Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

To może racze nie jest pytanie a prośba :P. Dokładam się do niej oczywiście, bo koszty wysyłki to często powód, dla którego wybieram sklep live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 19:35, Davw napisał:

To może racze nie jest pytanie a prośba :P. Dokładam się do niej oczywiście, bo koszty
wysyłki to często powód, dla którego wybieram sklep live.

ta nie lepiej kupić już grę , w empiku czy jakiś sklepie w mieście którym ktoś mieszka no poco , na gram.pl tylko jeszcze musisz płacić za koszt przesyłki ja tam nie kupuję tu gier bo mam swój sklep Optimus i tam kupuję , a jak wolicie płacić za przesyłkę czy kuriera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 19:52, Alruhn napisał:

ta nie lepiej kupić już grę , w empiku czy jakiś sklepie w mieście którym ktoś mieszka
no poco , na gram.pl tylko jeszcze musisz płacić za koszt przesyłki ja tam nie kupuję
tu gier bo mam swój sklep Optimus i tam kupuję , a jak wolicie płacić za przesyłkę czy
kuriera .


Przeczytaj sobie jeszcze raz uważnie mojego posta, potem poskładaj fakty do kupy i weź kilka czynników pod uwagę (jak np. pre-order, który nie zawsze np. w empiku jest) a potem lepiej edytuj swojego posta, bo ta wypowiedz nie ma kompletnego sensu w pryzmacie odpowiedzi na mój post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 19:58, Davw napisał:

> ta nie lepiej kupić już grę , w empiku czy jakiś sklepie w mieście którym ktoś mieszka

> no poco , na gram.pl tylko jeszcze musisz płacić za koszt przesyłki ja tam nie kupuję

> tu gier bo mam swój sklep Optimus i tam kupuję , a jak wolicie płacić za przesyłkę
czy
> kuriera .

Przeczytaj sobie jeszcze raz uważnie mojego posta, potem poskładaj fakty do kupy i weź
kilka czynników pod uwagę (jak np. pre-order, który nie zawsze np. w empiku jest) a potem
lepiej edytuj swojego posta, bo ta wypowiedz nie ma kompletnego sensu w pryzmacie odpowiedzi
na mój post.

Media mark komputronik tam nie ma tej płyty ? no nie chce mi się wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 20:01, Alruhn napisał:

Media mark komputronik tam nie ma tej płyty ? no nie chce mi się wierzyć :)


Pomyśl troszeczkę nad tym, że nie wszyscy tak jak np. ty i ja mają dostęp codziennie do MM czy Empiku. Niektórzy też mieszkają w mniejszych miastach i jedna możliwość aby otrzymać grę w okolicy dnia premiery to sklep internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 20:05, Davw napisał:

> Media mark komputronik tam nie ma tej płyty ? no nie chce mi się wierzyć :)

Pomyśl troszeczkę nad tym, że nie wszyscy tak jak np. ty i ja mają dostęp codziennie
do MM czy Empiku. Niektórzy też mieszkają w mniejszych miastach i jedna możliwość aby
otrzymać grę w okolicy dnia premiery to sklep internetowy.


No właśnie ! Ja jak mam jechać ok 30 km w jedną stronę do empiku czy innego mediamarktu to wolę dać te 15 zł więcej za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 20:36, kuki288 napisał:

Oco chodzi z tą lista rzyczeń... co się ztanie jeśli dodam jakiś produkt do niej?


Nie stanie się nic po za tym, że produkt znajdzie się na wspomnianej przez ciebie liście. Dla ciebie jest to taki jak by... notatnik a dla gramu wyrażenie zainteresowania produktem co w przyszłości może zaowocować dodaniem tego do stanu (jeśli wszystkie egzemplarze był wykupione).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jak dla mnie to taniej kupić w sklepie niż tak, bo za wysyłkę nie płacę. A w Krakowie placówek handlowych od groma i ciut, tak więc nawet i powybrzydzać sobie można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 04:53, Nebthtet napisał:

No cóż, jak dla mnie to taniej kupić w sklepie niż tak, bo za wysyłkę nie płacę. A w
Krakowie placówek handlowych od groma i ciut, tak więc nawet i powybrzydzać sobie można
;)


Nie zawsze wychodzi taniej :)
Ja np. nie mam czasu na bieganie po sklepach z grami, jest to związane z praca i innymi obowiązkami więc jeśli chcę kupić grę to robię to właśnie tutaj na gram.pl jeszcze nigdy się nie zawiodłem więc nie widzę sensu zmieniać tego nawyku :)
Ale jeśli ktoś ma czas by biegać po sklepach to oczywiście wyjdzie taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia z tym sklepem, niestety. Może to ja mam pecha, ale moja opinia obecnie nie jest zbyt pochlebna.
Musiałem zamawiać "L2 - Edycje Kolekcjonerską" trzykrotnie. Pierwszy i drugi raz przez pocztę - przesyłki nie doszły dotąd. W końcu zdecydowałem się na skorzystanie z firmy kurierskiej - miły pan rzecz jasna wydzwania do mnie w godzinach lekcyjnych, a gdy w końcu na przerwie dobrałem się do telefonu w ustronnym miejscu, dowiedziałem się że rozwożą paczki do 13, bo pracują do 16.30 i muszą być "na bazie". Yhm. A, i jeśli chcę, to mogę odebrać przesyłkę własnoręcznie, z miejsca położonego na zadupiu mojego miasta, gdzie dojeżdżać musiałbym autobusami w jedną stronę przez ponad 1h. W dzień powszedni. Jeśli pan jeszcze będzie próbował dzwonić, to go zignoruję. I tyle. Dajcie spokój. Ja rozumiem, że to nie sklep ponosi winę za to wszystko, no ale nigdy nie miałem takiego problemu z paczkami zamawianymi przez internet. Statystyka - 7 zamówień: 4 przesyłki nie doszły, 2 doszły i odebrałem, 1 doszła i nie odebrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje się ktoś kiedy będzie dostawa Lost Planet Colonies Edition? Bo nie uśmiecha mi się wydawanie 100zł na grę dość stara, podczas, gdy w sklepie gram.pl kosztuje ona 40zł. A w tych tańszych seriach jest Lost Planet Extreme Condition ;/ Oczywiście o wersji PC mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam takie pytanie chodzi mi oto , jak zamówię grę na gram.pl Firmy Games for Windows to dostaję w płycie też kartę rejestracji elektronicznej i po rejestracji pieniądz bonus. Chodzi mi oto czy to tylko przez gram.pl ma się taką kartę czy też jak zakupię grę np w empiku i tez tam będzie karta ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 19:25, DonSzabla napisał:

Jeżeli gra jest wydawana przez CD-Project to niezależnie od tego gdzie zakupisz grę karta
rejestracji elektronicznej zawsze znajdzie się w pudełku.

To jak jest w końcu miech temu kupiłem gta 4 w emipku i karty nie ma ? dlaczego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1:
Games for Windows to nie jest firma wydająca gry.
Po 2:
GTA 4 wydała Cenega i tam powinieneś miec punkty do kompani graczy.
Po 3:
wPLN są tylko w grach wydawanych przez CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 09:01, Zagul napisał:

Po 3:
wPLN są tylko w grach wydawanych przez CDP.


A w ogóle to srał pies na te punkty. Z nimi czy bez nich na allegro i tak kupisz nówkę taniej niż tu. Mam 99wpln. 22 z Wiedźmina( ech, muszę się wziąć do roboty) nawet nie będę rejestrował. Może dzięki temu dostanę większą cenę na allegro...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować