Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2009 o 21:29, Bezyk napisał:

To jak jest w końcu miech temu kupiłem gta 4 w emipku i karty nie ma ? dlaczego .


GTA IV wydaje firma Cenega, a nie CD Projekt. wPLN wiec tam nie znajdziesz. Mozesz jednak gre zarejetrowac w serwisie Cenegi wpisujac klucz aktywacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie zakupić grę Empire Total War. Ku memu zdziwieniu ukazała się cena jak z WPLNmani, czyli 40 zł. Po czym kliknąłem ,,złóż zamówienie", i ku memu zdziwieniu wyświetliło się ,,INFORMACJA DLA CIEBIE: 8. Przepraszamy, ale nie możesz zamówić więcej niż 0 Empire: Total War.". Przecie jest ponoć ponad 10 sztuk, więc dlaczego nie mogę tego kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powoli tracę cierpliwość co do sklepu na gram.pl. Zawsze jeśli już postanowie kupić jakąś gre, dziwnym trafem nigdy jej nie ma, zresztą tak samo na tej całej WPLmanii. Ahhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zamówić Army of Two. Gry chwilowo nie ma, dodałem ją do listy życzeń i... w liście życzeń jest ona dostępna. Na stronie produktu jest odwrotnie. O co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 18:22, Fucio napisał:

Chciałem zamówić Army of Two. Gry chwilowo nie ma, dodałem ją do listy życzeń i... w
liście życzeń jest ona dostępna. Na stronie produktu jest odwrotnie. O co biega?

Przepraszam, że zaśmiecam forum. Problem rozwiązany :P Następnym razem przeczytam od razu FAQ
Jakby ktoś chciał:
Co oznacza informacja umieszczana przy polu dostępność
http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem przesyłkę.Wybrałem opcję przelew bankowy,płaciłem z internetowego ING (wiem,że mogłem wybrać opcje dla ING ale chyba na to samo wychodzi).Z maila skopiowałem wszelkie potrzebne dane to przelewu.Wszystko poszło,pieniędzy ubyło.TO z jakiej paki na stronie moich zamówień widnieje napis "oczekiwanie na weryfikację płatności"? Przecież zapłaciłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 18:19, WIkitory napisał:

Zamówiłem przesyłkę.Wybrałem opcję przelew bankowy,płaciłem z internetowego ING (wiem,że
mogłem wybrać opcje dla ING ale chyba na to samo wychodzi).


Nie na jedno wychodzi, bo wybierając specjalnie opcję dla Twojego banku od razu przenosi Cię do konta i masz wypełniony cały formularz przelewu, tylko klikasz zatwierdź.

Dnia 02.06.2009 o 18:19, WIkitory napisał:

Z maila skopiowałem wszelkie
potrzebne dane to przelewu.Wszystko poszło,pieniędzy ubyło.TO z jakiej paki na stronie
moich zamówień widnieje napis "oczekiwanie na weryfikację płatności"? Przecież zapłaciłem...


Jeśli robiłeś "ręczny" przelew, to może będzie trzeba trochę poczekać. Odczekaj ze dwa dni i wtedy zadzwoń do nich, ja raz miałem, tak jak Ty- zadzwoniłem i okazało się, że coś im się spierdzieliło i nie zaksięgowało mojej płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 18:55, Budo napisał:

Jeśli robiłeś "ręczny" przelew, to może będzie trzeba trochę poczekać. Odczekaj ze dwa
dni i wtedy zadzwoń do nich, ja raz miałem, tak jak Ty- zadzwoniłem i okazało się, że
coś im się spierdzieliło i nie zaksięgowało mojej płatności.


Ale chyba wszystko się wyjaśniło ? :P tzn. nie musiałeś dopłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 19:05, WIkitory napisał:

Ale chyba wszystko się wyjaśniło ? :P tzn. nie musiałeś dopłacać?


A za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak, ale to była wina ich systemu. To wszystko działa automatycznie, ale jak jest problem, to można ręcznie wszystko sprawdzić. Nie ma tak, że kasa zniknie. Najlepiej i najszybciej jest wybierać te opcje przelewu z Twojego banku i wtedy masz już gotowy przelew z dobrymi danymi (nigdzie się nie pomylisz itd :P), tylko klikasz i jest. Nic nie musiałem drugi raz płacić, zresztą nawet jakby mi kazali, to bym się nie zgodził, bo niby z jakiej paki. Jeszcze mi się tak nie zdarzyło, żebym wysłał gdzieś kasę, a adresat jej nie dostał. Czasami tylko trzeba poczekać aż przelew dojdzie, szczególnie jak wysyłasz z poczty. Jak jest duży ruch w sklepie to czasem też z opóźnieniem księgują, ale w gram.pl normalnie czeka się ok jednego dnia, a nawet parę godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Gdy przy produkcie pisze że towar będzie dostępny za 1-3 dni, a wyświetla się ta informacja od ponad tygodnia, to jest jakiś błąd czy po prostu podane jest złe info? Chodzi mi mianowicie o Diablo II, przy którym już wiele dni widnieje ta informacja. Sorry jeśli już było takie pytanie i z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 19:21, aliien napisał:

Witam, mam pytanie. Gdy przy produkcie pisze że towar będzie dostępny za 1-3 dni, a wyświetla
się ta informacja od ponad tygodnia, to jest jakiś błąd czy po prostu podane jest złe
info? Chodzi mi mianowicie o Diablo II, przy którym już wiele dni widnieje ta informacja.
Sorry jeśli już było takie pytanie i z góry dzięki za odpowiedź.


Jeśli zamówisz to od 1 do 3 dni giera będzie na składzie gramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 21:03, Davw napisał:

> Witam, mam pytanie. Gdy przy produkcie pisze że towar będzie dostępny za 1-3 dni,
a wyświetla
> się ta informacja od ponad tygodnia, to jest jakiś błąd czy po prostu podane jest
złe
> info? Chodzi mi mianowicie o Diablo II, przy którym już wiele dni widnieje ta informacja.

> Sorry jeśli już było takie pytanie i z góry dzięki za odpowiedź.

Jeśli zamówisz to od 1 do 3 dni giera będzie na składzie gramu.

Aha, rozumiem. Zamówiłem dopiero wczoraj to pewnie masz racje.
Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 17:44, Draco-PNC napisał:

Czy będzie do kupienia na gram.pl edycja kolekcjonerska Call of Juarez Więzy Krwi???
W pre-orderze rzecz jasna.


Mogę ja ci odpowiedzieć:raczej nie,ta EK jest tylko do kupienia w sklepie Techlandu co jest z resztą zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mam taki problem, że zamiast przesyłki pocztą wziąłem niechcący kuriera.

Więc chciałem wziąść anu;uj zamówienie a tu wyskauje
"Tego zamówienie nie możesz anulować, ponieważ rozpoczęty został już proces płatności. Jeżeli płatność nie zostanie zautoryzowana zamówienie zostanie automatycznie anulowane.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00: kontakt poprzez formularz lub telefonicznie pod numerem (22) 519 69 69. "

To co z tym teraz zrobić ?Zamówić gry jeszcze raz i wybrać Pocztę czy jakoś tu można będzie zamienić. Czy te zamówienie się jakoś samo anuluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę wiedzieć dlaczego gram.pl wycofało karty pre paid do WoW-a z empików ? Miałem dzisiaj odebrać ale zamówienie anulowano bo gram.pl pościągał pp do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować