Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2010 o 20:03, crash807 napisał:

Co mam zaznaczyć jeżeli chcę grę odebrać osobiście?
-za pobraniem ?

Żadne za pobraniem! Za pobraniem płacisz, gdy dowożą ci paczkę do domu. Musisz zaznaczyć odbiór osobisty.
EDIT:
milten@
Po co ludzi w błąd wprowadzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto tu kogo wprowadza w błąd;/ Najpierw wybiera sie sposób płatności. I właściwie można wybrać cokolwiek. Dlatego że jeżeli wybierze się w następnym kroku odbiór w Sferisie to sposób płatności automatycznie zmieni sie na "za pobraniem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 10:22, manzi napisał:

Kto tu kogo wprowadza w błąd;/ Najpierw wybiera sie sposób płatności. I właściwie można
wybrać cokolwiek. Dlatego że jeżeli wybierze się w następnym kroku odbiór w Sferisie
to sposób płatności automatycznie zmieni sie na "za pobraniem".

Ano. Nie wiem czemu byłem taki pewien, że jeszcze przed metodą płatności zaznacza się typ dostawy.
Mój błąd, mój błąd :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy u każdego tak wyglądają reklamy od gram,pl? Pierwsze 3-4 gry wyglądają normalnie, jest obrazek itd, zależy od e-maila czasem pierwsze 10 itd ale zawsze w dolnej części e-maila mam tak jak na obrazku... (e-maila mam na interii)

20100206103243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu w sklepie gramu w metrze Centrum pracują aż 4 osoby? Dzisiaj byłem, to jak wszedłem to poczułem się jak nieproszony gość- 2 pracowników sobie gra w najlepsze, a 2 siedzi na komputerach ( Facebook? ) i pewnie też nie za dużo robi. Kiedyś pracowały tam chyba 2-3 osoby i było ok, a teraz? Praca marzeń, grasz i kosisz kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jka ja byłem to taka atmosfere poczułem kupuj , biesz i spadaj bo nam przeszkadzasz
jeszcze koles nie był zadowolony ze przeszkodziłem
Gry są droższe niż w sklepie na gram.pl wiec wolę kupic przez neta nawet taniej mnie wynosi jak kupie 2-3 gry z kosztem przesyłki niz jechac do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba jakiś błąd przy skladaniu zamówień, bo gdy chciałem zamówić BF BC2 dodawało mi do koszyka -17 kopii za -2200zł Tutaj powinienem to zgłosić, czy gdzieś indziej?

Trochę dokładniej to opiszę. Dodaję do koszyka grę, naciskam złóż zamówienie, po czym pojawia się -17 sztuk za -2200zl oraz informacja:
"INFORMACJA DLA CIEBIE: 8. Przepraszamy, ale nie możesz zamówić więcej niż -17 Battlefield: Bad Company 2 - Edycja Limitowana."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 17:55, karolekx23x napisał:

jka ja byłem to taka atmosfere poczułem kupuj , biesz i spadaj bo nam przeszkadzasz
jeszcze koles nie był zadowolony ze przeszkodziłem


Niestety się z tobą 100% zgadzam, przez około rok po otwarciu a tym sklepie atmosfera była bardzo fajna. Można było sobie przyjść, porozmawiać, pooglądać, poradzić się czy warto to kupić itd. Obsługa była po prostu świetna. Pamiętam, jak kiedyś musiałem czekać w Centrum gdzieś koło godziny, to sobie tam poszedłem i było świetnie ;)
A teraz ta atmosfera mnie odstrasza, są nowi nieciekawi pracownicy. I tylko tam przychodzę załatwiam co trzeba i wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy będą dostępne pre-paidy Age of Conan? nie ma ich w sklepie, a przecież to cdp sie opiekuje tym tytułem w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zamówię w pre orderze, w tym przypadku Episodes From Liberty City na PC, to przyjdzie w dniu premiery czy dopiero wtedy będzie wysłane (30 marca) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić grę i odebrać ją w salonie sferis. Przy 2 kroku trzeba wybrać formę zapłaty, nie chcę robic przelewu ani płacić przy odbiorze. Jak to działa? Chcę odebrać grę w salonie sferis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 15:54, xD_ominik napisał:

Chcę kupić grę i odebrać ją w salonie sferis. Przy 2 kroku trzeba wybrać formę zapłaty,
nie chcę robic przelewu ani płacić przy odbiorze. Jak to działa? Chcę odebrać grę w salonie
sferis.


0_0 To w jaki sposób masz zamiar zapłacić za towar skoro nie chcesz płacić ani przelewem ani przy odbiorze? Wyślesz kasę gołębiem pocztowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2010 o 16:25, Mistic napisał:

0_0 To w jaki sposób masz zamiar zapłacić za towar skoro nie chcesz płacić ani przelewem
ani przy odbiorze? Wyślesz kasę gołębiem pocztowym?

Nie, myślałem że w sferis się płaci. A ty już lepiej dla dobra forum daj se spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 16:28, xD_ominik napisał:

Nie, myślałem że w sferis się płaci.


No, a opcja zapłaty przy odbiorze to co? Odbierasz grę w sferisie to płacisz przy odbiorze w sferisie. Użyj głowy chociaż raz w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 16:33, Mistic napisał:

> Nie, myślałem że w sferis się płaci.

No, a opcja zapłaty przy odbiorze to co? Odbierasz grę w sferisie to płacisz przy odbiorze
w sferisie. Użyj głowy chociaż raz w życiu...

Widzę że jest opcja zapłaty przy odbiorze, ale jest napisane "lub płatność przy odbiorze (gotówka)Za zamówione produkty zapłacisz gotówką przy odbiorze paczki" "za pobraniem(płatność gotówką przy odbiorze przesyłki)" czyli przy odbiorze przesyłki a nie gry w salonie. Nie chcę aby mi wysyłali paczki więc tego nie zaznaczyłem. I kto tu głowy używa co? A ty gdybyś użył głowy to byś nie nabijał się i tak z zerowym skutkiem tylko byś mi od razu wytłumaczył i były by 2 posty mniej. Ja już sie nie będę wypowiadał bo nigdy nie spamuję nieważne co byś mi głupiego odpisał. I tak połowa tego posta to spam, a ten napis powinni poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 16:46, xD_ominik napisał:

Widzę że jest opcja zapłaty przy odbiorze, ale jest napisane "lub płatność przy odbiorze
(gotówka)Za zamówione produkty zapłacisz gotówką przy odbiorze paczki" "za pobraniem(płatność
gotówką przy odbiorze przesyłki)" czyli przy odbiorze przesyłki a nie gry
w salonie.


Boże człowieku, przy odbiorze przesyłki jeżeli chodzi o odbiór w sferisie to tyczy się ODBIORU GRY W SALONIE SFERIS i opłaceniu jej w sferisie. Takie to trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować