Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Mógłby mi ktoś powiedzieć czemu jeśli kupuję coś w pre-orderze to nie mogę skorzystać z promocji 2+2 czy kupić plakatów za wPLNy?! Przecież to jest bezsensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 17:27, milten6 napisał:

> Mógłby mi ktoś powiedzieć czemu jeśli kupuję coś w pre-orderze to nie mogę skorzystać

> z promocji 2+2 czy kupić plakatów za wPLNy?! Przecież to jest bezsensu!

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=917
Punkt 1.

Taa, tyle, że to mi nic nie wyjaśnia. Wiem, że nie można, pytam się dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 10:41, kitek0101 napisał:

Taa, tyle, że to mi nic nie wyjaśnia. Wiem, że nie można, pytam się dlaczego...


Moim zdaniem, takie ograniczenie powstało z bardzo prostego powodu. Załóżmy, że x dnia kończy się promocja 2+2 a ktoś zamawia sobie x dnia gry z KK (korzystając z promocji) i do tego dodaje preorder gry, która premierę ma załóżmy za miesiąc, czyli teoretycznie mógłby skorzystać z promocji, po jej zakończeniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 12:34, milten6 napisał:

> Taa, tyle, że to mi nic nie wyjaśnia. Wiem, że nie można, pytam się dlaczego...


Moim zdaniem, takie ograniczenie powstało z bardzo prostego powodu. Załóżmy, że x dnia
kończy się promocja 2+2 a ktoś zamawia sobie x dnia gry z KK (korzystając z promocji)
i do tego dodaje preorder gry, która premierę ma załóżmy za miesiąc, czyli teoretycznie
mógłby skorzystać z promocji, po jej zakończeniu. :)

No tak, ale to wszystko nie jest automatyczne, i ludzie ze sklepu mogliby sprawdzić do kiedy jest promocja, a kiedy planowana premiera gry. A to co piszesz nie wyjaśnia dlaczego nie można wraz z pre-orderem kupować plakatów za wPLNy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne jest to że EK Mass Effect kosztuje w promocji dnia 129.90 zł zamiast 199.90 zł ale...na Wirtusie widziałem za 119.99 zł! Zresztą na gram.pl nie bardzo opłaca się kupować gdyż nawet jak wykorzystam wirtualne pieniądze to i tak drożej wyjdzie niż na Wirtusie. Szkoda bo sklep Gram.pl jest naprawdę dobry a ceny zniechęcają mnie do kupowania gier tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przy opisie gramowych smyczek widnieje cena 4.90 ? Przecież po dodaniu tego produktu do koszyka cena wzrasta do 19.90 oO. Coś mi tu śmierdzi. Albo ja o czymś nie wiem albo to niezły przekręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zamawiając grę w sklepie gram.pl wieczorem tego samego dnia w którym wysłano przesyłkę mogłem ją śledzić na Track&Trace. Następnego dnia po wysłaniu miałem już ją w domu.
Dzisiaj jest dzień po wysłaniu a ja nie mogę nawet jej śledzić na T&T. Jest napisane "Wprowadzono błędny numer przesyłki (tunumerprzesyłki)". Miał ktoś taki problem? Może martwię się na zapas? Dziwi mnie owa sytuacja bo w momencie w którym zawsze miałem przesyłkę w domu, nie mogę nawet widzieć co się z nią dzieje. Wiem, że aktualizują to z opóźnieniem ale czy miał ktos te opóźnienie aż takie duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RE: KrzychoCJ
Mam dokładnie to samo. Wczoraj rano złożyłem i zapłaciłem za zamówienie. Stan przesyłki: Wysłana. Dostawa kurierem. Niestety nie mogę jej śledzić bo wprowadzony numer przesyłki jest rzekomo błędny. I co dziwne przesyłki jeszcze nie ma : (, a sądziłem, że będzie jeszcze dzisiaj. W końcu za co ja płacę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Dostałem maila z wyjaśniami. Dziękuję za to, że nie musiałem długo czekać na informacje. Wina nie leżała po stronie gram.pl. To Masterlink miał jakieś problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem na Allegro książki HP: Kamień Filozoficzny i Komnata Tajemnic. A co ma to wspólnego z tematem? Ano, to długa historia, siadajcie i słuchajcie:

Szukałem w/w książek, a tu patrzę, hiper niska cena, super extra napisane co i jak, kupuję. A to normalnie SHOCK O.o Aukcja gramu! Normalnie piorun z jasnego nieba. Nie wiedziałem że sklep gram.pl ma aukcje na Allegro. A dziwi mnie, dlaczego mają HP na Allegro a nie mają normalnie w sklepie, po prostu raźniej kupować na gram.pl, Allegro jest blee :P No nic, zobaczymy jak się gram wywiąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ba! Nawet powinieneś, z tego co się orientuję to darmowa wysyłka dopiero powyżej kwoty zakupów 500 zł jest, znaczy się za wPLN. ;] A tak w ogóle to czemu 500zł?! Kiedyś było 150zł...niezłego zgona zaliczyłem, gdy to zobaczyłem. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 19:29, revolt505 napisał:

Witam. Mam pytanie. Czy przy zakupie danej gry komputerowej mogę całkowicie pokryć koszty
wysyłki gry, nawet gdy wybrałem przesyłkę ekspresową?


Tak, złóz zamówienie o wartości ponad 500zł i będziesz mógł pokryć koszta wysyłki za pomocą wirtualnej ściemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A tak w ogóle to czemu 500zł?! Kiedyś było 150zł...niezłego zgona zaliczyłem, gdy to zobaczyłem. ;/

Tego chyba nie wie nikt. Sprawa jest tym dziwniejsza, bo i tak przecież większość graczy nie ma co z tymi wPL robić, a takie sztuczki tylko to wszystko jeszcze pogłębiają. Przyznaje jednak że ja z tych wPL nigdy jeszcze nie skorzystałem, gdyż oferta gramowego sklepu jest moim zdaniem mało atrakcyjna i zakupy wolę robić gdzie indziej. Po co mam przepłacać skoro to samo mogę kupić zwykle za znacznie mniejsze pieniądze? Nawet użycie słynnych wPL niczego tutaj nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wirtualna ściema" mnie rozwaliła. Podobno na dniach ma się pojawić jakaś nowa oferta, która będzie obejmować tylko wirtualną walutę. Moim zdaniem kupowanie w sklepie gram.pl, a innym to kwestia mądrego podejścia. Zanim kupi się jakiś towar trzeba przetrzepać, podliczyć, koszty przesyłki itp w każdym sklepie internetowym, który uważamy za godny zaufania. Wygrywa ten, który zaoferuje mniejszą stawkę za towar. No chyba, że jesteśmy jakimiś fanatykami gramu i nie kupujemy w innych sklepach bo uważamy, że ten jest najlepszy i nie ma lepszego i bardziej godnego zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 20:58, GringoG3 napisał:

Wirtualną kasą możemy sobie jedynie d...pe podetrzeć i to nawet nie bardzo.

Właściwie to masz rację. Wirtualne pieniądze przydawały się głównie do tego aby po przekroczeniu w sklepie kwoty tych 150zł (jak to kiedyś było bo obecnie jest to całkiem niezrozumiałe 5 ładnych banieczek) płaciło się nierealną kasą za przesyłkę kurierską. Obecnie właściwie nie są one prawie do niczego potrzebne lub niepotrzebne w ogóle. Możliwe, że po dodaniu do sklepu jakiejś szerszej oferty gramu gdzie towary będzie można nabywać jedynie za wirtualne pieniądze zmieni pogląd użytkowników sklepu gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować