje(przez gram.pl)119 zł i moje wPLN to 95 zł i dam przesyłkę kurierską za 15 zł to ile mnie wyniesie gra z kosztami przesyłki i trzy te 95 zł mogę nimi tez zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu była promocja w sklepie gram mozna bylo kupic za bodajrze kilkanascie WPLN darmową wysyłke tak tez zrobiłem. Teraz chce kupic gre poprzez sklep i..... jakoś nic nie widze zadnej opcji ze mam darmową wysyłke i musze zapłacic13-15 zł za przesyłke. Po prostu skandal !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować