Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2008 o 23:26, adams6280 napisał:

mam małe pytanko czy na gram.pl moge kupywać gry czy mam zniszki bo niewiem ??


Poucz się trochę języka ojczystego, a nie o graniu myślisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że sklep gram.pl podwyższa koszty wysyłki, zwyklej o złotówke, kuriera o 2 złote, niby niewiele ale już w tej chwili jest niezbyt opłacalny, a teraz będzie jeszcze mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do poczty polskiej to nie jest specjalna niespodzianka skoro ten moloch podwyższył cenę wysyłki paczek priorytetowych do 10zł, a ponoć w przyszłym roku mają mieć miejsce kolejne dwie podwyżki ;/

Trzeba mieć tylko nadzieję, że szybko znajdzie się pogromca Poczty Polskiej i nie trzeba będzie aż tyle kasy bulić za wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz-jak zwykle ta idiotyczna Poczta Polska (tfu!!!) spóźniła się z przesyłką!
Miałem mieć 4-5 września, będę miał 8-10 września?
Czy wam też zdarza się, że w 2/3 dostaw, Poczta Polska (tfu!!!) późnia się od 1 do 4 dni?
Mnie to zaczyna denerwować!
Przesyłka ma być do 3 dni! A nie powyżej 3 dni. Tylko raz zdarzyło mi się, żeby przesyłka została dostarczona punktualnie. Nie za mało?
Z niecierpliwością czekam, aż gram.pl, zmieni dostawcę na InPost. Są i tańsi, i lepsi, i szybsi.

Zmieniając temat...

Szczerze gratuluję inicjatywy "budowania" sklepów gram.pl itp.
Z niecierpliwością czekam aż zrobią swoją siedzibę (drugą, oczywiście) w Krakowie, albo Łodzi.
W końcu to jedne z największych miast w Polsce.

No to tyle, i tak za bardzo się już rozpisałem (zwłaszcza o tym jak to nienawidzę Poczty Polskiej [Tfu!!!]).

Pozdrawiam
Byl(on)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się stanie jeśli nie odbiorę zamówienia w ciągu wymaganych 5 dni? I do której w końcu można odbierać przesyłki w siedzibie w warszawie (na maila przysłali mi że do 16,30, a na stronie jest napisane że do 17)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 10:54, mateuszbanach0 napisał:

jak mozna uniewaznic zamowienie jak juz przyszlo potw. odbioru?????

Mailem do sklepu, ale lepiej zadzwonić - będzie szybciej.

Chwila, ale o jakie potwierdzenie odbioru ci chodzi? Potwierdzenie potwierdzenia przesyłki? Czy płatności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAk o kosztach wysułki dwa słowa chciałem powiedzieć.Księgarnie wysyłkowe przy zakupach powyżej stu złotych,biorą koszt wysyłki na siebie.Zupełnie nie rozumiem ,czemu tak nie robią sklepy z grami.Wszystkie stosują polityke-im drożej ty weselej.Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 12:40, Pirxpl napisał:

TAk o kosztach wysułki dwa słowa chciałem powiedzieć.Księgarnie wysyłkowe przy zakupach
powyżej stu złotych,biorą koszt wysyłki na siebie.Zupełnie nie rozumiem ,czemu tak nie
robią sklepy z grami.Wszystkie stosują polityke-im drożej ty weselej.Szkoda.

bo marże w księgarniach sięgają 50% a w sklepach z oprogramowaniem 10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 12:45, czaja24 napisał:

> TAk o kosztach wysułki dwa słowa chciałem powiedzieć.Księgarnie wysyłkowe przy zakupach

> powyżej stu złotych,biorą koszt wysyłki na siebie.Zupełnie nie rozumiem ,czemu
tak nie
> robią sklepy z grami.Wszystkie stosują polityke-im drożej ty weselej.Szkoda.
bo marże w księgarniach sięgają 50% a w sklepach z oprogramowaniem 10%

Oj,chyba nie dlatego.Przyznam,że nie znam marż księgarnianych.Ale na pewno nie jest to jedyny powód.Niektóre sklepy z grami życzą sobie za kuriera minimum 30 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to i tak niedrogo, przesylka kurierska to normalnie koszt ok 40zł!!! niektóre firmy mają jakies umowy z firmami kurierskimi. Sam korzystałem jako klient jednego ze sklepów internetowych gdzie za przesyłkę kurierem nie płaciłem nic, warunki były dwa płatność przelewem i zakupy za 360zł. moim zdaniem to była super promocja ale się niestety skończyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 19:17, czaja24 napisał:

to i tak niedrogo, przesylka kurierska to normalnie koszt ok 40zł!!! niektóre firmy
mają jakies umowy z firmami kurierskimi. Sam korzystałem jako klient jednego ze sklepów
internetowych gdzie za przesyłkę kurierem nie płaciłem nic, warunki były dwa płatność
przelewem i zakupy za 360zł. moim zdaniem to była super promocja ale się niestety skończyła

W księgarniach wysyłkowych kurier jest tańszy od poczty.Przynajmniej tak jest w KKKK.Co z tego,że gra jest niby tania,jeśli za przesyłke muszę zapłacić połowejej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam pytanie co do spraw technicznych sklepu. Chcę mieć pre-order Fallouta 3 ale jest problem... otóż sklep ma cały czas przeciążenia (i przekierowuje mnie na stronkę z informacją o modernizacji serwisu...). Także co jakiś czas pisze mi że coś tam strona przeciążona, i nie wczytuje sposobów wysyłki czasami nawet całej strony... aż strach coś zamówić :-|. Kiedy to się skończy może ktoś wie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanko,
wczoraj dostalem newsletter sklepu gram.pl
byla w nim mowa o preorderze Lord of The Rings - Conquest - jednak link był trafiony i przenosił do promocji 2+2

plz o właściwego linka - bo jak szukam ''ręcznie'' w sklepie to mi wypluwa Seven Kingdoms: Conquest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 09:07, moonman napisał:

pytanko,
wczoraj dostalem newsletter sklepu gram.pl
byla w nim mowa o preorderze Lord of The Rings - Conquest - jednak link był trafiony
i przenosił do promocji 2+2

plz o właściwego linka - bo jak szukam ''ręcznie'' w sklepie to mi wypluwa Seven Kingdoms:
Conquest :/

Yyy, mi się nie udało znaleść czegoś o Lord of The Rings - Conquest. W newsletterze miałem tylko informacje o Lord of the Rings Online - Compilation Pack , w preordzerze - http://www.gram.pl/sk0_9wrlHe4_Lord_of_the_Rings_Online_Compilation_Pack.html?utm_so urce=sklep_gram&utm_medium=mail&utm_term=2008_09_12&utm_content=Lord_of_the_Rings_On line_-_Compilation_Pack&utm_campaign=newsletter .
--------------------------------------------------------------------------------- ---------------
A wiecie o tym, że nie można kupić plakatu za wPLN, jeśli zamawia się coś w preorderze? Czemu tak jest? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 09:15, kitek0101 napisał:

Yyy, mi się nie udało znaleść czegoś o Lord of The Rings - Conquest. W newsletterze miałem
tylko informacje o Lord of the Rings Online - Compilation Pack , w preordzerze - http://www.gram.pl/sk0_9wrlHe4_Lord_of_the_Rings_Online_Compilation_Pack.html?utm_so
urce=sklep_gram&utm_medium=mail&utm_term=2008_09_12&utm_content=Lord_of_the_Rings_On
line_-_Compilation_Pack&utm_campaign=newsletter .



tutaj masz screena z newslettera: http://img257.imageshack.us/img257/1236/conquestcy3.gif

na czerwono aktywny link do LOTR:Conquest
a na dole adres do którego ten link prowadzi

nie daje obrazka w załączniku bo forum mi wypluwa przy dodawaniu: "wystąpił błąd......."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też mam pytanie co do spraw technicznych sklepu:D mam podobny problem co ProHacker z tym, że zamówiłem Wiedźmina Update, a że oryginalnego mam zarejestrowanego to 15zł mnie wyniósł, czy tam 14,90zł i w połowie sierpnia zamówiłem wszystko ładnie pięknie, jeszcze hearth of iron 2, i jak maila dostałem z przypomnieniem, żeby zapłacić, to właśnie wtedy coś wysiadło, w ogóle nie da się zapłacić, stronka czasem się wiesza, pokazuje, że produktó nie ma co zamówiłem a jak patrze na update to już jest za 20zł i nie ma możliwości obniżki, a jestem zalogowany itp:/ wiec w sumie nie wiem problemy techniczne jakieś muszą być, też są problemy czasem z wysłaniem wiadomości mailem:/ wie ktoś coś o tym co i jak?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, wszystkie rzeczy, które chcę kupić są w sklepie gram.pl... Między innymi gry z Kolekcji Klasyki. Dodałem 2 gierki z tej reedycji do koszyka, dokonywałem kolejnych kroków, aż doszedłem do ostatecznego złożenia zamówienia. Ale w którym momencie mam wybrać gry, które chcę dostać w ramach promocji 2+2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować